שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור עם מתים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תקשור עם מתים – יותר ויותר אנשים מחפשים את זה היום
המונח "תקשור עם מתים" אולי נשמע מאיים, מפחיד או מרתיע, אך אלה מכם שהתנסו בכך, יודעים כי זו היתה המתנה הטובה ביותר שיכלו להעניק לעצמם. על מה מדובר? המשיכו לקרוא ובדקו אם גם לכם תקשור עם מתים יכול להועיל ולתרום.

מעשה באישה אחת שאיבדה את אמה כשהיתה בת עשרה, ולא נותרו לה זיכרונות רבים ממנה. לאחר לכתה של אמה, חייה של אותה אישה היו "טובים ורגילים" לדבריה, אך מאחר שהיא גדלה בתקופה שבה לא דיברו על דברים לעומק ולא פתחו אותם, היא בעצם נותרה כל חייה עם אותו "בור עמוק" שנפער כאשר אמה יצאה מחייה באחת. אותה אישה לא היתה מודעת לכך, אך למעשה כל הקשיים שבהם נתקלה במהלך חייה – בזוגיות, עם ילדיה ואפילו בתחום הפרנסה – נבעו מאותו אירוע טראומטי בעברה. הגיע רגע שבו נתקלה במקרה בחברה מעברה שעברה חוויה של תקשור עם מתים, ששינתה לחלוטין את חייה. לאחר שהתנסתה גם היא בסוג כזה של תקשור – הושלמה החתיכה שהיתה חסרה בתוכה לאורך כל חייה.

מה זה תקשור עם מתים?
תקשור עם מתים הוא סוג מסוים מאוד של תקשור, שבמהלכו הקשר לממדים שמעבר לעולם הזה (כפי שקורה בכל סוג של תקשור) נוצר עם נשמות של אנשים שהיו בעולם הזה ואינם חיים בו עוד.

מתקשרים המבצעים תקשור עם מתים יודעים כיצד ליצור קשר עם נשמות כאלה, כיצד לזמן אותן באופן שאינו פוגע בהן או מפריע להן. בתקשור עם מתים, המתקשר משמש מתווך בין אותן נשמות של מתים ובין האנשים הקשורים לאותן נשמות – שעדיין מצויים בעולם הזה, ברובד הזה הגשמי שלנו.

תקשור עם מתים

תקשור עם מתים – תהליך מורכב ומרגש.

כיצד מתבצע תקשור עם מתים?
במהלך תקשור עם מתים מזמין המתקשר המתמחה בכך את הנשמה המבוקשת לתקשר עמו, היא מגיעה ומעבירה את מסריה לאדם הקשור אליה (מזמין התקשור), כאשר פעמים רבות בעצם מתנהלת שיחה בינה ובין אותו אדם המקורב אליה. כך למשל במקרה של האישה שעליה סיפרנו לעיל, היא שוחחה עם נשמתה של אמה וקיבלה ממנה מסרים, הנחיות והבהרות – שהיו חסרים לה לאורך כל חייה. חשוב לציין שבתקשור עם מתים יש לקבל הסכמה מלאה של אותה נשמה להשתתף בתהליך כזה, ואין אפשרות לקיימו אם היא אינה נותנת את הסכמתה המלאה לכך.

איך יודעים אם זה "אמיתי"?
בתקשור עם מתים קל ביותר לזהות אם התהליך הזה אמיתי או שאינו אמיתי והמתקשר "ממציא" מסרים; מאחר שמדובר בנשמה הקרובה אליכם, באדם קרוב לכם שהכרתם היטב ושאתם מבקשים לתקשר עמו שוב – הרי שתוכלו לזהות בקלות רבה אם אכן מדובר בנשמתו או לא. כך למשל, מתקשרים רבים העובדים בצורה כזו נותנים סימנים מזהים אישיים ביותר המועברים מהנשמה אליכם – כמו שמות חיבה פרטיים, סודות שהיו ידועים רק לכם, אירועים שהשתתפתם בהם יחד – כולל מאפיינים וסימנים מזהים כמובן. אם זה "שלכם" – שייך לעולמכם הרגשי והאישי – מיד תזהו את התדר ואת התקשורת המוכרת. יתרה מכך, לעתים כאשר נשמת מת יורדת לתקשר עם קרוב מן העולם הזה, הדבר מלווה בריחות, בתחושות או בדברים מזהים המתרחשים ממש בחדר עצמו, בזמן התקשור.

אותה אישה שאיבדה את אמה בנערותה חשה שאינה שלמה, במשך כל חייה. אם גם אתם חשים שאתם חסרים מידע, חוויה או השלמה עם נשמה של אדם קרוב אליכם שנפטר מן העולם הזה – תוכלו להסתייע בתקשור עם מתים ולסגור מעגל חשוב ומשמעותי בחייכם. אל תשאירו קצוות פתוחים. יש לכם הזדמנות לשנות הכול.


דירוג

2 thoughts on “תקשור עם מתים

  1. אור בן ארצי הגיב:

    יש הוכחות לכך שזה אמיתי ואפשרי ?

    1. אור בן ארצי הגיב:

      האם זה אמיתי…ולא שרלטנות…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט