שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה חודשית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אסטרולוגיה חודשית – איזו אינטראקציה מתרחשת בין הכוכבים החודש?
כל חודש טומן בחובו הפתעות רבות מצד הכוכבים, לעתים קרובות – כאלה שאנחנו כלל לא חושבים עליהן ולא יכולים לדמיין אותן. רוצים להיות מופתעים? הכול נמצא בתחזית האסטרולוגית החודשית.
נוסף על התחזית האסטרולוגית היומית ועל התחזית האסטרולוגית השבועית, עומדת לרשותנו גם תחזית אסטרולוגית חודשית. זו היא תחזית שבה האסטרולוגים מפרטים את תנודות ותנועות הכוכבים הצפויות בשמים בחודש לועזי מסוים, והיא מתפרסמת לקראת תחילתו או עם תחילתו, באמצעי התקשורת השונים.

תחזית אסטרולוגית חודשית – לוח אירועי החודש
במרבית התחזיות החודשיות מתייחסים האסטרולוגים לתיאור כללי של התנועות בשמים נכון לאותו פרק זמן, ומסבירים מה המשמעות שלהן. נוסף על כך, אם יש אירועים משמעותיים באותו חודש, גם הם יפורטו. אירועים משמעותיים בהיבט חודשי יכולים להיות ליקויים של הירח או של השמש, נסיגות של כוכבים מסוימים, סיום נסיגה של כוכבים מסוימים, צמידות בעלת משמעויות אינטנסיביות בין כוכבים, זוויות הרמוניות או זוויות שאינן הרמוניות ועוד.

חופשי חודשי
באסטרולוגיה החודשית מתייחסים למשמעות של כל אחד מן המהלכים הללו ביחס לשנים עשר המזלות השונים, ומפרטים בעבור כל אחד מהם איך עומד להיראות החודש של אותו מזל ומה הדברים שצפויים בו. על פי רוב, ההתייחסות תהיה לנושאים המרכזיים המעסיקים אותנו כבני אדם באופן כללי, בהם פרנסה, נתיב מקצועי, בריאות וזוגיות או מערכות יחסים.

אסטרולוגיה חודשית
במבט מקיף יותר
ישנם אסטרולוגים שמפרסמים גם פירוט כללי שאינו מתייחס למזלות בנוגע לאירועים חשובים המתרחשים בשמים באותו חודש, ואחרים המתייחסים דווקא לאירוע המסוים (נסיגה למשל) מתוך פירוט השפעתה ביחס לכל אחד מהמזלות, וזאת נוסף על התחזית האסטרולוגית החודשית הכללית.
ישנם אסטרולוגים שמקפידים לפרסם גם תחזית חודשית של המדינה, בהתייחס להיבטים "בוערים" המתקיימים בה באותה עת, ולעתים אפשר למצוא גם תחזיות שבהן הפרשנות של יחסי הכוכבים מתייחסת לכלכלת העולם באותו חודש, למצבים פוליטיים בינלאומיים סבוכים ולעתיד להתרחש בהם באותו חודש.

חודשי אישי
כמובן, כל אדם יכול גם לקבל תחזית אסטרולוגית חודשית אישית, שאותה יכין בעבורו אסטרולוג מקצועי. בתחזית מסוג זה יוצר האסטרולוג מפה ספציפית לאדם, בהתבסס על תאריך הלידה שלו, על שעת הלידה ועל מקום הלידה – ובודק מה יתרחש אצל אותו אדם בחודש המסוים. תחזית כזו יכולה מאוד להועיל אם אתם זקוקים למידע קריטי לגבי אירועים חשובים הצפויים לכם באופן אישי באותו חודש, כגון נישואין, אירוע רפואי, פגישה עסקית חשובה או חתימה על הסכמים. במקרים כאלה מומלץ לא להסתפק בתחזית האסטרולוגית החודשית הכללית המפורסמת, שכן היא לא תוכל לפרוש בפניכם תמונה מלאה כפי שאתם זקוקים לה. חשוב כמובן לעשות זאת מספיק בזמן, כדי שתוכלו לתכנן את החודש שלכם ואת האירועים החשובים שבו בהתאם להמלצות שיעלו מן המפה האישית שלכם.


דירוג

תגובה אחת בדף “אסטרולוגיה חודשית

  1. מיכל זיסמן הגיב:

    לדעתי הכי חשוב לדעת את התחזית החודשית כשיש נסיגה של מרקורי, כי הזמנים האלה יכולים להיות ממש בעייתיים וממש כדאי להיערך אליהם מראש. כשמרקורי בנסיגה, ועכשיו אני כבר יודעת שזה קורה כל 3 חודשים בערך, הכול יכול להתברדק… מכשירי חשמל יכולים להפסיק לפעול פתאום, מחשבים מתקלקלים, הכול נתקע… נדמה לי שהוא אחראי בעיקר על התקשורת, אז תמיד ממליצים לא להתרגש בזמן הזה כשיש קצרים בתקשורת אבל גם לדעת שהכל יכול להשתבש ושלא כדאי לחתום על הסכמים וכאלה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט