שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ויקי רום

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
ויקי רום
ויקי רום
זמין/ה לשיחה


ויקי רום, נומרולוגיה ופתיחה בתהילים
ויקי רום היא מיסטיקנית, מתקשרת, נומרולוגית ומחזירת אהבה, הפועלת בתחום זה שנים רבות ומוכרת כיום בין השאר גם בזכות תכנית הרדיו שבה היא משדרת באופן קבוע (רדיו fm103). על אף העובדה שהיא החלה את דרכה המקצועית בעולם הקונבנציונלי ועסקה במשך שנים באדמיניסטרציה, היא מספרת כי מאז ומתמיד ידעה כי היא מיסטיקנית – עמוק בתוכה – ותמיד נמשכה לעולמות הנסתר. במהלך השנים אף התוודעה לעובדה כי במשפחתה היו דורות קודמים שעסקו במיסטיקה, ובשלב מסוים בחייה החליטה שהגיעה העת לממש את ייעודה, שקרא לה ללא הרף. היא החלה לעסוק בפתיחה בקלפי טארוט, ומשם התפתחה למקומות נוספים שאותם היא משלבת כיום יחד.

תחומי העיסוק של ויקי רום
לגבי קלפי הטארוט, ויקי מסבירה כי מבחינתה הם כלי מקיף שמתחבר היישר אל האנרגיה של הלקוח כשהוא פונה אליה לייעוץ. מלבדם היא עוסקת גם בנומרולוגיה ובתקשור. ויקי מסבירה כי כאשר אדם מגיע אליה היא בודקת היכן הוא נמצא ואם הוא יודע מה מעכב אותו, ומשם היא ממשיכה בייעוץ. היא מסייעת בכל תחומי החיים – בזוגיות, בפרנסה, בתחומי התעסוקה, ההכוונה המקצועית והעסקים, וכמובן גם בכל הקשור בבריאות.

מלבד הייעוץ האישי, המתקיים פנים אל פנים או בשיחת טלפון, אפשר להזמין אותה גם לערבי תוכן שהיא מנחה בנושאים שבהם היא עוסקת, והם מיועדים למגוון רחב של קהלי יעד. ויקי מסבירה כי את ערבי התוכן היא מתאימה לקהל היעד וכי היא עובדת עם גופים גדולים כמו גם משפחות, ערבי רווקות וכדומה.

ייחודה של ויקי רום, נומרולוגיה ופתיחה בתהילים
מלבד התחומים האמורים לעיל, ויקי רום מתייחדת בשני דברים נוספים. הראשון הוא תחום הפתיחה בתהילים שבו היא עוסקת והשני הוא גישתה לכל עניין הייעוץ המיסטי.

פתיחה בתהילים שבה עוסקת ויקי נעשית באמצעות מאגיה לבנה, וויקי מציינת כי זו שיטה מוכחת שפועלת היטב, ומבהירה כי מדובר בתהליך שמותר כדי לזווג זיווגים של אמת וכדי להשיב שלום בית. בנוגע לגישתה לעניין הייעוץ המיסטי, היא מסבירה כי כיום אנשים רבים מודעים לעצמם יותר מאשר בעבר, רבים עוברים תהליכים פנימיים ומבקשים תשובות אמיתיות שיחוללו שינויי עומק בחייהם, ולא רק תשובות נקודתיות של "כן" או "לא". היא מציינת כי היא תמיד בודקת עם הלקוח היכן הוא נמצא בחייו וביחס לשאלתו או לנושא המטריד אותו, ומשם היא מובילה אותו – בכך שהיא מציעה לו דרכים אפשריות לפתרון ושופכת אור על הנקודות הזקוקות לכך אצלו. עוד היא מציינת, כי הכיוון שאליו אדם הולך והדברים שהוא פוגש בחייו הם על פי רוב תוצאה של הבחירות שלו ושל גישתו הפנימית אל עצמו ואל החיים, ועל כן בעצם האחריות נמצאת בידיו. יתרה מכך, היא מדגישה שהיא לעולם אינה אומרת לאדם מה עליו לעשות עם חייו או מה עליו לבחור בנקודה מסוימת, אלא היא מראה לו את האפשרויות.

לקוחות מספרים על ויקי רום
"אני כל כך שמחה שהכרתי את ויקי… כשהגעתי אליה הייתי במקום מאוד מעורפל, הייתי ממש זקוקה להכוונה בנושא זוגיות בחיים שלי, במקום רגיש. ויקי פתחה לי בקלפי טארוט, היא היתה מלאה באכפתיות ובנתינה. אין ספק שאחזור להתייעץ איתה שוב."

"ויקי ייעצה לי בעזרת נומרולוגיה בנוגע לנושאים עסקיים. האבחון שלה היה מדויק, קולע ונכון – כל מה שהיא אמרה, התברר כתחזית מדויקת. הופתעתי מאוד מכל מה שקרה ומאיך שהדברים התגלגלו בדיוק כפי שאמרה. ויקי משדרת רוגע, שלווה ונתינה, מרגישים שהיא באמת רוצה לעזור, והיא מקצועית מהשורה הראשונה."

טיפ לפני יצירת קשר
מי שרוצה לעבור תהליך פתיחה בתהילים צריך להעביר לוויקי לפני הייעוץ את שם האם שלו ואת תאריך הלידה שלו ושל בן או בת הזוג שהוא מבקש להחזיר אליו. לאחר שהפרטים מצויים בידיה, ויקי בודקת קודם כול את ההתאמה, ורק אז רואה אם אפשר ומומלץ לפתוח בתהילים.

מעבר לכך, ויקי מציינת כי הייעוץ המיסטי הוא כלי עזר וכי מטרתה לסייע לאדם להיות שלם עם עצמו. היא מדגישה כי היא לעולם אינה אומרת משהו שאין ממנו חזרה או מנחה הנחיה חד משמעית, אלא היא מובילה את האדם לראות את האפשרויות העומדות בפניו ומשם הוא מחליט בעצמו מה טוב לו ומה נכון לו. יותר מזה, היא מדגישה, הרבה מאוד מההתנהלות בחיינו תלוי בפירוש שאדם נותן למציאות חייו ולאירועים המתרחשים בהם, ולכל אדם נתונה האפשרות לחולל שינוי בחייו, בכל רגע ורגע.

יצירת קשר
דף הפייסבוק https://www.facebook.com/vikimystic

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
ויקי רום נומרולוגית
ויקי רום נומרולוגית
זמין/ה לשיחה


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט