שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך לזמן אנרגיות חיוביות של אהבה?

איך לזמן אנרגיות חיוביות של אהבה?
אין אחד שלא רוצה לדעת איך לזמן אנרגיות של אהבה אל תוך החיים, נכון? תודו שגם אתם שואלים את עצמכם איך תוכלו למלא את החיים שלכם ביותר אנרגיות חיוביות, למה קורים לכם דברים מעצבנים ואיך זה שיש ימים שבהם הכול הולך נגדכם ונדמה שאיש אינו אוהב אתכם וימים שבהם הכול הולך נפלא ואנרגיית האהבה רק הולכת ומתעצמת ככל שהיום ממשיך. נכון? אז הנה.

מה בין אהבה ובין אגו?
יכול להיות שהצעד הראשון יפתיע אתכם. ראשית, כדי לזמן אנרגיות של אהבה אל תוך החיים צריך להבדיל טוב טוב בין אהבה ובין אגו. האגו שלנו הוא החלק בתוכנו שאמנם מכוון אותנו להשיג את המטרות שלנו, אומר לנו כיצד להתנהל בתוך החיים, איך משחקים את משחק החיים ומה עלינו לעשות כדי לשמור על עצמנו במצבים מסוימים. אף על פי כן, עם כל הטוב הזה של האגו, הוא גם החלק היותר הישרדותי שלנו, משמע – הוא החלק שתמיד חושב שהוא נמצא במלחמה. אם אנחנו מעוניינים במטרה מסוימת – היא חייבת להיות שלנו ולא משנה מה; אם נדמה לנו שמישהו מאיים עלינו באיזושהי צורה – האגו נוטה לתקוף כי הוא חווה את הדברים כמו מלחמה, כאילו מישהו מנסה להשמיד אותו כעת.

כך, הצעד הראשון הוא להבחין מתי אתם פועלים מתוך האגו שלכם. כל מקום של דחף חזק, של חשבונאות, של רצון להגן ולשמור, של רצון לתקוף, של ידיעה ברורה ונחרצת מדי, של רגשות קנאה חזקים, של רצון לנקמה… כל אלה מקורם באגו.

נרגיות חיוביות של אהבה

אהבה לעומת זאת שונה מאוד. זוהי אנרגיה המאפשרת – לנו ולאחרים – להיות מי שאנחנו. היא אינה שיפוטית, אינה מבקשת להשיג דברים בכל מחיר ואינה מתעקשת על תוצאות. מדובר באנרגיה רכה ומזמינה יותר, כזו המתקשרת עם הסביבה ומחפשת את הדרכים להיטיב לזולת וליצור אינטראקציה המרוממת את שני הצדדים וטובה לשני הצדדים. מצב של win-win מאפיין אנרגיה של אהבה וגישה של אהבה, לעומת מצב שבו אני חייב להכחיד את מי שמולי ויש מקום רק לרצון של אחד מאיתנו.

איך אפשר לזמן משהו לחיים?
שנית, כדי לזמן משהו לחיים, כל דבר, צריך לדעת שיש אפשרות כזו. לזמן. להזמין אל תוך החיים שלכם את הדבר שאתם מעוניינים בו. איך עושים את זה? באמצעות מחשבה ואמונה. שני המרכיבים הללו חשובים ובלי אחד מהם, התהליך לא יעבוד. המחשבה היא זו שמזמינה ועוזרת לנו למקד את הדבר שאנחנו מבקשים לפגוש בתוך החיים שלנו, והאמונה היא זו שמאפשרת לזה להתממש. לאחר שזימנתם – שחררו והניחו לו לבוא, מתוך אמונה שלמה שהוא כבר בדרך אליכם.

איך מזמנים אנרגיות חיוביות של אהבה?
אנרגיות של אהבה אפשר לזמן בקלות יחסית, שכן היא הבסיס לכל הווייתנו. ראשית, יש לזהות בתוככם מתי אתם נמצאים במוד של אהבה, ולהעצים את זה. אפשר להעצים את זה על ידי ביטוי של זה – כלומר, כאשר אתם פועלים מתוך אהבה, עוד אהבה תגיע לחייכם ותשתקף אליכם מכל עבר. שנית, על ידי מחשבה על כך, לאחר שזיהיתם איך זה מרגיש כשאתם פועלים מתוך אהבה, ואמונה בכך שזה יגיע. נסו וספרו לנו איך זה הלך!

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט