שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

טארוט ומודעות עצמית

טארוט ומודעות עצמית
את הטארוט אתם מכירים? יודעים שהוא אחד הכלים המיסטיים החזקים והמבוקשים ביותר כיום? נשביתם בקסמיו? יופי! האם ידעתם שמלבד היותו אחד הכלים הטובים ביותר והפופולאריים ביותר לייעוץ מיסטי, הוא גם כלי מעולה למודעות עצמית? איך ומדוע, אתם שואלים? טוב ששאלתם. הכול פה.

מודעות עצמית
למי שאינו יודע, או למי שאינו יודע שהוא יודע – מודעות עצמית היא היכולת הזו לראות את עצמך מבחוץ לפעמים, לבחון את הצעדים שלך בעיניים אובייקטיביות יותר, לבחור את צעדיך ולפעול מתוך בחירה באופן כללי. מודעות עצמית היא דבר שמרגע שנגלה אלינו, הולך ומתפתח – יותר או פחות, בתקופות מסוימות יותר ולפעמים פחות – והוא דבר שאנחנו מבקשים אותו מהרגע שטעמנו אותו. למה? משום שמודעות עצמית מאפשרת לנו להיות כנים ואמיתיים עם עצמנו, קודם כול, וכתוצאה מכך גם עם סביבתנו. מודעות עצמית מאפשרת לנו לצאת לאט לאט מהתגובות האוטומטיות שאנחנו כל כך שבויים בתוכן, ולעצב את עצמנו, לשלוט יותר ויותר בחיינו ולהיות אדונים לגורלנו, לאישיותנו ולמהלכי חיינו.

מאנשים ש"החיים קורים להם" אנחנו הופכים, בעזרת המודעות העצמית, לאנשים המכוונים את חייהם, מודעים לנקודות התורפה שלהם כמו גם לחוזקותיהם, ובוחרים מה לעשות בכל אלה, איך לנווט אותם ומתי.

טארוט ומודעות עצמית

פיתוח המודעות העצמית
העניין המרכזי עם מודעות עצמית הוא שהיא כמו מיומנות; הרגע הראשון שלה אולי מתגלה כמו תגלית או כמו הארה קטנה – משהו שפתאום אנחנו מבינים על עצמנו, איזו יכולת להתבונן על עצמנו מבחוץ פתאום, אבל לאחר מכן היא דורשת אימון, התפתחות, פיתוח ותחזוקה. את כל אלה אפשר לעשות לבד, באמצעות כלים שונים שתמציאו לעצמכם, ואפשר לעשות באמצעות כלים רבים שכבר קיימים בעולם. למעשה, רבות משיטות הייעוץ המיסטי טומנות בחובן לא רק "תשובות לשאלות", אלא גם כלים להתפתחות עצמית ולפיתוח מודעות עצמית. אחת הפשוטות והמהנות שבהן היא קלפי הטארוט.

טארוט ככלי למודעות עצמית
מלבד היותם כלי מדהים לקבלת תשובות מיידיות, קלפי טארוט משמשים אצל מטפלים ואצל יועצים מיסטיים רבים בתור כלי מעולה המתאים לפיתוח המודעות העצמית. כיצד?

ובכן, הטארוט מציג בפנינו את הסיטואציה באמצעות דימויים המוצגים על גבי הקלפים, וכך הוא בעצם מאפשר לנו – מלבד קבלת תשובה – לבחון את המסרים המסוימים העולים מהקלפים ולקחת אותם אלינו בתור מסרים לנפש. כלומר, לא זו בלבד שאפשר לפענח באמצעות הטארוט את התשובה הנכונה לנו כעת ביחס לסיטואציה, אלא אפשר גם להבין מה הכיוון הנכון לנו, וכיצד כדאי לנו לגשת לדברים.

נוסף על כך, אפשר להציג לטארוט מגוון רחב מאוד של שאלות, הרבה מעבר ל"כן" או "לא". אפשר להציג שאלות כמו "מה הדבר שחוסם אותי כעת?", "מה מפריע לי ליצור זוגיות?", "מה הדבר שעליי לעשות כדי לקדם את עצמי בתחום המקצועי?" וכן הלאה. בכל המקרים, התשובות שנקבל הן תשובות המכוונות אותנו פנימה. כלומר, אלו תשובות הטומנות בחובן את היכולת לקחת את המסר המתקבל ולעבוד איתו בתוך היום יום שלנו. באופן הזה, נתון בידינו כלי שאפשר להשתמש בו בכל יום ובכל שעה, ביחס לכל סיטואציה, ובעזרתו לקבל גישה פשוטה ומכוונת יותר לעצמנו, לתוכנו, ולעשות את העבודה שלנו – את עבודת ההתפתחות והמודעות העצמית.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט