שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך עזרתי לאלמנה, אימא לחמישה ילדים

מראיית השחור לראיית האור – איך עזרתי לאלמנה, אימא לחמישה ילדים
עזרתי לאלמנה עם חמישה ילדים מאזור הדרום, שהגיעה אלי. היו לה בעיות עם עצמה, היא לא האמינה בעצמה, הייתה חסרת ביטחון, ראתה הכול שחור, הייתה חסרת עמוד שדרה, כל העולם "נפל" עליה והיא הייתה חייבת המון כסף בכל מקום. בקיצור, אלמנה במצב מאוד קשה, ואימא לחמישה ילדים.

עבדתי איתה במשך שנה. הטיפול התנהל באמצעות שיחות פסיכותרפיסטיות, באמצעות הילינג וכמובן באמצעות תקשור. תוך כדי השיחות העברתי לה טיפול הילינג גבוה, וייעצתי לה בתקשור על כל מיני נושאים, ובכל פעם שעברה, משיחה לשיחה, ראיתי שינוי גדול בתוכה. בכל פעם שדיברנו, ניקינו דברים מהעבר הרחוק שלה – דברים שעלו בעיקר מול המשפחה שלה. וכל שיחה כזאת הייתה בשבילה שיחת מוטיבציה. עצם זה שפתאום ראיתי אותה באזור אחר, בזמן אחר… היא אפילו לא ראתה אפור כבר – שלא לדבר על זה שכבר לא ראתה שחור, כי כשהגיעה אלי, החיים שלה היו ממש ב"דאון" לגמרי, כל מה שהיא רצתה זה רק לקום ולקפוץ כבר, אבל בגלל העובדה שיש לה ילדים, היא לא עשתה את זה.

מה הייתה הבעיה של אותה אלמנה?
הבעיה העיקרית שלה הייתה כמו אצל רובנו; מה שקורה לנו בנשמה, מהילדות עד הבגרות, זה כאב של אותו ילד שלא שמו עליו עין כשהיה קטן ולא התייחסו אליו, והוא חשב "אני לא שווה מספיק", אז כשהוא מתבגר וגדל, פתאום הוא מוצא את עצמו כאדם מבוגר שאין לו ביטחון עצמי, כי "אם ההורים שלי אומרים שאני לא שווה כלום"… אז ברור שאני עכשיו גם כאדם מבוגר, לא שווה כלום. אז יותר קל לי לקום וללכת מהעולם הזה, ויש אנשים שלא קמים והולכים, אלא שואלים שאלות. וברגע ששואלים שאלות – הם מקבלים את האנשים שלהם הם זקוקים.

איך היא יצאה מזה?
היא הגיעה אלי, היא הצליחה להגיע אלי ולא לסיים את חייה במצב הקשה שבו הייתה, והיא שאלה את השאלות על עצמה – והיא קיבלה תשובות. אני אפילו לא יודעת איך היא הגיעה אלי. אבל היא הסכימה להיכנס לרבדים מאוד עמוקים שקשורים לילדות שלה, בנפש שלה, ולהעלות משם רגשות מכאיבים ואמונות שהשתרשו בילדותה, על ידי הוריה ועל ידי הסביבה. ההורים אינם אשמים, הם עושים הכי טוב שהם יכולים, אבל אנחנו כמבוגרים צריכים להיות מודעים לזה, ולעשות עבודה עם עצמנו, לחזק את עצמנו ולהצמיח את עצמנו. וזה מה שעשתה אותה אישה אלמנה בעלת חמישה ילדים. במשך שנה, בכל שבוע עבדתי איתה, וכיום היא עצמה מטפלת באנשים אחרים!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט