שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

חשוב לדעת: לפני שאת מכניסה אלייך מישהו הביתה

לפני שאת מכניסה אלייך מישהו הביתה – בדקי טוב טוב…
יום אחד הגיעה אלי בחורה צעירה, באמצע שנות השלושים לחייה, עם סיפור חיים מסובך ומורכב מאוד. דבר ראשון, היא עברה זמן קצר קודם לכן ניתוח בשד, כי הייתה לה שם סוג של דליפה – לא משהו סרטני, אבל משהו שצריך היה לתקן. היא הגיעה אלי אחרי שהיא עברה את הניתוח וכל הבדיקות היו תקינות, אבל פתאום הייתה לה שוב דליפה.

מצב בריאותי לא פשוט, והרבה חששות
הרופא אמר לה שזה בסדר, שזה משהו שיכול לקרות כתוצאה מתהליך ההחלמה, אבל היא הייתה נורא בלחץ וחששה שאולי זה חזר לה שוב, למרות הניתוח. בדקתי ואמרתי לה שהרופא אומר לה את האמת, שאין לה מה לדאוג ושבתוך זמן קצר זה יהיה בסדר, וזה פשוט חלק מתהליך ההחלמה. היא באמת המשיכה להיות במעקב, אבל ראתה שצדקתי ושהכול הסתדר תוך זמן לא ארוך. היא החלימה יפה מהניתוח ובעצם סתם הייתה בחששות ובפחדים, שהצלחתי להרגיע אותה מהם.

איך לצאת מהסתבכות עם נוכל?
אחת הסיבות לכך שהייתה בחרדות ובפחדים באותה תקופה, הייתה העובדה שנוסף על העניין הבריאותי הזה, היה לה סיפור אחר, שהתרחש ממש באותו זמן; עד זמן קצר לפני כן היא הייתה בקשר עם גבר שגנב ממנה קרוב למאה וחמישים אלף שקל, בעזרת זיוף של צ'קים שלה… הוא היה טיפוס רמאי, שקרן וגנב משוכלל כזה, חלקלק – מסוג הגברים שלוקחים את החכמה שלהם ואת הקסם שלהם ומנתבים אותם למקומות הכי רעים שיש. אחד כזה שאחרי שהוא עשה את זה לה והיא גילתה, התברר שהוא עשה את זה כמובן גם לנשים אחרות.

כתוצאה מהסיפור הזה היא פשטה את הרגל, וזה אחרי שהיא עברה תאונת דרכים בעקבות זה, והמצב הבריאותי שלה התדרדר ממש. באותו זמן היא הייתה במשפט נגדו, אבל הכול הלך קשה. אמרתי לה שהכול יהיה בסדר, שהיא תזכה במשפט הזה ושהוא אפילו לא יימשך הרבה זמן. היא כמובן הייתה שבורה מכל האירועים האלה שקרו לה, אבל אמרתי לה שהבריאות שלה תחזור לעצמה ושהצדק ינצח. וככה היה.

סוף טוב – הכול טוב מאוד!
היא זכתה במשפט, ובכסף שקיבלה חזרה, בריבית, נסעה לארצות הברית – בדיוק במועד שהנחיתי אותה על פי הנומרולוגיה – והקימה שם עסק חדש ומצליח. היום היא חיה שם עם בן זוג טוב ואוהב, הקימה עסק, בנתה משפחה והחלימה לגמרי. יצרה את עצמה מחדש, על אף הקשיים הכבירים שעברה בעבר.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט