שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך לבחור נכון את בן הזוג שלכן

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תוך 4 דקות תגלו איך לבחור נכון את בן הזוג שלכן!
לפעמים, מרוב שאנחנו מחפשות, מרוב שאנחנו מתנסות – אנחנו שוכחות את הדברים הבסיסיים והחשובים באמת, אלה שכנראה ידענו אי שם בתחילת הדרך, ואולי – מעולם לא הגדרנו לעצמנו אותם במילים. איך תגלו תוך דקות ספורות איך לבחור נכון את בן הזוג שלכן?

הדברים החשובים באמת הם בסיסיים, מוצקים – ואי אפשר לשקר לעצמנו לגביהם. התשובה עליהם ברורה לנו, וכל ניסיון לעקוף אותה – ייתקל בצרימה פנימית עמוקה. במאמר הזה אספנו עבורכן את שאלות המפתח הספורות שכל אחת מכן צריכה לשאול את עצמה – עוד לפני שהיא מתבלבלת אם "הוא מתאים לי או לא"…

דעי מה העיקר ומה הטפל מבחינתך
קודם כול, את – האם את יודעת מה העיקר ומה הטפל מבחינתך? האם את יודעת מה העקרונות החשובים לך יותר בבן זוג, ויותר מכך – באדם שאיתו תנהלי חיים משותפים? אם הדברים החשובים לך ביותר הם נתינה ונאמנות, בדקי היטב שמי שנמצא מולך נושא אותם בבסיסו – בלי קשר אלייך או לסיטואציה. אם הדברים החשובים לך ביותר הם הגשמה עצמית, חופש ומימוש, אם את רוצה ילדים או שאינך רוצה ילדים – את כל אלה צריך לוודא מראש. אלו הם עקרונות בסיסיים ועיקריים. הגדירי לעצמך חמישה כאלה, אמיתיים, בקשר אלייך – ובדקי מראש אם יש אותם אצל בן הזוג הפוטנציאלי. אם אתם רואים עין בעין באלה, כל השאר יהיה קל הרבה יותר.

איך התקשורת ביניכם?
כדי להצליח לממש זוגיות טובה, לקיים מערכת יחסים שמתפתחת וצומחת עם השנים, לא די בעקרונות ובערכים המשותפים, אלא יש לוודא שהתקשורת הבסיסית ביניכם זורמת וטובה, ויכולה עוד להשתפר. חשוב לראות שאתם לא מעצבנים זה את זה בכל משפט, חשוב לראות שהוא מבין את הדברים שאת מנסה להגיד ואת מבינה את מה שהוא מנסה להגיד, ושבאופן כללי – השיחות ביניכם מזינות ומפתחות את שני הצדדים ולא משאירות אתכם בתסכול ובתחושה של חוסר הבנה הדדית. תקשורת היא דבר שאפשר לעבוד עליו רבות, אבל אם הבסיס אינו נמצא שם – באופן טבעי, יהיה קשה ומתסכל מאוד לבנות זאת, ולפעמים בלתי אפשרי.

איך הוא מתייחס לאחרים?
הדבר הנוסף שחשוב לבדוק הוא איך הוא מתייחס לאחרים. כאשר תראי אותו מתייחס דווקא לאנשים אחרים – שאינם את – למלצר, לאימא שלו (אפילו בשיחת טלפון), לאנשים מקריים בכביש או ברחוב – תוכלי לעמוד היטב על אישיותו האמיתית. לפעמים בתחילת הקשר הוא רוצה להרשים ולכן יתייחס אלייך בסובלנות רבה, אך עם הזמן תגלי שזו אינה אישיותו האמיתית. אם הוא מתייחס בכבוד ובסובלנות לאנשים אחרים, דעי שיש פה פרטנר ראוי מהבחינה הזאת.

האם יש ביניכם הדדיות?
והשאלה החשובה ביותר – האם יש ביניכם הדדיות? בשאלה הזאת אנחנו כוללים גם את המשיכה, גם את הרצון להיפגש, גם את מידת המוכנות והנכונות לבוא זה לקראת זה, להתגמש, לתת, ללכת לתוך קשר ממשי. הדדיות היא אחד הבסיסים החשובים שבלעדיהם לא תוכל להתממש מערכת יחסים זוגית, ולא משנה עד כמה יתר הקריטריונים נראים לך. אם זה לא הדדי – התרחקי משם.

לאחר שכל אלה ישנם, ועכשיו את לא סגורה לגבי דברים קטנים או לגבי שאלות גדולות – אך פתירות, לאור הבסיס הזה – את מוזמנת להתקשר לאחד המומחים שלנו ולקבל ייעוץ ממוקד, שיסייע לך תוך דקות אחדות להבין היכן את נמצאת ביחס לקשר הזה, ומה אפשר לעשות כדי לקדמו. בהצלחה!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה