שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

איך אני צפוי להרגיש אחרי שיחת הייעוץ?

שיחת ייעוץ היא אירוע משמעותי, והיא מעלה בנו מגוון של רגשות, שחלקם יכולים להיראות לנו לא הגיוניים באותו רגע. אם שאלתם את עצמכם מה ואיך אתם צפויים להרגיש לאחר שיחת ייעוץ עם מיסטיקן, או אם עברתם שיחה כזאת לא מזמן ואתם מתלבטים לגבי הדברים שעולים בכם – בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

בלבול – זה טבעי
אז אמרנו כבר ששיחת ייעוץ יכולה להעלות בנו מגוון של רגשות. חלק מכם יכולים להרגיש תקווה גדולה ורגע אחרי כן פחד גדול, אחרים יכולים להרגיש עטופים ומוגנים ולאחר מכן להרגיש שהם לא יודעים לאן ללכת או איך ליישם את הדברים שנאמרו, אפשר שתרגישו ש"הכול נכון, אבל זה גדול עלי מדי"… כל אלה לגיטימיים ואת כל אלה אנחנו מכנים בשם הכולל – בלבול.
כן, בלבול הוא דבר טבעי מאוד אחרי שיחת ייעוץ. ראשית, הוא נובע מהעובדה שמקום שהיה חסום, לחוץ ומבוהל בתוכנו – אותו מקום שבגללו פנינו לקבל ייעוץ והוא זקוק לעזרה – קיבל פתאום פתיחה והתייחסות גדולים; עצם הדבר הזה עצמו כבר גורם לרגשות מעורבים, להצפה אנרגטית ולפעמים גם להצפה רגשית, ולשלל של רגשות שעולים ומתבטאים בתוכנו. שנית, העובדה שקיבלתם הרבה מידע – הן על עצמכם והן על דרכים אפשריות להתמודדות עם הבעיה ולפתרונה – גם היא מבלבלת.

אז מה עושים עם השפע והבלבול האלה?
קודם כול מתיישבים, אחר כך נושמים עמוק. ואז מבינים שאכן, עכשיו מבלבל, וזה בסדר גמור. קיבלתם הרבה מידע ועכשיו המשימה שלכם היא להירגע, לעכל את כל המידע הזה וליישם אותו ואת הפתרונות לאט לאט – צעד אחר צעד. זה יכול לקחת זמן, וגם זה בסדר. אנחנו מציעים לכם שאם אתם רואים שאתם מוצפים מדי, אפילו הניחו לדברים לאותו זמן. אין שום הכרח לפתור הכול ולהחליט החלטות מרחיקות לכת מיד לאחר הפגישה. שמעתם, קיבלתם, הקשבתם, ספגתם, נפתחתם – עכשיו תנו למערכת שלכם זמן לעכל את זה בדרכה. תאמינו לנו שכאשר יגיע הרגע שבו תהיו מוכנים ומסוגלים לראות ולהרגיש בבהירות את הדברים, באופן פרודוקטיבי, הלב והנפש שלכם יודיעו לכם על כך.

התרגשות – אכן כן
בד בבד, הבלבול אינו סותר כלל את תחושת ההתרגשות. כן, טבעי לגמרי שתרגישו התרגשות, ואולי אפילו התרגשות גדולה ואופטימיות. שיחה מלב אל לב שפותחת את נימי הרגש והנפש היא בהחלט דבר מרגש. העובדה שמישהו סוף סוף הקשיב לכם ממקום אחר, שאינו שיפוטי ואינו מלווה בדעות קדומות שלו עליכם – ומשם נתן את עצתו המדויקת ביותר בעבורכם – היא בהחלט דבר מרגש.

אז מה עושים עם ההתרגשות הזאת?
פשוט מאוד – מתרגשים. זה מותר וזה רצוי. אחרי הכול, זה עתה קיבלתם אפשרות לפתרון, אפשרות לאור בקצה המנהרה, אפשרות להתחלה חדשה ולגישה שונה. אספו את עצמכם לקראת היום שלמחרת… זה היום הראשון לשינוי שתיצרו בחייכם.
זהו. אתם מוזמנים לצאת לדרך ו… לצאת לאור, לדרככם החדשה והמיטיבה.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה