שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך הופכים למיסטיקן?

איך הופכים למיסטיקן?
אתם מכירים את עולם המיסטיקה, מתייעצים באופן קבוע עם מספר יועצי מיסטיקה מובילים מבחינתכם, ניסיתם כבר כל סוג של ייעוץ מיסטי אפשר, ולפעמים אתם מוצאים את עצמכם חושבים לעצמכם שאתם מאוד מאוד אוהבים את התחום הזה ומפנטזים, בחלום רחוק, על היום שבו גם אתם תוכלו להיות מיסטיקנים, תקבלו אנשים ותייעצו להם. האם אפשר להפוך למיסטיקן או שזה משהו שנולדים איתו? ואם כן, איך אפשר להפוך למיסטיקן?

מהו מיסטיקן ומתי מישהו מוגדר ככזה?
באופן מתבקש, מיסטיקן הוא אדם שעוסק במיסטיקה, על כל אחד מהתחומים הנכללים בה; בין אם הוא נומרולוג, מתקשר, אסטרולוג, קורא בקפה, פותח בקלפי טארוט, מפרש חלומות או קורא בכף היד – ויש כמובן תחומים נוספים – הוא עוסק במיסטיקה. אבל מה הופך אותו למיסטיקן ממש? האם כל אדם שעוסק במיסטיקה הוא מיסטיקן? ובכן, לא. מיסטיקן הוא מיסטיקן כאשר המיסטיקה היא תחום המומחיות שלו והוא עוסק בה באופן קבוע. מוטיב הפרנסה פחות חשוב, כי כולנו מכירים יועצי מיסטיקה שאינם גובים תשלום על הייעוץ שלהם, אבל חשוב שהוא יהיה מומחה בכך ושהדבר יהווה חלק מרכזי בחייו. כלומר, אם למדתם קורס אחד של פתיחה בקלפי טארוט או של נומרולוגיה ואתם מייעצים לחבריכם ולבני המשפחה שלכם, זה עוד לא הופך אתכם למיסטיקנים.

איך הופכים למיסטיקן?

האירוע המכונן או הפתיחה אל הרוח
רוב המיסטיקנים, מלבד ההכשרה המקצועית שלהם בתחום או בתחומים המיסטיים שבהם הם עוסקים, מלבד הניסיון והידע שלהם – גם מחוברים אל ה"משהו" הזה שנמצא "מעבר". כלומר, רובם ככולם אנשים רוחניים, החיים את הרוח ואת החיבור להשגחה, למסרים הרוחניים ולתפישת העולם הרוחנית ביום יום שלהם. יתרה מכך, רוב המיסטיקנים המקצועיים הגיעו לעסוק בכך בכלל לא מתוך בחירה, אלא מתוך תפקיד שניתן להם, ופעמים רבות מתוך בקשות של הסביבה או מתוך חוויה רוחנית אחת מכוננת – כזו שהפכה את הקערה על פיה מבחינתם, שינתה את חייהם לחלוטין והבהירה להם שזה התחום שבו הם צריכים להתעסק. שכאן "העולם צריך אותם".

מה עושים מכאן כדי להפוך למיסטיקן?
מכל זה אפשר להבין שלא כל אחד יכול להפוך למיסטיקן מקצועי ואמיתי. מה כן אפשר לעשות? ראשית, אם יש לכם חלום כזה ואם יש לכם משיכה עזה אל התחום הזה – כנראה הנשמה שלכם מנסה להגיד לכם שיש לכם מקום בעולם המיסטיקה. על פי הגישה הרוחנית, אם מישהו מאוד נמשך לתחום מסוים, כנראה המקום שלו שם. שנית, אפשר ללמוד וללמוד – ללמוד כמה שיותר, להעשיר את הידע שלכם ולשכלל את הפרקטיקה המקצועית שלכם. עם כל אלה, וככל שתפתחו את סל הכלים שלכם, תיפתחו גם אל הרוח באופן טבעי ותעמיקו יותר בעולמות הנסתרים. כמובן, הניסיון חשוב גם הוא בכל הסיפור הזה, ועל כן חשוב לתרגל כמה שיותר, לייעץ לכמה שיותר אנשים וכך בעצם לגלות את הדרך שלכם ואת המקום הייחודי שלכם בתוך העולם הזה של המיסטיקה. נוסף על כך, אפשר כמובן לבקש הדרכה ולהיפתח אליה יותר ויותר, וכך גם להתפתח רוחנית, ואולי יום אחד תזכו להיות מיסטיקנים של ממש – מקצועיים, כאלה המחוברים אל הרוח באופן בלתי אמצעי – ותזכו להגשים את החלום שלכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה