שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקה בטלפון

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מיסטיקה בטלפון – הקו החם לשאלות הבוערות שלכם
עולם המיסטיקה נפתח בפנינו לרווח בשנים האחרונות, ורבים מאיתנו לא מהססים עוד לפנות לעזרתם של מיסטיקנים מתחומים שונים ברגעים שבהם אנחנו זקוקים לעזרה. אחת האפשרויות הנגישות ביותר כיום היא האפשרות לקבלת עזרתם של מיסטיקנים בטלפון.

השעה שתיים בלילה ואת לא נרדמת כי את טרודה בבעיות הקשורות לאחד מילדייך – ניסית כל מה שיכולת לחשוב עליו, התייעצת עם הקרובים אלייך, ועדיין אין כל שינוי לטובה; בעוד שעה אתה אמור להיכנס לפגישה עסקית הרת גורל, ואתה מרגיש לא שקט – משהו לא ברור לך באשר לטיב האדם שאתה עומד לפגוש, ואתה מהסס אם אתה בכלל מעוניין לסגור את העסקה הזאת או לא. מה עושים? מי יכול לסייע לנו בדקה התשעים, ברגעים קריטיים?

מיסטיקנים
בדיוק ברגעים כגון אלה, נוכל להסתייע בעזרתם של מיסטיקנים בטלפון. המילה מיסטיקה משמשת כיום כינוי לשלל ענפים מתחומי הנסתר והסמוי מן העין, ובאופן כללי הכוונה היא לכל אותם דברים שלא נוכל להגיע אליהם באמצעות ההיגיון הפשוט שלנו, השכל הישר. בין השאר, כיום נכללים תחת ההגדרה מיסטיקה גם תחומים כאסטרולוגיה, נומרולוגיה מערבית ונומרולוגיה קבלית, פתיחה בקלפי טארוט, פרשנות שמות, פתרון חלומות וכמובן תקשור, אך גם תחומים נוספים.

מיסטיקה בטלפון
מיסטיקנים רבים נמצאים כיום נגישים דרך אמצעים שונים ברשת, וקל מאוד לחפש את המתאים לכם ולמצוא אותו בתוך זמן קצר. אי לכך, בפרט כאשר אנחנו נמצאים ברגע של מצוקה שדורש מאיתנו "חשיבה שמעבר לחשיבה הרגילה", ידע שעוד לא מצוי ברשותנו – כשאנחנו זקוקים לתשובה או לאור חדש בהקדם, מיסטיקה בטלפון תוכל לסייע מאוד.

איך מגיעים למיסטיקנים בטלפון?
הדרך הקלה ביותר לאתר מיסטיקנים שעובדים באמצעות הטלפון היא לחפש אותם ברשת האינטרנט. למטפלים רבים יש אתרים אישיים משלהם, ובהם מפורסמות הדרכים ליצירת קשר מיידי עמם. נוסף על כך, באתר תוכלו למצוא מידע על אודות שיטת הטיפול, דרך התקשור, עריכת המפות הנומרולוגיות או האסטרולוגיות וכדומה, וכן תוכלו להתרשם מהאדם.

דרך נוספת לאיתור מיסטיקנים שעובדים כך היא אתרים המתמקדים בשירות הזה. קיימים כיום אתרים לא מעטים שבהם מפורסמים מיסטיקנים און ליין או שירותי מיסטיקה בטלפון, ובהם מערכת יצירת הקשר מיידית ופשוטה אף יותר. באתר כזה תוכלו לראות מאגר של מיסטיקנים שבחרו להשתייך לשירות הזה, כולל תמונות של כל אחד מהם, דברים אישיים שכתב על עצמו ועל דרך עבודתו והמלצות של לקוחות קודמים. באופן הזה פשוט יוצרים קשר דרך האתר, והשיחה מתאפשרת מיידית. יתרון נוסף הוא העובדה שהשירות הזה פתוח עשרים וארבע שעות ביממה; כלומר, בכל עת שאנחנו זקוקים לייעוץ כזה, יהיה שם מישהו בעבורנו.

איך אפשר לקיים פגישה בטלפון?
חשוב לציין שאין הבדל גדול בין פגישה פנים אל פנים ובין שיחה בטלפון במקרה של ייעוץ של מיסטיקנים. במרבית ענפי הטיפול הללו המטפל אינו חייב לראות את המטופל; המידע שהוא זקוק לו ניתן לו באמצעות המטופל – אם מדובר בפרטים הדרושים לצורכי חישובים נומרולוגיים, אסטרולוגיים או אחרים, והיתר ממילא מועבר אנרגטית במהלך השיחה, באמצעות הדברים שהאדם מספר, קולו והתדר שלו.


דירוג

1 thoughts on “מיסטיקה בטלפון

  1. גלית י. הגיב:

    אחלה פיתרון. אני יכולה להעיד שזאת אפשרות ממש טובה ושיש מיסטיקנים מעולים היום שנמצאים אונליין ואפשר להשיג אותם בכל שעה בטלפון.אני נעזרתי בזה לא מעט פעמים ובכל פעם ענה לי מישהו שממש עזר לי.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה