שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תמיר בן אשר

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
זמין/ה לשיחה

תמיר בן אשר הוא יועץ ואיש רוח, המתמחה בנומרולוגיה מערבית ובנומרולוגיה קבלית על פי סוד האותיות. בן אשר עוסק בתחום זה יותר מעשרים שנה; בין היתר הוא מנהל פורומים אינטרנטיים לנומרולוגיה, השתתף בתכניות רדיו (בתחנה fm103) ובתכניות טלוויזיה (ערוץ 33).

רקע אישי ומקצועי
תמיר בן אשר גדל ברמת גן, שם הוא נמצא עד היום, בבית שבו תורת הקבלה היתה חלק מהאקלים הביתי; אביו המנוח עסק בתורת הנסתר והיה מקושר לקבלה ולידע עליון. כך, באופן טבעי "נשם" בן אשר את התחום ואת השפה הייחודית לו – שפת הקבלה, הסתרים, הצפנים, הסגולות, האותיות והמספרים – מינקותו ולאורך כל חייו. אביו ראה את מתנתו זו כשליחות, וכך רואה גם תמיר את כישוריו ואת יכולותיו שלו.

מעבר לתשתית האישית המובהקת כאמור, בן אשר למד גם פורמלית אצל מורים רבים ומגוונים, ביניהם רבנים שעוסקים בתורת הקבלה, נומרולוגים קבליים ונומרולוגים מערביים. בעבודתו הוא משלב בין הגישות הרבות הקיימות בתחום הנומרולוגיה, והוא ממשיך ללמוד ולהשתכלל כל העת. הנומרולוגיה בעבורו איננה רק טכניקה, אלא היא כלי,דלת שבאמצעותה אפשר לפתוח את שערי האינטואיציה הגבוהה והידע הרוחני המגיע דרך הנומרולוג, בזמן הישיבה מול אדם מסוים. יתר על כן, הנומרולוגיה עבורו היא כלי לפיתוח המודעות אצל האדם המגיע לייעוץ, כלי לנטילת אחריות לחייו ולבחירותיו, והסכמה להשתתף במודע בתהליך של התפתחות ושל שכלול עצמי.

תחומי ייעוץ
תמיר מייעץ במגוון רחב של בעיות ושל אתגרי חיים, וכאדם שהרפואה המשלימה וגישתה הן חלק מחייו, הוא מייעץ הן בנוגע לבעיות פיזיות והן בנוגע למצבים רגשיים, מנטליים ורוחניים. הוא מתמחה בצירופי מספרים, על פי הנומרולוגיה המערבית והקבלית, וכן על פי שילוב ייחודי ביניהן. לצורך תמיכה בפן הפסיכולוגי של הנומרולוגיה תמיר אף משתמש בפסיכו-דיאגנוזה, כדי לשכלל את המהות הטיפולית שבייעוציו ולתמוך בה. כמו כן הוא משתמש בסגולות מהקבלה, ונותן טיפים קבליים לאהבה ולזוגיות לזוגות נשואים, וכן להסרת עין הרע.

תחומי עיסוק ופעילויות ייחודיות של תמיר בן אשר
תמיר עוסק כיום בייעוץ נומרולוגי אישי, ובין השאר בתחום זה הוא מייעץ בבחירת שמות, בשינוי שם ובהוספת שם, כמו גם בייעוץ העוסק בתחומי חיים שונים כפרנסה, זוגיות, בריאות וכדומה – באמצעות הנומרולוגיה והמפה האישית. נוסף על כך הוא מרצה ומנחה ערבי תוכן בתחום, ואף מלמד קורס נומרולוגיה בסיסי וקורס מתקדם, ועורך סדנאות קצרות מועד בנושא.
ערבי התוכן שהוא מציע נמשכים כשעתיים ומתאימים לחברות, למשפחות המבקשות לחגוג אירוע באופן ייחודי, לרווקות החוגגות בטרם נישואין וכדומה. בכל אחד מן התחומים הללו מתאים תמיר את תוכן ההרצאה למשתתפים ולתחומי העניין שלהם. כך למשל בערב רווקות יקבלו המשתתפות ידע כללי ושיטות חישוב בנושא הנומרולוגיה והיבטים זוגיים הנגזרים ממנה, וכן יוכלו לשאול שאלות אישיות.

נוסף על כך הוא מקיים סדנאות חד פעמית חווייתית של שלוש-ארבע שעות, שבהן עד עשרה משתתפים, בנושא נומרולוגיה – לקבלת כלים בסיסיים לחישובים נומרולוגיים אישיים. בקורס הנומרולוגיה הבסיסי לומדים המשתתפים נושאים כגון מהות המספרים, חישובים בסיסיים בנומרולוגיה, מספרי מאסטר, מספרים קארמתיים, מספר הגורל, מספר הייעוד, מספר החשיבה, ריבוע פיתגורס, ראש דרקון ועוד. משך הקורס הוא שלושים שעות והוא נפרש על פני שנים עשר מפגשים.

וגם ספיד דייטינג…
תחום ייחודי ביותר שבו עוסק תמיר בגישה נומרולוגית הוא ארגון ערבי ספיד דייטינג – שיטה מוכרת, שבקצרה, הרעיון שלה הוא שנפגשים מספר זהה של גברים ושל נשים בערב אחד והם עוברים בין המשתתפים, מדייט לדייט. כל אחד מהדייטים נמשך דקות ספורות בלבד.
ן אשר משתמש בידע הנומרולוגי שלו כדי ליצור ערבים כאלה, מכווננים במיוחד; בטרם ארגון הערב הוא מכין מפה נומרולוגית מפורטת לכל אחד מהמבקשים להשתתף בו, ועל פי המפות הוא בודק את ההתאמות האפשריות בין המשתתפים. יתרה מכך, בתחילת כל ערב כזה מקבל כל משתתף את רשימת בני הזוג הפוטנציאליים ביותר בעבורו על פי הנומרולוגיה, וכך הדרך נסללת בקלות רבה יותר. ערבים שכאלה הוא מארגן בעבור מגוון רחב מאוד של מגזרים, ביניהם גם גרושים, הקהילה הגאה, המגזר הדתי ועוד.

מספרים על תמיר בן אשר

"תמיר בן אשר מרצה בחסד. עצם החשיפה לרעיון ולנושא ההרצאה, יש בו כדי להרחיב את גבולות הדעות והדמיון."
– טליה שפירא, מולדת

רציתי להודות לך על ערב מהנה ומרתק שהפך לשיחת היום בקרב משפחתי. הוזמנת לביתי ביום ראשון… לחגיגת יום הולדתה של אחותי היקרה. יש לציין כי דייקת והגעת בדיוק בשעה שנקבעה. חשפת אותנו לעולם הנומרולוגיה המסקרן, הפלאת באבחנותיך ו'קראת' את הקהל באופן מעורר השתאות."
– אסתר עובד

"אני רוצה להודות לך מאוד על היחס החם והטיפול המסור שלך. אני פניתי אליך לפני כשנה בגלל בעיה שמאוד הציקה לי, ואני שמחה לבשר לך שהבעיה הזאת נפתרה לפני כמה חודשים, הודות לייעוץ המוצלח שלך. התחזיות שלך מאוד מדויקות ומלאות, וגם עכשיו – כשיש לי שוב בעיה שמציקה לי – פניתי אליך, ואני בטוחה שתוכל לעזור לי שוב."
– ציפורה

טיפ לפני יצירת קשר
בן אשר מקבל לייעוץ ברמת גן. לפני הפגישה עמו יש להכין שם מלא, שם האם, תאריך לידה – עברי ולועזי, וכולל של בן הזוג. נשים צריכות להכין גם את שם הרווקות שלהן, הקודם לנישואין. אם לאדם אין תאריך עברי, אפשר לעבוד בהסתמך על הנתונים האחרים בלבד.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
תמיר בן אשר נומרולוג
תמיר בן אשר נומרולוג
זמין/ה לשיחה


דירוג

1 thoughts on “תמיר בן אשר

  1. גדעון הגיב:

    תמיר היה אצלנו בחברה בסדנה מעולה שפשוט השאירה את כולנו פעורי פה. הידע שלנו נרחב, האישיות שלו מקסימה והחוויה היתה שלמה ומלאה. כל אחד מאיתנו, והיינו לא מעטים, זכה לגלות קצת יותר על עצמו. ממליץ בחום.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה