שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

החזרת אהבה לפי הקבלה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

החזרת אהבה לפי הקבלה
לא אחת אנחנו מחפשים תרופת קסם לכל מיני מצבים בחיינו, פלא שיסדר בעבורנו את הדברים או שישיב אותם על כנם למצב שהכרנו בעבר. בכל הקשור לענייני אהבה, דווקא בכל הקשור אליהם – תשמחו לדעת שיש תרופה כזאת, ושמה הוא החזרת אהבה לפי הקבלה.

רבים מכם מוצאים את עצמם לאורך חייהם במצבים רומנטיים מסובכים, מורכבים או פשוט כאלה שאינם עובדים מספיק טוב ואתם יודעים שהם יכולים לעבוד טוב יותר. אם נפרדתם מבן או מבת זוג שאתם כמהים לחזור ולהתאחד עמם, אם אתם נמצאים במערכת יחסים ממוסדת והדברים אינם עובדים טוב – יש ריחוק ופירוד ביניכם ובין בן או בת הזוג שלכם, ואם אתם רווקים או רווקות שמבקשים סוף סוף למצוא את הזיווג הנכון  להם – בכל המצבים האלה החזרת אהבה לפי הקבלה יכולה לסייע רבות.

מהי החזרת אהבה לפי הקבלה?
החזרת אהבה לפי הקבלה היא שם לפעולות שעושים כדי לתקן תיקון של זיווג – בין אם כבר היה קיים ובין אם לא, כפי שפירטנו לעיל. מטרתה להביא למציאות שבה האהבה הזוגית הנכונה והטובה מתממשת בחייכם, לפי רצונכם ובהתאם לנטיות לבכם. לפי הקבלה, אחד הדברים המהותיים והחשובים ביותר בחייו של כל אדם הוא זיווגו, ועל כן בקבלה נותנים לנו מפתחות שיכולים לסייע בכך.

איך מחזירים אהבה לפי הקבלה?
ישנן לא מעט שיטות להחזרת אהבה לפי הקבלה. יש החזרת אהבה שמתבצעת באמצעות קמעות, אמירת שמות קדושים, תפילות וטיהור אנרגטי בלבד; יש החזרת אהבה שמתבצעת על ידי טקסים מסוגים שונים ויש החזרת אהבה שמתבצעת על ידי כישופים מכל מיני סוגים. כל אחת מהשיטות האלה מיושמת במצבים אחרים, ובהתאם לסיטואציה שבה אתם נמצאים. חשוב לציין שהחזרת אהבה מתבצעת גם בין בני זוג שאחד מהם בגד בשני למשל, או במצבים ש"האהבה סרה ממעונכם" ואתם חשים שהיא אינה שורה עוד במערכת היחסים שלכם. כלומר, להחזרת שלום בית.

למי פונים להחזרת אהבה לפי הקבלה?
מאחר שמדובר בקבלה, בחכמת נסתר קדושה ובמאגיה – חשוב מאוד לפנות ליועץ מומחה בתחום. כל מומחה כזה, שהוא באמת מומחה בחכמת הקבלה ובדרכיה הנסתרות, קודם כול יבדוק את ההתאמה ביניכם ובין האהוב או האהובה שאותם אתם מבקשים להחזיר אליכם. רק לאחר שבדק ומצא שיש התאמה ושמותר לו להתערב – הוא ישתמש באמצעי המתאים כדי לבצע את החזרת האהבה במקרה שלכם. נוסף על כך, מומחה כזה בקיא בכל הטקסים ובכל סוגי הכישופים והקמעות, והוא ידע להתאים את הכלי הנכון לסיטואציה המאוד מסוימת שלכם.

חשוב לשים לב
יש גם מומחים לקבלה שמבטיחים החזרת אהבה במובן של בן זוג שנפרדתם ממנו בנסיבות שונות וכעת אתם מבקשים להשיבו אליכם. חשוב לציין שבמקרים כאלה הדברים מורכבים יותר, כי בסופו של דבר מי שמזווג זיווגים – וזאת יאמר לכם כל אדם מאמין – הוא בורא עולם; על כן, בני האדם יכולים לנסות ולהתערב, לתקן לפי נטיות לבם והבנתם, אך אם אותו זיווג לא נועד להתממש והוא באמת אינו מתאים לכם, החזרת האהבה לא תצליח.

זהו, עכשיו כשאתם יודעים כל מה שצריך על החזרת אהבה לפי הקבלה, זה הזמן להרים את הטלפון ולפנות לאחד המומחים שלנו בתחום. האהבה שלכם מחכה בקוצר רוח לחזור אליכם!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט