שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תנאי השימוש

אתר "מרכז המיסטיקה" הינו אתר המספק מידע נרחב על תחומי המיסטיקה הכוללים בין היתר את הידע האסטרולוגי, הנומרולוגי, קריאה בקלפים, קריאה בקבלה ועוד. האתר מספק בית חם למומחים העוסקים בתחומים שצוינו מעלה ומאפשר לגולשי האתר לקבל שירותי ייעוץ מאותם המומחים, שירותים הניתנים בתשלום בכפוף לתקנון זה ולתנאי השירות המצויים בו.
מערכת שיחות הפרימיום ב"מרכז המיסטיקה" ואתרי החברה הינה במה למומחים מתחומים שונים המספקים שירותי ייעוץ בכל תחומי החיים על-פי הידע והמומחיות הקיימים לכל מומחה. תנאי שימוש אלה מגדירים את התנאים החלים עליך בעת השימוש בשירותי הייעוץ שלנו. אנא קרא את הוראותיו היטב בטרם קבלת השירות. אם אינך מסכים להם או לחלקים מהם, אינך רשאי להשתמש בשירות. חיוג למספר הפירימיום מהווה חזקה חלוטה להסכמתך לתנאי שימוש אלה.

פרטיות
במסגרת שירותי הייעוץ יתכן ותידרש למסור מידע אישי, כדוגמת שמך, שם בן/בת הזוג, מקרה או סיפור אישי. בלא למסור את הנתונים המתבקשים על ידי המומחה המספק את שירותי הייעוץ לא תוכל לקבל שירות ייעוץ והכוונה. הנתונים שתמסור בעת שיחתך עם יינתנו לצורך הבנת המקרה והם חלק חשוב והכרחי בעת קבלת ייעוץ. על פי חוק, אינך מחויב למסור את המידע, אולם בלי למוסרו לא תוכל להשתמש בשירותים אלה.
מפעיל האתר, אתרי החברה ו/או אפליקציות נלוות והיועצים המומחים מתייחסים בכבוד לפרטיות המשתמש באתרי האינטרנט שאנו מנהלים ומפעילים. תנאים אלה ילמדו אותך מהי מדיניות הפרטיות הנוהגת באתרים. הם סוקרים, בין השאר, את האופן שבו מפעילי האתר ואתרי החברה אינם משתמשים במידע הנמסר להם על-ידי המשתמשים באתר או נאסף על-ידם בעת השימוש באחד משירותי הייעוץ

שירות בתשלום
בנוסף למידע הקיים באתר, ניתן לקבל שירות ייעוץ טלפוני מהמומחים באתר במחיר לפי מחירון חברות התקשורת. בעת חיוג למספר הפרימיום של שירותי הייעוץ בטלפון הינך מאשר כי יש בידיעתך כי השירות הינו שירות בתשלום ואת הסכום שעלייך לשלם עבור כל דקת ייעוץ טלפוני והינך מסכים לכך.

שינויים במדיניות
מפעילי האתר רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות ו/או מהוראות תנאי השימוש ותקנון האתר ללא צורך בהודעה מוקדמת.
האתר הינו אתר פרטי אשר כל גלישה בו הינה בכפוף לתקנון זה. גולש/ת אשר ביצע פעולה כלשהי באתר ומסר מרצונו מידע לצורך ייעוץ מסכים לכך ומאשר כי המידע אשר סיפק הכרחי לצורך קבלת הטיפול, הייעוץ וההכוונה מן המומחים.
.


דירוג

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה