שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

שמות לפי הקבלה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

שמות לפי הקבלה – רגע לפני שאתם בוחרים שם חדש לילדכם
שמו של אדם הוא דבר משמעותי בחייו. האומנם? רובנו מייחסים חשיבות ליְפי הצליל ולעתים גם למשמעות, ושואלים את עצמנו אם השם מוצא חן בעינינו או לא כשאנחנו מחפשים שם לרך הנולד שלנו, אך כדאי לדעת ששמות לפי הקבלה נושאים בחובם הרבה יותר מכך.
על פי תורת הקבלה, לכל דבר בחיינו יש משמעות עמוקה, ובדברים רבים אפשר למצוא את הקשר בין העולם הגשמי לעולם הרוחני. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כאשר הדבר נוגע לשמו של אדם.

משמעות השם לפי הקבלה
על פי תורת הקבלה, לכל אות יש משמעות רוחנית, ויותר מכך – כל אות היא כוח קיומי אנרגטי בעולם. על פי תורה זו, העולם נברא באמצעות אותיות האלף-בית העברי, ולכן כל מהן אחת חשובה וחיונית. לכל אות גם משויכים כוחות כגון יסוד טבע, חודש בשנה, מזל אסטרולוגי ועוד. יתר על כן, צירופים בין האותיות יוצרים גם הם אנרגיה מסוימת – כוח מסוים בעולם, והשפעות שהוא מביא עמו. לאור זאת, קל להבין ששמו של אדם מצטרף גם הוא להגדרות הללו, שכן הוא מורכב מאותיות. שמו של אדם ימשוך אליו אנרגיות מסוימות מאוד – על פי משמעותו ועל פי צירוף האותיות שבו
וכוחותיהן.

שמות לפי הקבלה
יתרה מזאת, על פי תורת הקבלה, שמו של אדם מסמל את מהותו של האדם עצמו, ואף את ייעודו ואת שליחותו. השם מסמל את הכוחות הטמונים באדם, את האתגרים העומדים בפניו, את המתנות שהוא נועד לממש בעולם הזה ומתוך כך גם את הקשר שלו לעולם ולאנשים אחרים.

בחירת שם
לפיכך, שמו של אדם צריך להיות מותאם מאוד אליו, וכדי לבחור אותו – בטרם אנחנו מכירים את הרך הנולד, ממליצים להיעזר בכמה טיפים יסודיים. בין השאר, חשוב כי ההורים יבחרו בהסכמה את שמו של הילד, לא מומלץ לקרוא לילד על שמו של אדם שנפטר בנסיבות קשות, לא מומלץ לקרוא לילד בשמה של דמות תנ"כית שחייה היו רצופים טרגדיות או קשיים או שהיתה דמות שאינה חיובית, ואחרון – על פי הקבלה גם לא מומלץ להעניק לבנים שמות של בנות ולהיפך.

הוספת שמות לפי הקבלה
עניין נוסף סביב כוחם של האותיות והשמות על פי הקבלה, הוא הנוהג המוכר של הוספת שם, או החלפתו במקרים חריגים. זה הוא כלי רוחני נוסף, שבו משתמשים כדי לחזק את מהלך חייו של אדם, לאחר שרואים שהוא נתקל שוב ושוב בקשיים מסוימים. לדוגמה, במצב של מחלה קשה או של מחלה כרונית, של עיכוב בזיווג או בהולדה או של קשיים רגשיים או נפשיים שחוזרים. בכל המצבים הללו לעתים ההמלצה תהיה להוסיף שם מסוים וכאמור – במקרים חריגים יומלץ להחליף את השם. חשוב להדגיש כי הוספת שם צריכה להיעשות על ידי מומחה לכך, שכן הדבר צריך להיות מחושב מכיוונים רבים ובהתאם לאותיות הקיימות, לבעיה הספציפית ולאותיות שיש להוסיף.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה