שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור בטלפון

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תקשור בטלפון: חיוג ישיר לממדים שמעבר
אולי חלקכם תופתעו לשמוע, אבל תקשור היא פעולה שבהחלט יכולה להיעשות גם מרחוק. אין כל הכרח שהמטפל ישב עמכם באותו חדר כדי שיתחבר לתדר שלכם ויוכל לסייע לכם. יתרה מזאת, לעתים זה אף הופך את התקשור לפשוט יותר…

תקשור הוא מצב שבו אדם מתחבר לישויות שנמצאות בממדים שמעבר לממד הפיזי שלנו, באמצעות דרכים שונות – חלקן טכנית וחלקן אינטואיטיביות או תלויות בכישרון או ב"מתנה", וכך הוא מסוגל לסייע לאנשים אחרים.

תקשור יכול להיערך בפגישה פנים אל פנים, אך הוא בהחלט יכול גם להתבצע בטלפון. הדבר תלוי בעיקר באופן שבו נוח למתקשר לעבוד ובאופן שבו הוא מורגל להתחבר למטופלים שלו, אך כמעט כל סוג של תקשור יכול להתבצע גם בשיחה טלפונית.

איך זה מתבצע?
בעת תקשור, המתקשר צריך להתחבר לישות שבאמצעותה הוא מקבל את המסרים שהוא מעביר, לתדר או לממד שבאמצעותם הוא עושה זאת, ועליו להיות מחובר גם לאנרגיה של האדם שבעבורו הוא מבקש תשובות. מאחר שמדובר בממדים שאינם פיזיים, המתקשר אינו חייב לשבת עם האדם באותו חדר או אפילו לראותו. לעתים מתקשרים שמשתמשים גם בתקשור טלפוני מבקשים תמונה של המִתקשר – אם מדובר באדם שטרם פגשו קודם לכן, אך בדרך כלל אפשר גם ללא תמונה. הרעיון הוא שהמְתקשר מזהה את התדר האנרגטי של האדם – שאליו אפשר להתחבר גם באמצעות קולו של האדם, באמצעות השיחה בטלפון.

תקשור בטלפון
מכאן והלאה, התקשור מתבצע ככל תקשור שאינו טלפוני: האדם שואל שאלות ומבקש סיוע בדברים מסוימים, והמתקשר מתחבר אל מקורות המידע שלו ומשיב את התשובות ואת העצות המתקבלות בעבור אותו אדם.

למי זה מתאים?
תקשור בטלפון הוא אופציה נהדרת לאנשים שאינם יכולים להגיד לפגישה אישית מסיבות שונות, הוא מתאים מאוד כאשר זקוקים לעזרה מיידית ואין זמן לתאם פגישה או לחכות לפגישה פיזית. כמו כן, תקשור באופן הזה מתאים גם לאנשים המבקשים דווקא את עזרתם של מתקשרים שנמצאים רחוק מהם גאוגרפית, ובאופן הזה אינם חייבים לכתת רגליהם ולנסוע רחוק, אלא אפשר לבצע את השיחה בטלפון.

לאילו סוגי שאלות זה מתאים?
תקשור טלפוני, ככל תקשור אחר, יכול להיות סיוע במגוון רחב מאוד של נושאים ושל שאלות: תוכלו להתייעץ לגבי שאלות הקשורות בתחום התעסוקה, הפרנסה או הקריירה; תוכלו לבקש עזרה בנושאי בריאות – החל מבעיות כרוניות דרך התלבטות אם לבחור או לא לבחור בהליך רפואי משמעותי ועד לשאלה למתי לקבוע ניתוח או בדיקה מסוימים שעליכם לעבור; אפשר להתייעץ בנושאים הקשורים בזוגיות, במערכות יחסים משפחתיות מכל הסוגים ובשאלות רומנטיות הרות גורל; ואפשר להתייעץ גם בעניינים כגון דרך רוחנית, התפתחות אישית, או פשוט לבקש תמיכה רגשית או נפשית שאתם זקוקים לה. פעמים רבות, מלבד העצות או ההנחיה, התקשור עצמו מלווה גם בקבלת אנרגיות של ריפוי, והדבר נכון גם לגבי תקשור בטלפון.


דירוג

תגובה אחת בדף “תקשור בטלפון

  1. ישראל הגיב:

    הכי ליגה תקשור בטלפון, באמת, זה הדבר הכי פשוט היום, ואני יצאתי מרוצה כל פעם שהתנסיתי בזה. כדאי לכם. זה חוסך זמן וכסף והכי פשוט לקבל תשובות ככה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט