שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הסרת עין הרע

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הציצו עליכם ונפגעתם?… יש מה לעשות להסרת עין הרע
רובנו מודעים לצורך להתגונן מפניה, אך לעתים בכל זאת מצליחים לחדור את ההגנות שלנו, ואנו עלולים להיפגע מהשפעת עין רעה. במקרים כאלה ישנם כמה דברים שאפשר לעשות עצמאית, וישנם מומחים ומקובלים המתמחים בהסרת עין הרע באמצעות קמעות, לחשים וטקסים.

בהיותנו בני אדם המסתובבים בעולם ומעורבים במגע ובתקשורת עם אנשים אחרים, כולנו חשופים להשפעות מזיקות. אחת מההשפעות הללו היא עין הרע; עין הרע היא השפעה הנגרמת על ידי התמקדות בטוב שיש לאדם אחר, בלוויית מחשבות שאינן מיטיבות. לעתים היא עלולה להיגרם על ידי קנאה מפורשת של אדם אחד בשפע של אדם אחר, ולעתים היא עלולה להיגרם – מבלי משים – אפילו על ידי אנשים הקרובים אלינו מאוד, דווקא על ידי הדאגות שלהם על הטוב שנפל בחלקנו או על "מה יהיה"… כלומר, כל התמקדות מוגזמת במחשבה, ברגש או בדיבור, במה שיש לזולתנו – עלולה לחבל באותו שפע שיש לו, או לחסום שפע עתידי שנועד להגיע אליו.

אז מה עושים?
אם כולנו חשופים כל כך להשפעתה, אז מה עושים נגד עין הרע? ראשית, אפשר להתגונן מפניה על ידי שלל קמעות והתכוונויות, ולמנוע את השפעתה. שנית, אפשר לשים לב למחשבות שלנו ולרגשות שלנו, ולהשתדל שלא יתמקדו יותר מדי – לטוב או לרע – באנשים אחרים ובדברים שיש להם או שאין להם. ואם בכל זאת נפגענו ולא הצלחנו להתגונן מפני השפעתה, יש אפשרות להסיר עין הרע לאחר שהשפעתה כבר קיימת.

הסרת עין הרע באופן עצמאי
הסרת עין הרע באופן עצמאי יכולה להיעשות על ידי אמירת פסוקים – שנועדו הן להגנה והן להסרת עין הרע, ביניהם הפסוק הידוע "בן פורת יוסף", שידוע כמי שלא נפגע מעין רעה. כמו כן, אפשר לבצע טקסים פשוטים באמצעות פיזור מלח, שימוש בביצה ושטיפה מיוחדת של הבית – לעתים בצירוף חומרים ותבלינים שונים, כדי לטהר את המרחב הביתי מכל השפעה של עין רעה. כמו כן, אפשר ומומלץ לבדוק את מזוזות הבית כדי להסיר מהן כל עין רעה; במקרה של מזוזות, מובן שיש לעשות זאת אצל רב שמומחה למזוזות.

הסרת עין הרע על ידי מומחים
במקרה של פגיעה קשה מעין הרע, ניתן להסיר את השפעתה על ידי שימוש במגוון טקסים, לחשים וכישופים, וכן על ידי הכנת קמעות ספציפיים לאנשים שנפגעו ממנה. כל אלה נעשים על ידי רבנים ומומחים לקבלה מעשית, שיודעים באילו שמות להשתמש ואילו טקסים יש לבצע בכל אחד מן המקרים של פגיעה מעין רעה.

בין היתר, ידועה השיטה של הסרת עין הרע באמצעות עופרת, שנחשבת ליעילה במיוחד במקרים כאלה. ישנם כיום רבנים המתמחים בכך, וכדאי לבדוק את אמינותו ואת יעילות עבודתו של כל אחד מהם לפני שתקבלו את עזרתו. הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שמיעת עדויות מאנשים שהיו אצל אותו רב או מקובל. טקסים נוספים שידועים הם טקסים מורכבים לטיהור, שלעתים כוללים רישום שמו של האדם בצירוף שם אמו ובשילוב שמות נוספים מן הקבלה, ושריפה של חומרים מיוחדים בצירוף אמירת ברכה לטיהור ולהגנה. כמו כן, מומחה בתחום יכול להכין לנפגע מעין הרע קמֵע אישי ובו צירופי שמות קדושים המותאמים במיוחד לו ומחושבים על פי צפנים שהמקובל יודע להפיקם, בהתאם לשם האם ולתאריך הלידה של אותו אדם. שיטה נוספת היא לקבור באדמה במקום כלשהו את שמותיהם של האנשים המזיקים לאותו אדם.

איך להסיר עין הרע
איך להסיר עין הרע

איך להסיר עין הרע – שיטות שיסייעו לכם אם נפגעתם מעין הרע אם אתם חשים שנפגעתם מעין הרע, ראשית כדאי לבדוק ולוודא את העניין; אם גיליתם שאכן מדובר בכך, אל דאגה – יש מה לעשות; איך להסיר עין הרע? לפניכם כמה שיטות וגישות שנהוגות על ידי מומחים שונים ובתרבויות שונות. עין הרע עלולה לפגוע בכולנו, […]

עין הרע – האם באמת יש כזה דבר?
עין הרע – האם באמת יש כזה דבר?

עין הרע – האם באמת יש כזה דבר? הכול על המונח הידוע מייחסים לו כוח, נזהרים ממנו, מתגוננים מפניו ונזהרים מלדבר עליו בגלוי; מה הוא הכוח הנקרא עין הרע? אילו השפעות מייחסים לו והאם הוא באמת קיים? והאם אפשר לדעת אם יש עליכם עין הרע או לא? "עין הרע" הוא הכינוי הרווח למצב שבו אדם […]

הוצאת עין הרע בעופרת
הוצאת עין הרע בעופרת

  הסרת עין הרע בעופרת – שיטה ידועה להסיר עין רעה ישנם אמצעים רבים להתגוננות מפני השפעת עין הרע, וישנם טקסים וקמעות רבים להסרת עין הרע, אם נפגעתם ממנה. זה שנים רבות שרבנים ומקובלים עוסקים גם בתחום של הסרת עין הרע, הטקסים, הלחשים והשיטות רבים ומגוונים – אחד הידועים שבהם הוא הסרת עין הרע בעופרת. […]

מה עושים נגד עין הרע?
מה עושים נגד עין הרע?

מה עושים נגד עין הרע? אמונות ומעשים למניעת עין הרע זה שנים רבות שבתרבויות רבות נהוגות אמונות שונות למניעת השפעת עין הרע; כולנו מכירים את החמסה הידועה, הצבע האדום והצבע הטורקיז, אך יש דברים רבים נוספים שאפשר לעשות נגד עין הרע. עין הרע, או עין רעה, הוא מצב שבו, על פי האמונה בתרבויות ובדתות שונות, […]