שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אהבה וזוגיות – איך שומרים על זוגיות לאורך זמן

תקשור – אהבה וזוגיות – איך שומרים על זוגיות ארוכה ובריאה?
כולכם מכירים את המצב הזה שאתם נמצאים בזוגיות במשך הרבה זמן, הכול התחיל טוב, ופתאום אתם קולטים שאתם כבר לא נמצאים באותו המקום – האהבה כבר לא מה שהייתה, המשיכה לא מה שהייתה ואתם בכלל לא בטוחים אם אתם מכירים את האדם שאתם חיים איתו. מה עושים? איך שומרים על זוגיות ארוכה ובריאה ואיך ייעוץ מיסטי באמצעות תקשור קשור לזה?

אהבה וזוגיות – מה קורה לנו בזוגיות לאורך זמן?
אז מה קורה לנו בעצם? למה הרבה מאיתנו פתאום מתעוררים יום אחד ומוצאים את עצמם לפתע פתאום במצב שמתואר לעיל? איך זה יכול להיות והאם אפשר למנוע את זה?
העניין הוא שלאורך זמן בזוגיות אנחנו קצת מאבדים את ה"מעקב". רובנו לא בדיוק משקיעים בזוגיות שלנו כמו שמגיע לה, והתוצאה היא שהרבה פעמים זוגות הולכים לכיוונים שונים, ואף אחד מהם לא אומר שום דבר. כל אחד מהם מפתח חיים עצמאיים משלו, נקודות ההשקה הופכות להיות מצומצמות יותר ויותר ובני הזוג שותקים. לפעמים הם באמת לא שמים לב, לפעמים אחד מהם שם לב אבל הוא מעדיף לא להגיד, ולפעמים שניהם שמים לב ומכל מיני סיבות – טרדות היום יום או דברים עמוקים יותר – הם מעדיפים "לחכות עם זה".

איך שומרים על זוגיות לאורך זמן

הגיע הזמן להשקיע בזוגיות

חצי הכוס המלאה או חצי הכוס הריקה?
הבעיה היא ש"לחכות עם זה" לפעמים גובה מחיר יקר. לפעמים אנשים מתעוררים רק כאשר הזוגיות שלהם כבר באמת התדרדרה, ואז עליהם להחליט מה הם עושים. ולא כולם מעזים לפנות לייעוץ. עניין נוסף הוא שלא חסרים זוגות שחיים בסוג של אשליה – לכאן או לכאן. למה הכוונה? הכוונה היא שלאורך זמן, לרבים מאיתנו יש נטייה לראות רק את חצי הכוס המלאה של הקשר שבתוכו הם נמצאים או רק את חצי הכוס הריקה של הקשר שבתוכו הם נמצאים.
כך, חלק מכם מספרים לעצמם רק דברים טובים על הקשר שלהם ומתעלמים מהקשיים ומהבעיות – שאליהם הם כמובן מודעים עמוק עמוק בתוכם; חלק אחר בוחר לספר לעצמו רק דברים רעים… משהו כבר לא עובד לו, אבל במקום לראות את הטוב ואת היתרונות והחזקות שבזוגיות הזו – הוא מעדיף לספר לעצמו רק כמה רע לו וכמה "זה כבר לא זה". כך או כך, מדובר במצב שדורש "ניעור". ניעור כזה יכול להיעשות בעיקר על ידי קבלת עזרה חיצונית, ומובן שלשם כך צריך קודם כול להעלות את הדברים בין בני הזוג. אבל גם אם בן הזוג שלכם אינו מסכים איתכם או שפשוט אינו מוכן לשמוע על עזרה, יש בכל זאת משהו שתוכלו לעשות בעצמכם. ללכת לייעוץ.

איך תקשור יכול לעזור בנושאים של אהבה וזוגיות?
בייעוץ מיסטי המבוסס על תקשור, המתקשר יוכל לעזור לכם להבין מה באמת קורה במערכת היחסים שלכם עכשיו. האם אתם מספרים לעצמכם סיפורים טובים ובעצם הקשר הזה מזמן מיצה את עצמו, אכן בני הזוג התפתחו לכיוונים שונים ואין עוד דרך לחבר את הדברים בצורה טובה ונכון לכם להמשיך הלאה. או להיפך – האם הקשר הזה טוב לכם, למרות הדברים שאתם מספרים לעצמכם – וכל מה שעליכם לעשות הוא לקבל טיפ מדויק כיצד לחבר שוב ביניכם ובין בן או בת הזוג שלכם. התקשור מקצר לכם את הדרך בנושאים האלה ומכוון אתכם היישר אל התשובות הנכונות לכם כדי לעשות את השינוי שבאמת דרוש בזוגיות ובאהבה שלכם באותו זמן. אל תהססו, התייעצו!

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה