שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

טארוט פתיחה יומית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

טארוט פתיחה יומית – איזה מין יום צפוי לי היום? כדאי להכין את עצמכם
אם קמתם בבוקר וצפוי לכם אירוע חשוב בעוד כמה שעות או שאתם נמצאים לפני פגישה חשובה ומבקשים הכוונה, אם אתם אוהבים קלפי טארוט ורוצים להפוך את הליווי וההכוונה שלהם לחלק מחייכם, טארוט פתיחה יומית הוא מונח שילווה אתכם בכל עת ובכל זמן. נא להכיר…

כמו אסטרולוגיה או נומרולוגיה, גם לקלפי הטארוט חלקנו מתייחסים ביראת כבוד ונותנים להם מקום משמעותי בהחלטות בחיינו, חלקנו מתייחסים אליהם כאל "משהו נחמד המלווה אותנו" וחלקנו מתייחסים אליהם כאל נקודת מבט נוספת שמעניקה לנו המיסטיקה על עצמנו ועל חיינו. קלפי טארוט בפתיחה יומית בהחלט נכנסים לקטגוריות האלה, כל אחד לפי ראות עיניו, והם יכולים להפוך להיות חלק אינטגרלי מהיום יום שלנו, דבר מה המלווה אותנו בעתות של שלווה ובעתות שבהן אנחנו זקוקים להכוונה.

מהי פתיחת טארוט יומית?
פתיחת טארוט יומית היא שם כללי לפתיחה שמבצעים אחת ליום, והיא יכולה להתבצע בכל מיני צורות, שעליהן נפרט בהמשך. הרעיון המרכזי בפתיחה יומית הוא שהיא יכולה לתת לנו הכוונה ליום עצמו – לאנרגיה שלו, לאופן ההתנהלות שכדאי לנו לאמץ לאותו יום, לדברים שנפגוש, להתנסויות שנעבור. כמו כיוונון המתאים לאותו יום בלבד. ייחודה של הפתיחה היומית הוא שהיא נכונה ומתאימה לאותו יום. למחרת תתאים פתיחה אחרת, שכן האנרגיות יהיו שונות ועל כן ההכוונה תהיה שונה, ההתנהלות וכן הלאה.

טארוט פתיחה יומית
אילו אפשרויות יש כיום ברשת?
כיום קיים ברשת מגוון רחב של אפשרויות לפתיחה יומית של קלפי טארוט, וכל אחת מהן בעלת אופי שונה מעט. המשותף לכולן הוא שהן ממוחשבות, אף על פי שניתן גם לפתוח פתיחה יומית בעצמכם בבית, אם יש לכם קלפים כמובן. הפתיחות הממוחשבות בנויות כולן באופן דומה, אך בחלקן המחשב בוחר בעבורנו את הקלף היומי או את הפתיחה היומית, באחרות אנחנו יכולים לבחור בעצמנו את הקלפים מתוך חבילה וירטואלית הנפרשת בפנינו, בחלקן אפשר להגדיר שאלה יומית, וקיימות אף פתיחות ששולפות בעבורנו קלף בהתאם לתאריך הלידה שלנו או לשם שלנו. יש אתרים שבהם לכל מזל יש את קלף הטארוט היומי שלו.

נוסף על כך, יש סוגים שונים של פתיחות טארוט יומיות על גבי הרשת; יש אתרים שבהם הפתיחה היא של קלף אחד בלבד, ויש אתרים שבהם מקבלים פריסה יומית מלאה שבסיכומה יש מסקנה כללית לאותו יום.
איך נשתמש בטארוט לפתיחה יומית?
אפשרות נוספת היא לעשות לעצמכם פתיחה יומית עצמאית, ולשאול שאלה מסוימת הנכונה לאותו יום ולאחר מכן לבצע פתיחה ממוחשבת שאיננה יומית דווקא – פריסה מלאה או קריאת S.O.S ממוחשבת, שאת תוצאותיה-מסקנותיה תאמצו כהכוונה ליום המסוים שבו אתם פותחים.

כלומר, אפשר לפתוח טארוט בפתיחה יומית בהתאם לשאלה שאתם מעוניינים, או באחת הפתיחות המיועדות לכך – פתיחה יומית כללית לחלוטין כהכוונה לאותו יום – באמצעות האופציות הממוחשבות המוצעות לנו כיום על גבי הרשת.


דירוג

תגובה אחת בדף “טארוט פתיחה יומית

  1. ליטל ח. הגיב:

    הולך יופי עם ההורוסקופ היומי! בעיניי זה נורא כיף ואני מכורה כבר לכל האתרים שיש בהם פתיחה יומית… בדרך לקנות חפיסה משלי (פוחדת להתמכר…חחח) ואולי בסוף תמצאו אותי באתר הזה גם, עושה פתיחה לאנשים אחרים…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט