שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אז עברתם שיחת ייעוץ ראשונה?

עברתם שיחת ייעוץ ראשונה? מזל טוב! מה עכשיו?
עכשיו חשוב שלא תתבלבלו. קחו את כל מה שקיבלתם, שבו על כיסא או על כורסה נוחה, נשמו עמוק, ובואו נעשה רגע סדר יחד.

מה עושים עם כל העצות שקיבלתי?
בטח קיבלתם לא מעט עצות וכלים. מצוין. קחו את כולם – אנחנו ממליצים לכתוב אותם על דף או במחברת אישית שלכם, אם לא עשיתם את זה במהלך שיחת הייעוץ – והסתכלו ברשימה שלפניכם. האם היא מחולקת לפי נושאים? האם העצות שקיבלתם מתייחסות כולן לאותו נושא מרכזי? האם אפשר לסדר אותן בסדר שבונה משהו – כלומר, הן הולכות מן הקל אל הקשה או בסולם אחר? האם אתם הקשר ביניהן ברור לכם? אם כן, אנחנו ממליצים שתסדרו אותן לפניכם בסדר הזה, והתחילו בעצה אחת או בשתיים מראש הרשימה – העצות הקלות יותר ליישום או אלה שאותן צריך ליישם לפני שמתקדמים לדברים העמוקים יותר.

אם אין קשר כזה בין העצות, בחרו אחת או שתיים לפי מה שלבכם נמשך אליו באותו זמן, ואותן יישמו. אין צורך להיות מוצפים משפע העצות ואין צורך לחשוב שצריך לעשות הכול כאן ועכשיו. בחרו אחת או שתיים והתחילו ביישום שלהן. פעם אחר פעם, בסיטואציה המתאימה, יישמו את העצה החדשה שקיבלתם. הניחו בצד לאותו זמן את יתר העצות.

שיחת ייעוץ ראשונה

איך מפיקים את המקסימום מהשיחה הראשונה?

איך יוצרים את השינוי מהר ונפרדים ממה שהיה קודם?
חשוב להבין ולזכור שמדובר בתהליך, ולהתייחס לעצמכם בהתאם. לכן המלצנו להתחיל בעצה אחת או בשתיים שקלות לכם יחסית – כדי שתחוו את השינוי מתחיל להתחולל ותחוו הצלחה. אם תעמיסו על עצמכם הכול בבת אחת – רוב הסיכויים שבאיזשהו שלב תתעייפו, שתחוו חוויה של אי הצלחה ושהתהליך כולו לא יימשך כי תרגישו שאינכם מצליחים. היו טובים אל עצמכם – זכרו שזה תהליך, ותנו לו את הזמן הדרוש ואת ההדרגתיות הדרושה. יישמו, התמידו, דברו עם עצמכם, הזכירו לעצמכם את המקום החדש שאתם מבקשים להיות בו ושנפתח בשיחת הייעוץ, ותנו לדברים זמן להיטמע. לאט לאט תרגישו איך אתם מסתגלים לתנועה החדשה שנולדת מתוך העצות שקיבלתם ושאתם מתרגלים, ותוכלו ליישם עצות נוספות שקיבלתם בשיחת הייעוץ.

מה עושים הלאה?
בד בבד, שימו לב שאתם אכן בתהליך של התקדמות ושאינכם "נרדמים בשמירה". תהליך של התקדמות משמעו שאנחנו כל הזמן מזכירים לעצמנו את הדברים החדשים, אנחנו פוקחים עין חדשה של מודעות שמעירה אותנו לפעול בדרכים החדשות שאותן אנחנו מבקשים לעצמנו – שאנחנו מבקשים שיהפכו לחלק טבעי מאיתנו. הקפידו לאתגר את עצמכם במידה בעזרת מה שקיבלתם בשיחת הייעוץ, והוסיפו בכל פעם קצת. ברגע שתרגישו שהשלב הנוכחי כבר טבעי בעבורכם והשינוי האמיתי מתחיל לקרות, יכול להיות שזה הזמן לשיחת ייעוץ נוספת, שתקדם אתכם הלאה – אל העצות הבאות – ואל השלב הבא שלכם, קרוב יותר לעצמכם ולמי שאתם באמת.

מוזמנים להתחיל. ממש כאן.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה