שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך להחזיר אהבה נכזבת

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

יושבים בבית, מבכים את מר גורלכם ומנסים להתמודד עם לבכם השבור? חשבתם שעשיתם כל מה שאתם יכולים? ניסיתי להגיד, לדבר, לשדל, לשכנע… להתקשר… זה לא עבד? אם הזוגיות החלומית שלכם הסתיימה, ועכשיו אתם חושבים מה עוד תוכלו לעשות כדי לתקן חזרה את מה שנגמר – נסו משהו שעוד לא ניסיתם.

החזרת אהבה – מה זה?
החזרת אהבה הוא כינוי לתהליך – ארוך יותר או פחות – שמתבצע על ידי מיסטיקן מומחה לכך ובעזרתו. מדובר בתהליך ידוע, שבו המיסטיקן עובד באמצעות כלים מסוימים שנפרט בהמשך, ומטרתו לתקן את האהבה הנכזבת שלכם ולהחזיר אליכם את אהוב לבכם או את אהובת לבכם, שהלכו מכם.

אהבה נכזבת – מה באמת קרה שם?
הדבר הראשון שיעשה מומחה להחזרת אהבה הוא לבדוק איתכם מה באמת קרה שם. הוא ינסה להבין מדוע נפרדתם, באיזה מקום פנימי וחיצוני הייתם כשזה קרה, ומה היה מצבו של מי שמולכם – זה שהיה בן הזוג שלכם או זו שהייתה בת הזוג שלכם. לאחר מכן הוא יבדוק מה קורה שם עכשיו. מה זאת אומרת? זאת אומרת שהוא יבדוק אם ההרגשה שלכם אכן נכונה לכם, אם אכן נכון לכם לחזור לאותו קשר. לפעמים, גם כשאנחנו מסיימים קשרים שלא היו באמת טובים לנו, אנחנו עצובים ועוברים דרך תקופה שבה אנחנו רוצים לחזור אל אותו קשר. אז הדבר הראשון שעושים בהחזרת אהבה נכזבת הוא קודם כול לבדוק אם אכן יש התאמה בין שני בני הזוג. אם יש התאמה, אם יש "אישור" לחבר מחדש – המיסטיקן ימשיך הלאה.

איך אפשר להחזיר אהבה נכזבת?
בשלב הזה יש כמה אפשרויות כדי להחזיר אהבה נכזבת. חלק מהמיסטיקנים ימליצו לכם קודם כול לעבוד על עצמכם – על המקומות האנרגטיים או הרגשיים שלכם, לעשות עבודה פנימית ואולי לשנות כמה גישות שאתם סוחבים איתכם, כשלפעמים מדובר בדפוסים עמוקים מאוד שאנחנו סוחבים בתוכנו מאז הילדות. המיסטיקנים שעובדים ככה בעצם מכוונים את עיקר התהליך אליכם ומבקשים לעשות איתכם עבודת עומק. לפי הגישה הזאת, ברגע שתתקנו את הדברים שדורשים תיקון בתוככם – האהבה הנכזבת שלכם תחזור אליכם ממקום אחר, או שפשוט לא תרצו אותה יותר.

ויש עוד דרך…
אפשרות נוספת היא מיסטיקנים שעובדים בשיטות של כישופים מסוגים שונים. יש כאלה שמשלבים בין כישופים ועבודה פנימית, כאשר הכישופים תומכים בעבודה הפנימית, מקלים עליה ומאפשרים אותה. בתחום הזה קיימים קמעות, לחשים, פסוקים שייתנו לכם לומר ולשנן, טקסים מסוימים לעשות, ולפעמים גם חומרים מסוימים. כאן הדגש הוא עדיין בעיקר עליכם, אם כי יש מיסטיקנים שמשלבים גם התכוונות וכישופים כלפי בן הזוג שאיננו חלק מהתהליך המודע. עוד בכישופים, קיים התחום של כישופים חזקים יותר, שאלה כישופים שממש מתערבים במהלך האנרגטי של האדם השני. אם אתם הולכים לכיוון הזה, כדאי שתבדקו טוב טוב אם המיסטיקן שאתם הולכים אליו הוא בעל ניסיון אמיתי ושם בתחום, כי אחרת עלולים לקרות דברים חמורים, כאשר מתעסקים בשינויים אנרגטיים בחיים של אחרים (בני הזוג לשעבר). ראו הוזהרתם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט