שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזלות אסטרולוגיים ותאריכים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מזלות אסטרולוגיים ותאריכים – עד כמה המזל שלכם שולט בגורלכם?
האם אתם יודעים מה המזל האסטרולוגי שלכם לפי תאריך הלידה שלכם? האם אתם יודעים שמזל השמש שלכם הוא לא היחידי שקובע את אופייכם, את התנהלות חייכם ואת הבחירות המובילות שתעשו בחיים? מה תפקידה של מפה אסטרולוגית ואיך משיגים אחת כזאת?

האסטרולוגיה תופסת מקום לא מבוטל בחיי היום-יום של יותר ויותר אנשים; אמנם רבים מכם עדיין מכסים זאת ב"זה רק בשביל הכיף", "זה לא באמת מה שקובע" – אבל כן טורחים לקרוא את ההורוסקופ היומי ולנתב את דרככם לפיו, או לפחות להביא בחשבון את הדברים הכתובים בו. מבחינתנו זה נפלא ומבורך, אבל זה המקום להבהיר ש"מזל השמש" שלכם – זה שלפיו אתם קוראים את ההורוסקופ היומי – בהחלט איננו היחידי שקובע את התנהלות חייכם. יותר מכך, לפעמים הוא הכוכב שקובע הכי פחות את ההתנהלות שלכם ביחס לכל היתר. איך זה? המשיכו לקרוא.

החלוקה למזלות לפי תאריכים
אז נכון, לכל אחד מכם מזל אסטרולוגי הנקבע על פי מזל השמש, וכיום כמעט כולכם יודעים מהו המזל שלכם. החלוקה למזלות אסטרולוגיים מאפיינת כל אחד מהם בקצב משלו, בתכונות אופי משלו, בגישה מאפיינת לחיים, ועוד ועוד מאפיינים הנוגעים לכל תחומי החיים. להלן נזכיר את החלוקה למזלות אסטרולוגיים, לפי התאריכים: מזל טלה – 19.4-21.3; מזל שור – 20.5-20.4; מזל תאומים – 21.6-21.5; מזל סרטן – 22.7-22.6; מזל אריה – 23.8-23.7; מזל בתולה – 22.9-24.8; מזל מאזניים – 23.10-23.9; מזל עקרב – 22.11-24.10; מזל קשת – 21.12-23.11; מזל גדי – 20.1-22.12; מזל דלי – 18.2-21.1; מזל דגים – 19.3-19.2.

האופן שבו כל מזל קובע את חלקו במפה
מזל השמש על פי רוב יאפיין חלק מכם באופן "קולע" יותר וחלק מכם פחות. איך זה יכול להיות? ובכן, כל אחד מאיתנו נולד תחת השפעת השמש במיקום מסוים, אולם בד בבד הכוכבים האחרים שבשמים גם הם משפיעים עלינו – אך אינם מאפיינים את "המזל" שלנו. כלומר, לכל אחד מאיתנו כוכבים רבים נוספים המשפיעים באופן ניכר על התנהלותו, על חייו, על אופיו, על בחירותיו. יותר מכך, היחסים וההשפעות בין הכוכבים האלה, המיקום של כל אחד מהם – מלבד מזל השמש בתאריך המסוים שלכם – כל אלה יחד, הם שקובעים את העבר שלכם, את ההווה שלכם, את העתיד שלכם.

המפה האישית – שיקוף מלא של התאריכים שלכם
אז איך תדעו מה באמת משפיע עליכם ומה באמת קובע? האם כאשר אתם קוראים את ההורוסקופ השנתי של המזל שלכם אתם אכן יכולים לדעת מה צפוי לכם השנה? התשובה היא לא. הדרך היחידה לדעת מה באמת צפוי לכם – השנה ובשנים הבאות – היא ליצור קשר עם אסטרולוג ולקבל מפה אישית מדויקת ומלאה. לאחר שייצור עבורכם את המפה האישית, יוכל לפרש לכם הכול – מתי יתרחשו דברים מסוימים בעתיד חייכם, מתי נכון לכם לעשות דבר כזה או אחר, מה באמת מפעיל אתכם ומה מאפיין אתכם, אילו כלים יכולים לסייע לכם בדרככם המקצועית, המשפחתית והזוגית וכן הלאה. אז קדימה, הרימו טלפון והשיגו לעצמכם מפה אישית ופרשנות מלאה לתאריך הלידה שלכם. כי מזל השמש הוא בהחלט לא הכול.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט