שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הורוסקופ שנתי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

ההורוסקופ השנתי יסייע לכם "לחשב מסלול מחדש" – שנה חדשה, כיוונים חדשים
שנה חדשה היא זמן להתחלה חדשה, להחלטות חדשות, להתהוות חדשה ולמעשים חדשים. בין אם זו שנה עברית ובין אם זו שנה לועזית, קריאה בהורוסקופ השנתי תהיה נקודת עצירה למחשבה ולהרהור.
כחלק מהאפשרות להתחדשות, אנחנו מקבלים בתחילתה של כל שנה את מפת השמים והכוכבים פרושה בפנינו בחגיגיות, ובאדיבותם של אסטרולוגים מומחים, אנחנו יכולים לקבל את הפרשנויות השונות ליחסי הכוכבים באותה שנה.

בהורוסקופ השנתי נוכל למצוא פירוט על אודות העתיד להתרחש אצלנו בשנה המתחילה, לפי מזל השמש שלנו. בין השאר נמצא בו התייחסות לנושאים החשובים והמודגשים אצל כל מזל באותה שנה, התייחסות לצפוי בפן הכלכלי, בפן הבריאותי, העסקי, התעסוקתי וכמובן – התייחסות למערכות יחסים ולאהבה.

חשיבותו של הורוסקופ שנתי
לפיכך, קריאה בהורוסקופ השנתי בתחילת השנה מאפשרת לנו לדעת אילו מהלכים עיקריים אנחנו עתידים לעבור השנה – היכן נצמח, היכן יהיו קשיים, ואפילו איך כדאי להתמודד עמם כדי להשיג את המטרות השנתיות שלנו. ההתייחסות אל ההורוסקופ השנתי כאל פרישת הדרך העומדת בפנינו בשנה מסוימת יכולה להועיל לנו לתכנן את השנה מבחינת אירועים, ולהבין באילו חודשים כדאי לנו לשים לב לדברים מסוימים. יותר מכך, נוכל להתייחס אליו כאל כלי שיסייע לנו לקבל את ההחלטות החשובות בשבילנו באותה שנה – החלטות מכוננות לשנה החדשה, וכאל הזדמנות לדעת האם נוכל להשיגן, ובעיקר כיצד כדאי לפעול להשגתן.

תוך כדי הליכה
הורוסקופים שנתיים מפורסמים בכלי התקשורת השונים בתחילת השנה, אך ברובם הם נשארים במהלך כל השנה כולה, ומומלץ לשוב ולקרוא אותם גם במהלכה; כך נוכל לחבר אותם לסיפור האישי שלנו ולהבין טוב יותר מה היתה כוונת הדברים שקראנו בתחילת השנה, ולאן הם התפתחו במהלכה.

הורוסקופ שנתי
פעמיים בשנה?
נזכיר כי אצלנו, מאחר שראש השנה העברי אינו חל יחד עם תחילתה של השנה הלועזית, אנו זוכים בדרך כלל לשני הורוסקופים שנתיים… חלק מהאסטרולוגים ממקדים באופן אחר את הנושאים שעליהם הם כותבים בהורוסקופ השנתי הלועזי ובהורוסקופ השנתי העברי.

בתרבויות שונות משמש עד היום ההורוסקופ השנתי כלי משמעותי שעל פיו מתכננים את החיים לשנה הקרובה ובהתאמה אליו קובעים אירועים חשובים. כדאי לזכור את הכלי הזה, ובמידת האפשר, לחזור אל ההורוסקופים השנתיים בתכנון אירועי מפתח חשובים לאותה שנה – ולוודא שאנחנו לא קובעים את הדברים לתקופות שעתידות להיות בעייתיות או קשות במיוחד בעבורנו.

לסיכום
אז… האם תהיה זו שנה מלאת הרפתקאות? שנה של עבודה קשה? שנה של צמיחה ושל שגשוג? שנה של הצלחות עסקיות גדולות או השנה שבה תקימו משפחה? ניתן לצפות בגדול את כל אלה מראש, עם קריאת התחזית השנתית, ולהמשיך לעקוב אחרי המהלכים הצפויים לכל אחד מאיתנו והנדרשים מכל אחד מאיתנו לאורך השנה – בסיועם של ההורוסקופים הנוגעים לפרקי זמן קצרים יותר.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה