שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

התאמה נומרולוגית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

4 ו-6 מסתדרים? ומה עם 3 ו-7? מה אפשר לגלות על ידי התאמה נומרולוגית?
התאמה בין אנשים נקבעת על פי גורמים רבים ושונים. בתורות רבות קיימת התייחסות להתאמה זוגית או להתאמה בין שותפים, וכך גם בנומרולוגיה. הכירו את הבסיס להתאמה נומרולוגית.
אחד מתחומי החיים המרכזיים והמשמעותיים ביותר בחיי כולנו הוא שותפויות מסוגים שונים. החל מזוגיות, דרך יחסים עם בני המשפחה ועד שותפויות עסקיות שונות – אנחנו תמיד מחפשים לעצמנו טיפים נוספים כיצד לנהל אותן, כיצד לבנות אותן, והאם בכלל להיכנס אליהן…

הנומרולוגיה היא תורה שבה קיימת התייחסות לכל אחד מתחומי החיים שלנו, ובה עושים שימוש בתורת המספרים. כל נתון על אודותינו ניתן לתרגום לערכים מספריים, ובנומרולוגיה מתרגמים את הערכים הללו למאפיינים. בין השאר, בנומרולוגיה קיים חלק שלם שבו מתייחסים להתאמה נומרולוגית.

מה היא התאמה נומרולוגית?
התאמה נומרולוגית היא המידה שבה הערכים המספריים של שני אנשים "מתקשרים" ביניהם. מאחר שכל ספרה מאופיינת במאפיינים רבים ושונים, התאמה נומרולוגית תבחן אם השילוב בין הספרות הללו מניב קשר מוצלח או לא מוצלח. חשוב לציין שניתן לבדוק התאמה נומרולוגית לא רק לגבי זוגיות, אלא לגבי כל קשר שבו מעורבים שני אנשים.

התאמה נומרולוגית
איך בודקים את זה?
לצורך בדיקת ההתאמה מחשבים את הספרה של כל אחד מבני הזוג, או מהנבדקים להתאמה, על פי תאריך הלידה המלא שלו (סכום כל הספרות שבתאריך, בצמצום האפסים). לאחר מכן, בודקים את ההתאמה בין מאפייני הספרות, את החיבור בין הספרות.
לדוגמה, אם תאריך הלידה של אחד מבני הזוג הוא 15.10.1975 ותאריך הלידה של בן הזוג השני הוא 23.5.1980, החישוב ייעשה כך:
15.10.1975: 2=1+1, 11=2+9, 29=1+5+1+1+9+7+5
23.5.1980: 1= 10=2+8 28=2+3+5+1+9+8
כלומר, יש כאן חיבור בין אדם שמאפיינת אותו הספרה 1 ובין אדם שמאפיינת אותו הספרה 2. לאחר מכן בודקים במילונים נומרולוגיים מה הם מאפייני כל אחת מהספרות ומסיקים לגבי ההתאמה.

סוגי התאמה
חשוב לציין שלגבי כל שילוב של שתי ספרות אפשר לנתח את ההתאמה ביחס לסוגי שותפויות שונים. זאת אומרת – כל צירוף נושא פירושים לגבי התאמה זוגית, לגבי התאמה עסקית, חברית, משפחתית וכדומה. הדבר נובע מכך שלא בהכרח צירוף שטוב לזוגיות – כזה שמבטיח הרמוניה, משיכה ותקשורת טובה למשל, מתאים גם לשותפות עסקית – שבה נדרשות יכולות כמו טיפול נכון בכספים, הפריה הדדית יצירתית, אמון, יכולת לשיתוף פעולה ועוד.

נוסף על כך, נומרולוגים מסוימים מבחינים גם בין גברים לנשים בשיוך לספרה מסוימת (נשים שהספרה שלהן היא 3 לעומת גברים שהספרה שלהם היא 3), ולכן האפשרויות להתאמה בין המספרים הן רבות מאוד (גבר 3 עם אישה 5 או אישה 3 עם גבר 5 – לא תמיד הפירוש יהיה זהה). לפיכך, כדי לקבל פרשנות מעמיקה להתאמה נומרולוגית, מומלץ מאוד להתייעץ עם נומרולוג מומחה, שיכין בעבורכם את המפה המשותפת המקיפה, ויוכל להעניק לכם את נקודת המבט המלאה ביותר על השותפות שבה אתם מתעניינים.


דירוג

תגובה אחת בדף “התאמה נומרולוגית

  1. רחל ברעם הגיב:

    בדיקה כזאת טובה מאוד כדי לדעת התאמה בסיסית, אבל ההתאמה העמוקה נובעת מהרבה מאוד גורמים אחרים. לכן כדאי לבדוק גם את הספרות של הזכר או הנקבה כמו שכתוב פה, ולשלב את זה עם נומרולוגיה קבלית, לדעת מה אומרת כל אחת מהאותיות והשילוב ביניהן בין בני הזוג.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט