שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך לשפר את מערכת היחסים עם בן הזוג

איך לשפר את מערכת היחסים עם בן הזוג?
זה כבר מזמן לא סוד שמערכת יחסים זוגית היא עבודה. עבודה ששכרה הגדול בצדה, אבל היא דורשת מאיתנו להיות נוכחים בה כל הזמן, לא להפסיק להשקיע ולשים לב במקומות הנכונים כשהיא צריכה שיפור, עדכון, קריאת התעוררות או סתם זמן של קרבה. איך לשפר את מערכת היחסים עם בן הזוג? הנה, אספנו עבורכם כמה טיפים מובילים, ויש כמובן רבים נוספים.

שבירת שגרה
הדבר הראשון והפשוט ביותר, שלא כולנו זוכרים אותו בזמן אמת, הוא פשוט לשבור שגרה. זוגות רבים נכנסים לשגרת החיים השוחקת, בעיקר כאשר כבר יש ילדים, משפחה, פרנסה… חיי היום יום עלולים בקלות לנתק אתכם זה מזה וליצור מרחק ופערים בקשר הזוגי. לכן, הדבר הראשון הוא לעשות משהו שאתם לא עושים בדרך כלל, בשגרה שלכם. בין אם זה פשוט להזמין בייביסיטר ולצאת ל"דייט" משלכם, לבד, בין אם זה להישאר בבית ולבשל יחד ארוחת ערב ששניכם אוהבים בלוויית מוזיקה, ובין אם זה לנסוע בספונטניות ללילה בצימר בצפון או באוהל בשטח במדבר. אפשר בהחלט להחליט על כך יחד, אך אפשר גם להפתיע את בן הזוג עצמאית, ופשוט להודיע לו שהיום נוסעים יחד ללילה.

איך לשפר את מערכת היחסים

השגרה שוחקת, אבל לא ניתן לזה להשפיע עלינו.

תחומי עניין חדשים יחד
הדבר הנוסף הוא להחליט יחד שמוצאים תחומי עניין חדשים שמעניינים את שניכם, ומקדישים להם זמן קבוע בכל שבוע. זה יכול להיות חוג שמעניין את שניכם להתנסות בו ויש בו פעילות שנעשית בזוגות (כמו ריקודים סלוניים או אקרו-יוגה למשל), תוכלו להירשם יחד לסדנה או לסדרת הרצאות העוסקות בנושא שמעניין את שניכם או ששניכם רוצים לגלות אותו יחד, תוכלו להחליט שאתם יוצרים יצירה משותפת יחד, שתעמוד בחצר הבית או במרפסת, וכך אפילו יהיה גם תוצר מוחשי ליחד החדש שלכם, ועוד ועוד לפי תחומי העניין שלכם והעדפותיכם האישיות. הדבר החשוב הוא שזה יהיה דבר חדש עבור שניכם, מקום שבו תוכלו גם להיות יחד פיזית וגם לחדש את תחומי השיחה המשותפים שלכם ואת הגילוי ההדדי שלכם, השיתוף והסקרנות.

התפתחות אישית
דבר נוסף שחשוב מאוד כדי לשפר את מערכת היחסים עם בן הזוג, ולמען האמת, עדיף לא לחכות עד שהיחסים יגיעו למקום "חורק", הוא ההתפתחות האישית של כל אחד מהצדדים בתוכו. התפתחות אישית כוונתה היא למקומות שבהם כל אחד עושה בשביל עצמו – למען אושרו האישי, הזמן הפנוי שלו, תחומי העניין האישיים שלו ובכלל – רווחתו בתור אדם שלם בעולם, בלי קשר לבן הזוג. איך זה תורם? זה תורם כי ברגע שאתם דואגים לעצמכם ומרגישים מסופקים בעולמכם, אתם באופן אוטומטי הופכים לאנשים שיש להם מקום גם בעבור אחרים, שמכבדים את המרחב של בן הזוג שלהם ואת הצורך שלו להתפתח ולהיות במקום טוב ומספק עם עצמו.
הדבר הנוסף הוא שאדם שמרגיש טוב עם עצמו אינו מחכה שהאחר ימלא את צרכיו, אלא הוא שם כדי ליצור משהו משותף, לתת מתוך מקום מלא ושלם ולא מתוך מקום חסר שיוצר המון ציפיות ואכזבות בין בני זוג. לכן – התפתחות אישית. לכו תלמדו על עצמכם, התחברו לעצמכם, מצאו את המקום השקט שלכם שמעניק לכם שלווה, פתחו את המודעות העצמית שלכם ולמדו להכיר את עצמכם. באופן הזה תחוו מערכות יחסים מספקות הרבה יותר, שבהן תוכלו גם להיות מודעים לצרכים ולרצונות של מי שמולכם, ואולי אפילו תגלו אותו מחדש…

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט