שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

האהבה של פעם

במה שונה האהבה בדור שלנו לעומת דור ההורים שלנו?
בדור של ההורים שלנו האהבה, הרומנטיקה והזוגיות מילאו תפקידים מסוימים. כיום, בדור שלנו, חלו שינויים רבים מאוד – מהותיים מאוד – באופן שבו אנחנו מתייחסים לאהבה, לזוגיות ולמשפחה, באופן שבו אנחנו רואים את כל אלה וחווים אותם, וכתוצאה מכך – בדברים שאנחנו מבקשים מזוגיות ומאהבה רומנטית ומחפשים בהן. מה ההבדל הגדול, אתם שואלים?

אהבה בדור של ההורים שלנו
בדור של ההורים שלנו, כולם בעצם באו מבית מסורתי ושמרני. בלי שום קשר לדת או למסורת דתית כזאת או אחרת, התפישות היו שמרניות יותר, האמונות היו שמרניות יותר ומסורתיות יותר, וכל הפונקציה של אהבה, של זוגיות ושל משפחה – הייתה אחרת לחלוטין. הרי עד לפני כמה דורות, האמת שעד לא כל כך מזמן, גם זוגות שלא היו דתיים בהכרח נהגו להתחתן באמצעות שידוך – הסכם בין הורי החתן להורי הכלה לגבי ההתאמה של החתן והכלה זה לזה. משם, משיטת השידוך, הדברים אמנם התפתחו בדור של ההורים שלנו, ויש להניח שרוב ההורים שלכם בחרו זה את זה בעצמם ולא באמצעות שידוך הורי.
אף על פי כן, אף על פי שהתפישה התפתחה, גם בזמנם התחתנו אמנם מתוך אהבה, אך הגישה למוסד הנישואין ולתפקיד הזוגיות והמשפחה הייתה עדיין שמרנית יחסית. למה הכוונה? הכוונה היא שהתפישה הרווחת והמקובלת הייתה שנישואין ומשפחה הם סוג של תפקיד חברתי שכולם צריכים למלא. זו דרכו של עולם וכך מתנהגים. זה פשוט היה אחד מ"הדברים שצריך לעשות" בתור אדם מבוגר בעולם. המסגרת הייתה חשובה, היה לה הרבה ערך והיה הרבה כבוד אליה בפני עצמה.

האהבה של פעם

אנחנו כבר לא אוהבים כמו פעם?

אהבה בדור שלנו
בדור של ההורים שלנו כל אחד ידע את מקומו ואת תפקידו, והשתדל לפחות למלא אותו כמצופה ממנו. נוסף על כך, המדינה הייתה צעירה, צריך היה ליישב אותה, לבנות אותה ולהקים בה משפחות.
מה שקורה היום שונה לגמרי. היום מה שמאפיין את הדור שלנו הוא החיפוש העצמי. במובן העמוק של המונח הזה. אנשים רוצים להכיר את עצמם, מבקשים להגשים את עצמם, לממש את הפוטנציאלים הטמונים בהם. אמנם, חלק מ"מחלות הילדות" של הדור הזה הוא העובדה שאנשים לא ממש מוצאים את מקומם ואת שלוות הנפש, את חלקת אלוהים הקטנה שלהם בעולם, גם בגילים מאוחרים יחסית; ועם זאת, מה שקורה היום מעיד על כך שאנחנו מחפשים אהבה עמוקה יותר. אנחנו מבקשים חיבור זוגי שיהיה גם ממקום רוחני ולא רק ממקום של הקמת מסגרת משותפת וקיום שלה "לצורכי דור ההמשך". הכול קיבל משמעויות עמוקות יותר. כיום אנחנו בעצם מחפשים אהבה עליונה יותר, רוחנית יותר, קשר עמוק יותר, כן יותר, חיבור משמעותי עם בן הזוג שלנו, תקשורת, הבנה, חברות עמוקה – ובעצם, אנחנו מחפשים בבן הזוג שלנו את מה שאנחנו מבקשים בעצמנו.

ייעוץ מיסטי ככלי למימוש זוגיות שמתאימה לדור שלנו
כך, מצד אחד הדברים הפכו מורכבים הרבה יותר מאשר היו בדור ההורים שלנו – כי מציאה של חיבור עמוק ומשמעותי אינה מתרחשת בקלות ואינה מתרחשת כל יום או עם כל אחד שהוא "טוב דיו כדי לבנות איתו מסגרת נחמדה שתתפקד". מצד שני, אנחנו הרבה יותר מחוברים לעצמנו, והקשרים שאנחנו כן מצליחים ליצור – אכן עמוקים ומשמעותיים ומספקים יותר, והרבה מעבר לפורמט של משפחה, משכנתא וכו.
הייעוץ המיסטי יכול לעזור לכם ראשית להבין את עצמכם ואת המקום שלכם מול מערכת היחסים של ההורים שלכם, להבין את טיב הקשר שהיה ביניהם ואת הדברים שאתם מבקשים לעצמכם בזוגיות שלכם, באמת, שסביר להניח שאינם דומים לאלה שהם ביקשו. משם, ייעוץ מיסטי יכול לעזור לכם לממש את הזוגיות שאתם באמת מבקשים – בכך שיכוון אתכם לכיוונים המתאימים לכם, יעזור לכם לדייק מי ומה באמת מתאים לכם ואיך למצוא את מבוקשכם. הרימו את הטלפון ונסו את המומחים שלנו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט