שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזל בתולה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מזל בתולה – דיוק, דקדקנות וטוהר – בואו ללמוד מהמומחים…
אומרים עליהם שהם פדנטים ו"נתפסים לקטנות", אבל באמת באמת הם רק רוצים עולם מושלם… יש משהו יותר פשוט מזה? בני מזל בתולה חושבים שאין.
מזל בתולה הוא השישי בגלגל המזלות, הוא שייך לקבוצת המזלות המשתנים וליסוד האדמה. הוא מלמד אותנו שגם האדמה נמצאת בהתפתחות, ששינוי הוא חלק מהדרך ושהעבודה לעולם אינה נגמרת. את ילידיו תמצאו בין התאריכים 22.9-24.8, והכוכב השולט על המזל הוא כוכב מרקורי.

מאפייני מזל בתולה
המאפיין הבולט ביותר אצל בני מזל בתולה הוא הצורך בשלמות; הדבר טבוע בהם עמוק כל כך, עד שהוא מתבטא בכל דבר שהם עושים, גם אם כלפי חוץ זה נראה לפעמים הפוך… מדובר במזל שמסוגל לרדת לעומקם של פרטים, לשלוט בהם ולמלא את ראשו בהם, אך הוא שיטתי ויעיל ולכן גם מסוגל לארגן את הפרטים בצורה הטובה ביותר, למען האחר ולמען הכלל.

ככזה, הוא שולט היטב בהיבטים הפרקטיים של החיים, ומבין מה נדרש לעשות כדי להגיע למקום מסוים. לצורך כך, בני מזל בתולה מסוגלים לעבוד קשה והרבה, לעתים עד כדי שכחה עצמית והקרבת עצמם. דבר זה גם מתקשר לפן הטיפולי שבהם; הם כל כך רוצים להיטיב ולשפר, להביא לשלמות – והם מוכנים לסייע לאחרים בכך וללמדם כיצד לעשות זאת.

מזל בתולה
איך הם ביחסים בין אישיים?
בני מזל בתולה הם צנועים, אציליים ושואפים לצדק ולטוהר. מערכת היחסים עמם יכולה להיות עמוקה ומתגמלת, אך אם הם ירגישו "סטייה" באמינות או מסרים כפולים מצד זולתם, האמון שלהם בו עלול להיפגע. מתוך הצורך לשמור על שלמות, הם יתקשו להיכנס לעימות בדרך כלל, אך כאשר הם כבר מעזים ואומרים את אשר על לבם, הם יעשו זאת ללא כחל ושרק. לעתים הם ימצאו את עצמם בקשרים בלתי אפשריים או בקשרים שבהם הם בתפקיד ה"מטפלים" או ה"מוציאים לאור" של בן זוגם. הדבר נובע מתוך הצורך שלהם לתקן ולשפר, ולכן הם עלולים להקריב את עצמם ולהימצא במערכות יחסים בלתי מספקות או כאלה שאינן מאוזנות. הם זקוקים לבני זוג מילוליים בדרך כלל, זקוקים לאינטליגנציה ולמשיכה המבוססת על הערכה ועל תקשורת טובה ובהירה.

ללא רבב…
הצד השני של כל זה הוא הביקורתיות הרבה של בני המזל, שפשוט רואים את כל הפרטים ולכן גם את כל הפגמים – ומשום שהם יודעים איך זה "צריך להיות או להיראות", קשה להם מאוד "לעגל פינות" במקומות שבהם המציאות אינה תואמת את מה שהם יודעים שאמור להיות. חשוב לציין שבראש ובראשונה הם מתייחסים לעצמם באופן הזה, כלומר דורשים מעצמם שלמות ומתקשים מאוד להתמודד עם מקומות שבהם לא ביצעו את הדברים באופן מושלם בעיניהם או לא הגיעו לתוצאה שביקשו, גם כאשר מדובר בסיטואציה שהדבר אינו בהכרח תלוי בהם.


דירוג

תגובה אחת בדף “מזל בתולה

  1. ליאור ש' הגיב:

    אני מזל בתולה וכל מה שכתבו פה די נכון…! רק שכחו לציין שאנחנו גם מגניבים, לא רק פדנטים ויעילים. נראה לי שבגלל שאנחנו מזל משתנה, בכל זאת יש לנו יכולת לזרום ולכייף 😉 גם מגניבים וגם יעילים.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט