שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך לאתר יועצים מיסטיקנים מומלצים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

יותר ויותר אנשים כבר יודעים איך לאתר יועצים מיסטיקנים מומלצים
הרשת עולה על גדותיה כיום ממיסטיקנים מסוגים שונים, המציעים את שירותיהם – און ליין ומחוץ לרשת. ואמנם, יותר ויותר אנשים כבר יודעים מיהם מיסטיקנים מומלצים ואיך לאתר אותם, אבל עדיין לא כולם יודעים. בדקו את עצמכם: האם אתם יודעים לאתר יועצים מיסטיקנים מומלצים?
מיסטיקן או מיסטיקנית הם אנשים בעלי יכולת לראות את הנסתר ולהיות בקשר עם העולמות שמעבר לעולם הזה. אצל רובם ככולם, היכולת הזו היא מתנה מולדת שפותחה במהלך השנים באמצעות עבודה, לימוד והתפתחות אישית שלהם. כיום, במונח מיסטיקנים, מתייחסים ליועצים שהפכו את היכולת הזו למקצוע, והם מייעצים באמצעות החיבור לרוח במגוון רחב של תחומי חיים.

מיסטיקנים און ליין – מה זה?
מיסטיקנים און ליין אף הוא מונח שהפך מוכר מאוד, והכוונה היא ליועצי מיסטיקה הפועלים באמצעות תקשורת ברשת האינטרנט, ואפשר למצוא אותם בה ולהתקשר אליהם ישירות, מיידית, ללא צורך להגיע אליהם פיזית לפגישה פנים אל פנים. בין המיסטיקנים און ליין אפשר למצוא מתקשרים, נומרולוגים, אסטרולוגים, עוסקים בקבלה ועוד. כלומר, בפעם הבאה שתזדקקו לייעוץ דחוף בעניין משהו שמטריד אתכם מאוד ואינכם מוצאים לו את הפתרון שמניח את דעתכם ואת לבכם – תוכלו פשוט ללחוץ על יצירת הקשר עם אחד מהמיסטיקנים און ליין ולקבל ייעוץ מיידי.

איך תאתרו ותזהו מיסטיקנים מומלצים?
אבל, אליה וקוץ בה; דווקא משום שסיוע רוחני הפך כה זמין בתקופה האחרונה, חשוב לשים לב שאתם יודעים כיצד לזהות ולאתר מיסטיקנים מומלצים.
ובכן, ראשית, יש רשימות של מיסטיקנים מומלצים, והן בדרך כלל מורכבות מרמת הביקוש של אותו מיסטיקן בקרב הקהל הרחב. כלומר, סימן ראשון לכך שמיסטיקן הוא אכן מומלץ, יכולה להיות העובדה שאנשים רבים פונים אליו שוב ושוב. גם במקרה כזה, מומלץ לקרוא המלצות שנכתבו עליו או לדבר עם אנשים שאכן ביקרו אצלו. שנית, הביטו בתמונותיהם של המיסטיקנים המומלצים והרגישו מי מהן מושכת אתכם; מי עושה לכם חשק לדבר עמו? מי נראה לכם שמתאים "להחזיק לכם את היד" בשעה זו שבה אתם זקוקים לתמיכה ולהכלה? כל מיסטיקן יאמר לכם שבעצם התשובות כולן חבויות בתוכנו, ופשוט קשה לנו להתחבר אליהן בעתות של מצוקה – על כן, דרך זו – לשאול את עצמכם למי מהם אתם נמשכים – היא דרך מצוינת, שבעצם מחברת אתכם לאמת הפנימית שלכם, להדרכה הפנימית שלכם.

מיסטיקנים מומלצים – לנסות ולהתנסות
טיפ שלישי הוא פשוט לנסות ולהתנסות; כמובן, אל תיצרו קשר עם אדם שמצאתם עליו המלצות שאינן מפרגנות או שנראה לכם כי אינן לרוחכם, אך הטוב ביותר הוא לפעול באמצעות ההדרכה הפנימית שלכם ולהתנסות – ליצור קשר עם המיסטיקן שנראה לכם באותו זמן, ולהיווכח אם הוא אכן התאים לכם או לא. בדרך זו, עד מהרה תוביל אתכם הדרכתכם הפנימית אל המיסטיקנים המומלצים שלכם, ותוכלו לפרסם הלאה את שמם, להיות מליצי יושר ותומכים. ברגע שמוצאים מיסטיקן טוב ומתאים, לא ממהרים להחליף אותו…


דירוג

תגובה אחת בדף “איך לאתר יועצים מיסטיקנים מומלצים

  1. בטי הגיב:

    חשוב מאוד לקבל המלצות!! וחשוב גם חיבור אישי, אחרת לא יעזרו כל ההמלצות. אבל אם אתם לא שומעים המלצות ממישהו, לא כל כך הייתי מציעה להתנסות… לי היו חוויות לא כל כך טובות, אבל כשפניתי למיסטיקנים שחברות שלי המליצו לא התאכזבתי

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט