שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

התאמת בני זוג לפי מזלות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

התאמת בני זוג לפי מזלות – האמת של המומחים
כמה אמת יש בהתאמת בני זוג לפי המזלות? האם כדאי לקבוע את גורל הקשר שלכם לפי התורה הזאת? האם כדאי להחליט שאינכם מנסים אפילו עם בני מזל מסוים אם אתם יודעים שאינו נחשב למתאים למזל שלכם? הנה לפניכם מה שהמומחים שלנו אומרים על התאמת בני זוג לפי מזלות.

אם חשבתם שזה שאתם יודעים מי מתאים למזל שלכם פותר לכם את כל העניין ומדריך אתכם בדיוק עם מי כדאי לכם לצאת ולנסות לבנות מערכת יחסים, עם מי כדאי לכם סתם ליהנות ועם מי כדאי לכם לא להתעסק – כדאי שתחשבו שוב. מסתבר שיש הרבה מאוד מעבר למזל השמש בכל הקשור להתאמת בני זוג לפי מזלות.

משמעותו של מזל השמש בהתאמת בני זוג לפי מזלות
המומחים שלנו מספרים כי מזל השמש קובע בדרך כלל רק חלק קטן מאוד מההתאמה בין בני הזוג. אלמנטים חשובים נוספים הם ההתאמה בין מזלות הירח של בני הזוג, בין מזלות ונוס שלהם ובין מזלות מרס שלהם. גם ליתר הכוכבים במפה האישית יש השפעה בכל הקשור לטיב הזיווג ולאופיו, וכן לבתים שבהם מצויים הכוכבים. לדוגמה, בבדיקת מפה זוגית ייבדקו בעיקר בית 7 האחראי על הנישואין ובית 8 האחראי על חיבור מיני, כלכלי ועוד.

התאמת בני זוג לפי מזלות – מזלות משלימים?
מיתוס נוסף שהמומחים שלנו מנפצים הוא המיתוס לגבי ההתאמה בין המזלות המשלימים. נהוג לחשוב, לדוגמה, שמזל דגים מסתדר מעולה עם מזל בתולה ושמזל דלי מסתדר מעולה עם מזל אריה. אבל האסטרולוגים שעמם דיברנו אמרו שגם כאן, זה תלוי כמובן ביתר המפה, וכן כי לעתים החיבורים האלה עוצמתיים מאוד בהתחלה, אך לאחר מכן הם מערימים קשיים רציניים. הדבר נובע מהעובדה כי המזלות המשלימים דומים זה לזה בתכונות רבות וגם הפוכים לחלוטין בתכונות אחרות. זה גורם לכך שלא תמיד יש הרמוניה ויכולת לגשר על הפערים ועל האתגרים, על אף החיבור הראשוני והמשיכה החזקה.

מי הם בכל זאת המזלות המתאימים?
האסטרולוגים שעמם דיברנו אמרו כי מרבית המזלות יסתדרו היטב עם מזלות מאותו יסוד, וכן עם מזלות מהיסוד המשלים – כששוב הדגישו את העובדה שלאו דווקא המזלות ההופכיים הם המתאימים ביותר. כך למשל, מזל קשת – מיסוד האש, יסתדר היטב עם מזלות אש אחרים (אריה וטלה), יסתדר פחות טוב עם מזל קשת נוסף בגלל הדמיון הרב, ויסתדר היטב עם מזלות האוויר מאזניים ודלי. מזל גדי יסתדר היטב עם בני מזלות האדמה (בתולה ושור) ויסתדר היטב גם עם בני מזל עקרב וסרטן (שהוא דווקא כן ההופכי לגדי) ופחות טוב עם בני מזל דגים. כלומר, ההתאמה הבסיסית בין היסודות ההופכיים – מים ואדמה, אש ואוויר – היא נכונה בבסיסה, אך לכל מזל יש הניואנסים הייחודיים שלו. נוסף על כך, יש מזלות שכן יסתדרו היטב עם בני אותו מזל ויש כאלה שלא.

מה שנובע מכל זה הוא שהדרך הטובה ביותר היא לבדוק כל התאמה זוגית לגופה. אם אתם רציניים ואינכם רוצים לנהל את חייכם על פי תאוריות אסטרולוגיות שטחיות, כדאי שתפנו עכשיו לאחד האסטרולוגים שלנו, ועד מהרה תהיה בידכם המפה המדויקת שלכם ושל בני זוגכם – וממנה תוכלו להבין בדיוק איזה סוג של התאמה יש ביניכם.

שתפו אותנו בתובנות שלכם!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה