שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

שימוש בקלפי טארוט

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קלפי טארוט – איזו "יד" חילקו לכם ומה המשמעות שלה?
איך בדיוק יכולים קלפים לגלות לנו דברים על עצמנו ולכוון אותנו בחיים? מה הם קלפי הטארוט ואיך משתמשים בהם? מי שעוד לא מכיר ועוד לא מכור, כדאי שיקרא, ומי שכבר מכיר ומכור… ברור שיקרא…
השוטה, הכוהנת, הקיסרית והקיסר, שמונה מטות, שישה גביעים, ארבע חרבות… נשמע כמו סיסמאות לגיוס כוחות מילואים? אז לא, אלה שמות של חלק קטן בלבד מקלפי הטארוט.
קלפי טארוט הם קלפים שהתפתחו ככל הנראה באיטליה, באמצע המאה החמש-עשרה. במקור הם יועדו למשחק אך כיום הם מוכרים כקלפים מיסטיים – קלפים שבאמצעותם אפשר לגלות מידע הקשור בנושאים שונים, לקבל הכוונה ואף לקבל כיוונים לעתיד, לעבר ולהווה.

על קלפי הטארוט
מערכת הקלפים הקלאסית כוללת שבעים ושמונה קלפים, ולכל אחד מהם ציור שונה ושם שונה. בין הקלפים יש "משפחות" או סדרות – קלפים בעלי נושא מרכזי משותף, ולכל אחד מהם מספור שונה או אפיון שונה, ולפיכך גם פרשנות ייחודית לו. בין הסדרות הנמצאות בטארוט הקלאסי נמצא את סדרת המטות, סדרת החרבות, סדרת הגביעים וסדרת המטבעות. אלה שייכים למה שמכונה ה"ארקנה הקטנה". ל"ארקנה הגדולה" מיוחסים קלפים שאינם שייכים לסדרות, אלא כל אחד מהם עומד בפני עצמו, והם עוסקים בנושאים קיומיים מהותיים. בין השאר, בהם נמצא את "השוטה", "הקיסרית", "הנזיר" ו"הקוסם", וגם קלפים כגון "גלגל המזל", "השמש", "הירח" ו"המרכבה". נציין כי קיימות גרסאות מרובות לקלפי הטארוט, והן נבדלות ביניהן בעיקר בתמונות שעל כל אחד מן הקלפים.

שימוש בקלפי טארוט
שימוש בקלפי טארוט
השימוש בקלפי טארוט נעשה באמצעות "פתיחה", המורכבת מפריסה ומקריאה. ה"פריסה" היא האופן שבו מסדרים את הקלפים צוּרנית כששולפים אותם מן החפיסה. קיימים כמה וכמה סוגים של פריסות נהוגות, ומטפלים המשתמשים בקלפי טארוט מוסיפים לעתים פריסות משלהם, בהתאם לניסיונם ולפרשנות שהם נותנים להן. וזה מוביל אותנו אל ה"קריאה", שהיא האופן שבו מפרשים את הפריסה. כאשר מניחים את הקלפים בצורה מסוימת, בפריסה, לכל מיקום בפריסה יש משמעות, אפיון (למשל – עתיד, השפעות חיצוניות, איך אנשים אחרים רואים אותי, עבר של הנושא, מפתחות לפתרון וכדומה). לאחר מכן, בשלב הקריאה, יש לפרש את הקלף שיצא, בהתאם למיקום המסוים שבו הוא הונח ובהתאם למשמעות המשותפת של הקלפים יחד, לקלף הנושא ולנושא שביחס אליו בוצעה הפתיחה.

לְמה אפשר להשתמש בקריאה בקלפי טארוט?
קריאה בקלפי טארוט יכולה לשמש כמעט לכל נושא בחיים. אפשר לשאול שאלות הנוגעות לזוגיות, לפרנסה, לכיוון מקצועי, למשפחה ולבריאות, אך הדבר המרכזי ביחס לטארוט הוא שאפשר לקבל דרכם תשובות לגבי מהות הדברים. כלומר, בפתיחת קלפי טארוט נוכל להבין את מקור הבעיה, את העבר ואת העתיד, איפה אנחנו נמצאים כרגע, מה נכון לנו לעשות, מה מעכב אותנו ומה תומך בנו, ואפילו לגלות דברים ביחס לעבר הרחוק שלנו – כלומר השורש של הדברים. הכול תלוי בפרשנות ובאופן הקריאה. קורא מיומן ומנוסה ידע לקשור את הפרשנות של הקלפים המתקבלים לתמונה השלמה של האדם היושב לפניו, ולייעץ לו על סמך הבנת עמוקה של המכלול. עניין נוסף בטארוט הוא שהם מייצגים אמיתות רוחניות ואנושיות שנכונות תמיד ולכל אדם, ולכן אפשר להשתמש בהן ככלי לפיתוח המודעות העצמית ולא רק לקבלת תשובות של "כן" או "לא".


דירוג

תגובה אחת בדף “שימוש בקלפי טארוט

  1. יעלה הגיב:

    בתור אחת שפותחת בקלפים לעצמה, מעבר לזה שמדי פעם אני גם הולכת למישהו מקצועי שיפתח לי בקלפים, אני רוצה להגיד משהו שלא אומרים בדרך כלל… כל מי שפותח לעצמו בקלפים ומחזיק חבילה בבית, לא כדאי לפתוח יותר מדי פעמים על אותה שאלה. לפעמים יש נטייה כזאת שבגלל שזה בהישג יד אז ממהרים לשאול כל דבר, ואני רוצה להזהיר מפני זה. אני חושבת שיש אנרגיה לקלפים והיא מושפעת מזה ששואלים יותר מדי, ואני גם חושבת שזה מבלבל בשביל מי שפותח… עדיף לשאול פעם אחת על כל דבר, לפחות באותו זמן מסוים.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט