שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תטא הילינג מדיטציה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תטא הילינג  – מה בינה ובין מדיטציה?
מתרגלי מדיטציה רבים ברחבי העולם יודעים שאחת המטרות שלהם היא להצליח להגיע להשקטת גלי המוח וליצור מצב שבו החשיבה אינה שולטת בהם, אלא הם יכולים להתבונן בה ולאט לאט להאט אותה. התטא הילינג היא שיטה שהולכת ונעשית יותר ויותר ידועה ונפוצה בשנים האחרונות, והיא מבטיחה בדיוק את הדבר הזה, והרבה מעבר לכך.

על פי שיטת התטא הילינג, באמצעות טכניקה פשוטה אפשר להתחבר לגלי תטא, ובמצב הזה לחולל ריפוי עמוק מאוד, על ידי עבודה עם הדפוסים שלנו, זיהוים ונטרולם.

מהי שיטת תטא הילינג?
שיטת תטא הילינג היא שיטה שבמרכזה ניצבת טכניקה ייחודית להאטת גלי המוח באופן רצוני, והתחברות לגלי תטא. גלי התטא הם גלי המוח המאפיינים את המצב שבו נמצא מוח האדם בין ערות לשינה, בזמן של חלימה מודעת. פירוש הדבר הוא שבזמן שהמוח נמצא בגלים כאלה, אפשר לעשות בו עבודה מודעת ש"קופצת" מעל האמונות המודעות שלנו, ולכוונן אותו מחדש באמצעות גישה ישירה אל תת המודע.

על מה מבוססת מדיטציית תטא הילינג?
מדיטציית תטא הילינג התגלתה על ידי מייסדת השיטה, ויאנה סטייבל, אישה שריפאה עצמה באופן ספונטני מסרטן העצמות. לאחר שחוותה זאת בעצמה, איתרה ויאנה את האופן שבו עשתה זאת, והפכה אותו למשנה סדורה ומבוססת.

על פי השיטה, החיבור בזמן המדיטציה הוא ל"מקור הבריאה כולה", המאפשר לנו להתחבר לתדרים של ריפוי מיידי שאינו תלוי בזמן או במקום, ודאי לא בעברו של האדם. במשך למעלה מעשור מלמדת וויאנה את השיטה, תוך שהיא ממשיכה לשכללה כל העת ולהעניק את המידע הזה לאנשים רבים ברחבי העולם שכבר גילו את השיטה ומשתמשים בה.

מה אפשר ליצור באמצעות שימוש בתטא הילינג?
באמצעות החיבור לגלי התטא אפשר לזהות דפוסים מגבילים, להתחבר לרצונות העמוקים שלנו ולשנות את המציאות בתוך תת המודע, באופן מיידי. כך, תטא הילינג מועילה במגוון רחב מאוד של מצבים פיזיים ונפשיים, וחסידיה טוענים כי היא מחוללת נסים של ממש.

בין היתר, אפשר להשתמש בה לצורכי ניקוי אנרגטי, רגשי ופיזי; מציאת זוגית רצויה ומימושה; פתרון בעיות פריון; פתרון התמכרויות ובעיות כרוניות; שחרור מפחדים, מחרדות ומפוביות; התמודדות עם מצבים פסיכולוגיים עמוקים ומגבילים; יצירת שפע; זיהוי הייעוד העצמי וחיבור אליו; פתיחת יכולות על חושיות ויכולות תקשור; ריפוי ממחלות מכל הסוגים; חיזוק המערכת החיסונית.

מעבר לדברים שאדם יכול לפעול על עצמו באמצעות התטא הילינג, קל מאוד כנראה לסייע באמצעותה גם לאנשים אחרים, אפילו לכאלה שלא עברו הכשרה בשיטה. יתרה מכך, חשוב לדעת שאפשר לטפל באמצעות התטא הילינג גם מרחוק, ואין חובה להיות נוכחים באותו חדר עם המטפל בזמן הטיפול.

אם אתם מחפשים שיטה שלדברי חסידיה "מחוללת נסים של ממש" וקל מאוד ליישם אותה בתוך היומיום, יכול להיות שבזה הרגע מצאתם אותה. כתבו לנו וספרו לנו על ההתנסויות שלכם בשיטת התטא הילינג. גם אנחנו רוצים לדעת שנסים אכן אפשריים.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה