שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

עדינה רייזמן

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
עדינה רייזמן
עדינה רייזמן
זמין/ה לשיחה

עדינה רייזמן היא אמנית, ציירת ומורה לאמנות המלמדת מבוגרים וילדים. על אף היותה אמנית במקצועה, עדינה מספרת שמגיל צעיר מאוד היא מתקשרת, פתוחה לחלוטין למסרים המגיעים אליה ומתקבלים על ידה, ולאורך כל השנים אף עוסקת בכך, "כדבר החזק ממנה". היא מספרת כי בגיל צעיר קיבלה מסרים בחלומות וידעה לומר בדיוק מה יקרה ומתי, היא ידעה אילו אירועים טומנים בחובם הצלחה ואילו טומנים בחובם כישלון, ואפילו על אודות חתונתה קיבלה מסר בחלום. עוד היא מספרת כי בילדותה לקח לה מעט זמן להבין שזה אכן מה שקורה ושזו מתנה נדירה, אך בד בבד – היא מדגישה כי תמיד ידעה שהדברים אמיתיים ונכונים. היא מוסיפה ומתארת כי בשלב מסוים בעבודתה כמיסטיקנית נהגה נשמתה של סבתה ללוות אותה, ובשלב מסוים התעייפה (סבתה) וביקשה ממנה לשחררה; מיד לאחר מכן נגנב מעדינה תיק ובו ספר של סבתה, שאותו לקחה עמה עדינה לכל מקום.

תחומי העיסוק של עדינה רייזמן מתקשרת ונומרולוגית
רייזמן מספרת כי במהלך השנים לקוחותיה הגיעו אליה אך ורק מפה לאוזן, וכי לפני כשנתיים, הרגישה שהיא צריכה לפתוח את האפשרות שלה לסייע לאנשים רבים ככל האפשר; היא קיבלה מסרים לכך מכמה וכמה כיוונים, ואחד מהם היה גם מסר ברור מהרבי מלובביץ', באמצעות אגרות הקודש שלו.
במהלך השנים הוסיפה עדינה לסל הכלים שלה גם לימודים פורמליים של תקשור וכן של נומרולוגיה ושל נומרולוגיה קבלית. היא עובדת באמצעות תקשור ונומרולוגיה וכן פותחת בספר של רבי נחמן מברסלב, "שאלות ותשובות", שאותו קיבלה במתנה מרב. לדבריה, אין מדויקת מהפתיחה בספר זה. כמו כן, עד היום היא מקבלת מסרים בחלומות ואף מסוגלת לבקש מסר בחלום ולקבל אותו. נוסף על כך, התקשור שלה מתבצע הן באמצעות שמיעה, הן באמצעות ריחות, הן באמצעות פענוח מסרים והן באמצעות ראייה ממשית וקבלת "ידיעות" מדויקות כגון שמות, תאריכים וכדומה. כמו כן עדינה מסתייעת בעבודתה בספר תאריכי לידה ייחודי, שבו מפורטת המשמעות הרוחנית (לא הנומרולוגית) של כל אחד מתאריכי הלידה, ממש לפי כל אחד מהימים בשנה.

ייחודה של עדינה רייזמן מתקשרת ונומרולוגית
ייחודה של רייזמן הוא בעיקר בנתינה הבלתי מוגבלת שלה, בהתמסרות שלה ללקוחותיה ובגישה הבלתי אמצעית שלה, באותנטיות שלה ובאמת הבלתי מתפשרת שלה. כמו כן היא מהימנה, והיא ניגשת היישר אל לבו של האדם הנמצא מולה, ורואה נכוחה דרכו. רייזמן נשארת זמינה בעבור כל אחד שזקוק לה, ובשיחה עמה היא מציינת לא פעם כי זו השליחות שלה, הצורך לתת – לאדם וליקום. לעזור ולסייע ככל שביכולתה.
כמו כן, היא קיבלה מסרים על אודות אנשים מפורסמים, שגם הם התממשו והתפרסמו לאחר מכן, כלומר, המסרים שלה מדויקים וכמו "נשלפים מאליהם" ברגע שהיא פוגשת באדם. עוד לפני שהיא מקבלת ממנו את תאריך הלידה שלו אפילו.

לקוחות מספרים
"עדינה, את מדויקת, רואה את הנולד ומאחדת בין דמיון ומציאות. את מלאת חמלה ואהבה… תמיד הושטת יד רחבה מלאה ברצון טוב. אני מאחלת לך שתמשיכי למסור מסרים יפים ומאירים כמו הרצון הגדוש באור פנימי המאפיין אותך ולהפיצו הלאה לכל האנשים המגיעים אלייך."

"עדינה היא אישה טובה, ישרה, אמיתית וכנה, בעלת יכולות תקשור מדהימות! אני מתייעצת איתה לעתים קרובות כשאני מתקשה לקחת החלטות. ממליצה מכל הלב!"

"עדינה אישה מדהימה, ישרה ואמינה ומתקשרת מעולה. היא אמרה לי דברים בעצמה, כל מיני דברים שראתה ושהגיעו אליה לגביי… למשל היא אמרה לי שבתי תהיה בהיריון לאחר הרבה שנים ושתלד בת לאחר שני בנים… וכך היה. נוסף על כך, בעלי עבר אירוע מוחי קשה ועדינה חזרה ואמרה, ממש התעקשה, שהוא יחזור לנהוג – וכך היה. מעולה ומומלצת!"

טיפ לפני יצירת קשר
לפני יצירת קשר עם עדינה, יש להכין שם מלא ותאריך לידה.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
עדינה רייזמן מתקשרת
עדינה רייזמן מתקשרת
זמין/ה לשיחה


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה