שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך להצליח בחיים? העקרונות שיסללו לכם את הדרך לכל התחומים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הרשת מלאה כיום בעצות מומחים מסוגים שונים, ואין אחד מאינו שלא שואל את עצמו את השאלה "איך להצליח בחיים?" באופן כזה או אחר. במאמר הזה אספנו עבורכם סיכום של שלושה מוקדים חשובים, שיישומם בחיי היום יום שלכם ולאורך זמן יהווה ללא ספק תשתית איתנה להצלחה בחיים.

אז מה בכלל כוללת הצלחה בחיים? הרי לאחד מדובר בהתעשרות, לאחר מדובר במימוש של אהבה גדולה ובעבור מישהי נוספת הצלחה מוגדרת כילדים משלה. אז אמנם נכון, כל אחד מאיתנו יתרגם "הצלחה" לדברים אחרים, אבל בבסיס הדברים, כולנו יכולים לשים לעצמנו תשתית – שבנויה על עקרונות שנכונים לכולם – והיא שתאפשר לנו להצליח בחיים, לפי ההגדרות שלנו.

בריאות איתנה
הכול מתחיל בבריאות. מאחר שאנחנו חיים בגוף פיזי, בריאות איתנה היא היסוד הראשון שלנו לבניית חיים טובים, כי ברגע שהיא איננה – שום דבר אחר אינו חשוב באמת, איננו פנויים לשום דבר אחר. בריאות טובה מתחילה ב-מניעה. העצות הבריאותיות הטובות ביותר מושתתות על מניעת מחלות – לתחזק את הגוף כך שלא נגיע למצבים בריאותיים טובים פחות. לשם כך, הבסיס הוא תזונה נכונה המושתתת בעיקר על פירות, ירקות, דגנים וחלבונים – בצורתם הטהורה. מזונות מעובדים מכל הסוגים, סוכר ומלח בכמויות גדולות מדי – ידועים כמזיקים לגוף לאורך זמן. נוסף על כך, חשוב לשתות הרבה מים ולהמעיט ככל האפשר בשתיית משקאות מוגזים ומתוקים. קפה ותה אפשר לשתות במידה. והעצה הנצחית בנושא הזה – פעילות גופנית – עדיין ממשיכה להוכיח את עצמה כנכונה. פעילות גופנית קריטית לפעילות התקינה של תאי הגוף, של חילוף החומרים ואף של הבריאות הנפשית שלנו. תנועה יוצרת בריאות.

איך להצליח בחיים
מודעות עצמית
העיקרון השני הוא מודעות עצמית. הכוונה היא ליכולתו של אדם להסתכל על עצמו גם מבחוץ, לבחון את הבחירות ואת ההחלטות שלו ולשנות כל העת את דרכי ההתמודדות שלו. באופן זה אנחנו מבטיחים לעצמנו חיים שבהם אנחנו מצויים בהתפתחות מתמדת ולא קופאים על השמרים. מעבר לעובדה שהיא מאפשרת לנו להכיר את עצמנו טוב יותר, מודעות עצמית גם מאפשרת לנו לבחור בחירות שמתאימות לנו יותר, לשכלל את דרכי התגובה שלנו לאנשים ולמצבים, להתמודד טוב יותר עם סיטואציות לא צפויות, לחזק את הביטחון העצמי שלנו ולהיות בשליטה אמיתית בתוך סיטואציות שונות (שליטה אמיתית איננה היכולת לגרום לדברים לקרות בדיוק כפי שאני רוצה גם כשהמציאות מתנהלת אחרת, אלא היכולת להגיב בצורה שקולה ונכונה לנו – גם כשהמצב משתנה ואינו צפוי או אינו מתנהל כפי שתכננו). דבר חשוב נוסף – מודעות עצמית מאפשרת לנו לשפוט את עצמנו בהתאם לעצמנו ולהשוות את עצמנו פחות ופחות לאחרים.

אושר
מעצות מומחים וממחקרים שמתוכם אספנו, עולה כי אושר הוא מצב שניתן להיות בו בעיקר בזכות שלושה דברים מרכזיים: נתינה לאחרים, שמחה בדברים שאנחנו כן מצליחים להגיע אליהם (בניגוד להתמקדות במה שנדמה לנו שחסר בחיינו או במה שבאמת חסר) וחיבור למשמעות הנכונה לנו בכל דבר שאנחנו עושים. כלומר, אושר תלוי בעיקר בתפיסה שלנו ובאופן שבו אנחנו מתייחסים לדברים, ולא דווקא בדברים שיש לנו או שאין לנו.

אז איך להצליח בחיים?
קודם כול לשים בסיס של בריאות – פיזית, נפשית ורוחנית. שלושת הדברים שבהם עסק המאמר הזה מתייחסים לדברים הללו, ובסך הכול הם נמצאים בידינו. אם תתחילו להתייחס לכך באופן הזה, כל השאר – פרנסה, עסקים, זוגיות, הגשמה עצמית – יגיעו באופן חלק הרבה יותר ובעיקר, מתוך שקט נפשי גדול יותר, קבלה של עצמכם ושל המציאות, ושמחה בחיי היום יום שלכם.


דירוג

תגובה אחת בדף “איך להצליח בחיים? העקרונות שיסללו לכם את הדרך לכל התחומים

  1. ליאוניד הגיב:

    יופי של כתבה, מחזירה אותנו לדברים הפשוטים והחשובים של חיים. בסוף כל אחד צריך את הבריאות שלו ואת השמחה כי בלי זה אי אפשר להצליח בשום דבר. כל מה שאחרי זה, זה אקסטרה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט