שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור לקבלת הנחיה רוחנית וריפוי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תקשור לקבלת הנחיה רוחנית וריפוי – איך תזהו מיהו יועץ אמיתי ומיהו רמאי?
הוא מוכר וידוע, אבל לא בטוח שכולם באמת יודעים למה הכוונה; מהו תקשור ומה מטרתו? וחשוב מכך – בשפע הערוצים והאפשרויות שסביב – איך תדעו מיהו יועץ אמיתי ומיהו רמאי? כיצד תבחרו למי להתקשר ובמי להיוועץ? חשוב לקרוא לפני שלוחצים על השלוחה המבוקשת.
תקשור הפך למונח מאוד מאוד מוכר בימינו, ונדמה שכל אחד יכול לתקשר, אם רק ירצה בכך. ובכן, אולי הדבר נכון, ויש גישות שאומרות שאכן כל אחד יכול לתקשר, אך גם אם כך – זה עדיין לא הופך כל תקשור לאמין ולנכון. אספנו עבורכם כמה דברים שכדאי מאוד לשים לב אליהם בפעם הבאה שתתייעצו עם מתקשר.

מהו תקשור ומה מטרתו?
תקשור הוא מונח כללי ליצירת קשר עם ישויות או אנרגיות שמעבר לממד הזה הפיזי שלנו. זאת אומרת, כאשר אדם מתקשר הוא משתמש בחיבור שמעבר לחמשת החושים הרגילים שעובדים אצל כולנו באופן טבעי, והוא מתחבר למקורות ידע מסוגים שונים, שאינם חשופים וגלויים למראית עין.
יהיו אלה מלאכים, ישויות אחרות, חוצנים, אינטואיציה מפותחת וגבוהה במיוחד, או כל אופן אחר המאפשר למתקשר לקבל את המסרים שהוא מקבל, מטרת התקשור היא הנחיה רוחנית ומתוכה – ריפוי. כלומר, מטרת התקשור היא לתמוך בדרכו הרוחנית ובסולם ההתפתחות של האדם השואל, ולא רק "לספק תשובות כאן ועכשיו", כפי שרבים טועים לחשוב.
מאחר שרבים מאיתנו זקוקים לעזרה במהלך דרכנו וחיינו, ולעתים – דווקא במקומות הקריטיים בחיינו – אנו מאבדים מעט את הכיוון ונוטים להתנתק מעצמנו ולא לדעת את התשובות הנכונות לנו לבדנו, כאן בדיוק נכנסת עזרת המתקשר לתמונה. אלא שיש לזכור שדווקא בסיטואציות כאלה, דווקא כאשר אנחנו מתקשרים מיידית למתקשר כלשהו וזקוקים מאוד לעזרתו – דווקא אז אנחנו נמצאים במקום פגיע ונוטים להאמין כמעט לכל דבר שיאמרו לנו. לכן, חשוב לבדוק שאנחנו מדברים עם אדם אמין, עם יועץ אמיתי ולא עם רמאי.

אז איך נזהה תקשור אמיתי?
ראשית, סמכו על תחושותיכם, לכו עמן ובדקו אותן אל מול מה שמתרחש במהלך השיחה. שנית, אם היועץ שעמו אתם מדברים אומר לכם דברים ספציפיים המדויקים רק לכם, ואינם כלליים ויכולים להתאים לכל אדם בסיטואציה שבה אתם נמצאים – סביר להניח שלפניכם יועץ אמיתי ואמין. נוסף על כך, תקשור שמתייחס בעיקר לעבר ולהווה נוטה להעיד על אמינות גבוהה יותר; מרבית המתקשרים לא ייקחו על עצמם אמירות נחרצות לגבי העתיד, שכן הם מודעים לכך שהעתיד ניתן לשינוי ברובו, והוא מושפע מאוד מבחירותיו של האדם עצמו בכל שלב לאורך הדרך.
וחשוב מכול, אם אתם מרגישים שאתם מקבלים כלים להתמודד עם הקושי שבגללו התקשרתם ליועץ, ולא רק מספרים לכם דברים על עצמכם ומה יהיה, סביר להניח שאתם עומדים מול יועץ אמיתי. שימו לב שלא התייחסנו לדברים "טובים" או "רעים" שנאמרים, משום שבתקשור אמיתי, גם דברים קשים יותר שנאמרים – אך הם אמיתיים ומטרתם לגדל אתכם ולסייע לכם – מתקבלים בלב פתוח ובהכרת תודה. אתם תרגישו.

אל מה צריך להתייחס כאל נורות אזהרה?
לעומת כל אלה, יועץ שמנסה להוביל אתכם ליחסי תלות, לגרום לכם לתחושה שאתם נטולי כוח ושלא תוכלו להסתדר בלעדיו, יועץ שמנבא שחורות כאילו הדברים כתובים בסלע ואינם ניתנים לשינוי, יועץ שלא עבר מסלול התפתחות רוחנית אישי ואתם חשים כי הוא מדבר מתוך עולמו שלו ומשליך את המסרים הללו עליכם – מכל אלה עליכם להיזהר.


דירוג

תגובה אחת בדף “תקשור לקבלת הנחיה רוחנית וריפוי

  1. אמיליה הגיב:

    מהנסיון שלי מאוד קל לזהות מי אמיתי ומי לא… פשוט שומעים איך הוא מדבר, רואים מה הוא אומר לכם ומרגישים אם אתם מאמינים לו או לא… חחח
    יש כאלה שסתם יגידו לכם דברים כלליים ואתם תרגישו שהם בכלל לא מחוברים אליכם ולא רואים כלום. תסמכו על עצמכם!

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט