שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור עם מלאכים – מה אתם יודעים עליו?

תקשור עם מלאכים – מה אתם יודעים עליו?
תשכחו את מה שידעתם על תקשור עם ישויות, עם מתים ודרך טראנס. יש גם תקשור עם מלאכים. הידעתם? מדובר באחד הסוגים הענוגים של "החיבורים התקשוריים", ומי שהתנסה בו מספר על חוויה שלא מהעולם הזה, תרתי משמע.

מהם מלאכים? מיהם?
מלאכים הם ישויות אנרגטיות, רוחניות, הנמצאות בממדים הגבוהים והרוחניים שסביבנו ושאליהם אנחנו מקושרים בתור בני אדם ובתור נשמות. ייחודם של המלאכים לעומת ישויות אנרגטיות מסוגים אחרים הוא שתפקידם המוצהר, על פי הידוע לנו ועל פי תורות רוחניות שונות, הוא לסייע לבני האדם. כן, כן, ממש כך. תפקידם הוא לסייע לנו, לשמור עלינו, להדריך אותנו ולהוביל אותנו. הם נחשבים לשלוחיו של בורא עולם, לשוחרי טוב ולמדריכים הטבעיים לנו ביותר. יותר מזה, על פי הידוע לנו, המלאכים מחולקים לסוגים שונים, והם נבדלים ביניהם בעיקר על פי הייעוד שלהם. כך, יש מלאכים שתפקידם לשרת את בורא העולם, יש מלאכים שתפקידם לשמור על בני אדם, יש כאלה שתפקידם לסייע, כאלה שנועדו לרפא ועוד ועוד.

תפקידם של המלכים - לסייע לנו.

תפקידם של המלכים – לסייע לנו.

איך מתקשרים עם מלאכים?
למעשה, מתוקף תפקידם ושליחותם כפי שתיארנו לעיל, מלאכים נמצאים סביבנו כל הזמן. אף על פי שאיננו רואים אותם, הם נמצאים לידינו, עוזרים לנו, מסייעים לנו בדרכים שאיננו מודעים אליהן ופותחים לנו דרכים שוב ושוב. לאור זאת, תקשור עם מלאכים הוא אחד הדברים ה"טבעיים" לנו ביותר, ובעצם צריך לפתוח את עצמנו לכך. מי שעוסק בכך, אומר שכל אחד מכם יכול לתקשר עם מלאכים, אך כדי לעשות זאת באופן מודע, מכוון ומקצועי, יש להיות ברמה רוחנית מסוימת. מתקשרים עם מלאכים מכינים את עצמם לקראת היכולת להתחבר באופן מודע למלאכים ולמסרים שלהם, והם "מתנקים" רוחנית באופן מודגש עוד יותר מאשר מתקשרים אחרים. כדי ליצור קשר עם מלאכים, המתקשרים העוסקים בכך עוסקים רבות במדיטציות ובכוונון אנרגטי ורוחני, ועליהם להיות "נקיים" ובעיקר – להיות מאוד מאוד מכוונים לקבלת טוב, לעשיית טוב ולטוב העליון של כל הנוגעים בדבר קבלת המסרים מן המלאכים. עליהם לבקש את המסר מהמקום הנקי ביותר, ולהיות מוכנים לקבל אותו באופן הנקי ביותר.

במה יכול לסייע לכם תקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים מתאים מאוד למי שמתחבר לתדר הזה, שהוא כאמור תדר ייחודי ושונה מכל תדר אחר של תקשור. הוא יכול לסייע בקבלת הדרכה רוחנית, מעשית, רגשית ומנטלית. הוא יכול לסייע בריפוי, בליווי, בקבלת מידע בנוגע לסוגיות שונות בחייכם, והוא יכול אף לסייע בהתחברות למלאכים השומרים שלכם ולפתיחה אל התדר של התקשור העצמאי שלכם.

מי שכל זה מדבר אליו, מוזמן להתנסות בקבלת ייעוץ באמצעות תקשור עם מלאכים, ב"טבילה" בתדר הזה ובאיכויות המיוחדות שלו – ואולי אולי זה אפילו יגרום לכם לרצות למצוא את המלאך השומר שלכם, ולתקשר עמו בעצמכם, ישירות. תחשבו על זה.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט