שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ביואורגונומי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

ביואורגונומי – מה הקשר בין אנרגיה, העפעפיים שלנו, ובחור ישראלי קיבוצניק?
הביואורגונומי, הידועה גם כביורגונומי או ביו-אנרגיה, היא שיטה שפותחה על ידי ישראלי בשם רפי רוזן, ובבסיסה נמצאת טכניקה מפליאה ומופלאה.
ביואורגונומי היא שיטת טיפול אלטרנטיבית, המשתייכת לתחומי הרפואה המשלימה, שבבסיסה עומדת ההנחה שלכל דבר יש שדות אנרגטיים המקיפים אותו. ממציא השיטה, רפי רוזן, התבסס על הידע הנ"ל, שגילה וילהלם רייך. רייך כינה את השדות האנרגטיים בשם "אורגון". על פי רייך, מחלות נגרמות קודם כול בשדה האנרגטי, והן רק מתבטאות בגוף הפיזי שלנו.

מהו ביואורגונומי?
רפי רוזן, קיבוצניק מקיבוץ הסוללים, התוודע לכתביו של וילהלם רייך, ומשם הדרך לפיתוח שיטת האבחון והטיפול הייחודית שלו היתה קצרה כנראה. על פי ההנחות שהציב רייך, פיתח רוזן את השיטה שלו. הוא גילה כי העפעפיים שלנו (שריר העין, ליתר דיוק) רגישים מאוד לאנרגיה, וכי אפשר לזהות באמצעותם כיוונים וכשלים אנרגטיים. הוא פיתח את טכניקת העפעוף, שהיא הכלי המרכזי בביואורגונומי. באמצעות טכניקה זו יכול המטפל בשיטה לזהות מקור של בעיות שונות אצל אדם – וזאת גם על פי אבחון של השדות האנרגטיים שלו וגם באמצעות שאלות מנחות, שהתשובות עליהן מסייעות בחשיפת שורש הבעיה – ומכאן, גם הדרך לאיזונה מחדש.

ביואורגונומי
העקרונות המרכזיים של השיטה
בביואורגונומי טוענים כי מלבד שדות אנרגטיים, לכל אדם יש גם "משלים אנרגטי"; המשלים האנרגטי של אישה בדרך כלל יהיה זכרי והמשלים של גבר יהיה נקבי. אחד הכלים המרכזיים בשיטה הוא החיבור מחדש עם המשלים האנרגטי ואיזון בין המשלימים, שבאמצעותם חוזר האדם עצמו לשלמות ולאיזון. המשלים האנרגטי יכול להיות אדם חי או ישות שאינה בגוף פיזי.
כאמור, טכניקת העפעוף היא טכניקת האבחון הנהוגה בשיטה; באמצעות עפעוף והיכולת לפענח את סוגי העפעוף השונים, יכול המטפל לזהות היכן קיימים כשלים אנרגטיים אצל האדם, וכן לקבל תשובות ("כן" ו"לא") על שאלות כגון טראומות שונות, הגיל שבו קרה האירוע הטראומטי שגרם להפרעות בזרימת האנרגיה ועוד. לאחר שהתקבלו תשובות מדויקות באשר לזמן, לאירוע ולמקום, יכול המטפל לאזן, לתקן ולחבר מחדש את ה"פציעות" ואת חוסר האיזון האנרגטי.
נוסף על כך, באמצעות הביואורגונומי ניתן לבדוק גם הפרעות אנרגטיות שאינן נובעות מהאדם עצמו, כגון השפעות משפחתיות או סביבתיות, שהוטמעו בו במהלך חייו והוא נושא אותן בערוצי האנרגיה שלו.

באילו מקרים זה יכול לסייע?
לטענת המטפלים בה, הביואורגונמי היא שיטה המתאימה למגוון רחב מאוד של מצבים ושל בעיות, שכן היא מבוססת על העיקרון ששחרור של הפציעות או החסימות האנרגטיות מאפשר ריפוי של המחלה או הבעיה.
לפיכך, אפשר להסתייע בה במקרים של כאבים מסוגים שונים, של בעיות כרוניות, הפרעות קשב וריכוז, חרדות ופוביות מסוגים שונים, רצון לשינוי במערכות יחסים ובדפוסים מעכבים, יצירת איזון רגשי ועוד. כמו כן, אפשר להשתמש בביואורגונומי לצורך קבלת תשובות של "כן" או "לא" על שאלות שונות, ואף לטיהור אנרגטי של מרחבים ושל חללים.


דירוג

1 thoughts on “ביואורגונומי

  1. מיכאל הגיב:

    פשוט שיטה מעולה. אני מכיר כמה מטפלים שלמדו אצל רפי רוזן עצמו, והם לא מפסיקים להשתמש בשיטה הזאת בטיפולים שלהם. זה אמנם נראה נורא מוזר כשהם משתמשים בעפעוף, אבל זאת אחת השיטות המדויקות ביותר שקיימות.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה