שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הורוסקופ אישי – לגעת בכוכבים בנגיעה אישית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הורוסקופ אישי – לגעת בכוכבים בנגיעה אישית
כל אדם הוא יחיד ומיוחד, אין שני לו ואין דומה לו בכל העולם. מה מבדיל אותנו זה מזה? בזכות מה אחד מאיתנו נולד בעל טבע מסוים ואחר בעל טבע שונה לחלוטין? מה תגלו בהורוסקופ האישי?
האדם הוא חלק מהטבע, חלק מהמערך הכולל המתקיים פה בעולם, ובכלל זה – הוא מושפע ממערכת הטבע. כפי שיש גאות ושפל, כפי שקיימות עונות בשנה, כפי שעל עץ מסוים צומחים פירות מסוימים – כך גם האדם. מערכת הכוכבים היא חלק מן ההשפעות הללו, ובתורת האסטרולוגיה סבורים כי היא משפיעה ביותר על טבעו של האדם, על הפוטנציאל שלו, על המתנות שקיבל עם לידתו כמו גם על האתגרים הטמונים בדרכו.
הורוסקופ אישי – האדם, בין השמים לארץ
כל מי שמעולם לא חקר את טבעו האישי על פי מפת הכוכבים שלו, המפה האסטרולוגית, מומלץ לו שיעשה זאת, לפחות פעם אחת בחייו, שכן לעתים המפה האישית חושפת תגליות שלא היינו מודעים אליהן באשר אלינו, ולעתים היא שופכת אור רב על מצבים שונים בחיינו.

לשם כך קיימת האפשרות להורוסקופ אישי; זה הוא הורוסקופ שנבנה על פי תאריך הלידה האישי של כל אחד, בצירוף שעת הלידה המדויקת ומקום הלידה. באופן הזה יוצר האסטרולוג את המפה האישית של האדם, ומכאן השמים הם הגבול, תרתי משמע.

הורוסקופ אישי
הלכה למעשה
הורוסקופ אישי ניתן להפיק באמצעות תוכנות שקיימות אונליין ברשת, ובאופן מיידי. פשוט מזינים את הפרטים האמורים ומקבלים את מפת השמים האישית. בדרך כלל בצירוף לכך מקבלים גם פרשנות שטחית שתסייע בקריאת המפה. בחלק מן המקרים השימוש בתוכנות הללו הוא חינמי ובחלקם הוא שימוש תמורת תשלום.

אפשרות נוספת, מעמיקה יותר, היא לקבל הורוסקופ אישי אצל מומחה לאסטרולוגיה. לשם כך ניתן לקבוע פגישה אישית פיזית או לקבל הורוסקופ בטלפון או הורוסקופ אונליין. הבחירה תיעשה פעמים רבות בהתאם למידת הדחיפות – אם אנחנו זקוקים מיידית להורוסקופ האישי שלנו, נוכל לבצע זאת אונליין. מובן מאליו כי בעת פנייה לאסטרולוג מומחה שייצור עבורנו את המפה האישית שלנו אנחנו זוכים לקבל פענוח מלא ומדויק שלה, וכן קריאה בהתאם לנושאים המעניינים אותנו בחיינו באותו שלב – תשובות לדילמות, לשאלות, ללבטים ולצמתים מרכזיים בחיים. מי שיבחר להשתמש בתוכנה כדי ליצור בעצמו את ההורוסקופ האישי שלו, ואין לו ידע מעמיק באסטרולוגיה, עלול לפספס דברים מרכזיים ואף להסיק מסקנות שאינן נכונות.

אין יותר אישי מזה…
קריאה בהורוסקופ האישי תאפשר לכם לקבל תמונה מלאה של חייכם – בעבר, בהווה ובעתיד. בין היתר אפשר להתמקד בנושאים בריאותיים, בתחום הפיננסי, בהכוונה לתעסוקה מקצועית, בצמיחה רוחנית ובהתפתחות אישית, ביחסים עם בני המשפחה ובהיבטים של מערכות יחסים רומנטיות. כמעט לכל שאלה שתבקשו, תוכלו לקבל תשובה מתוך ההורוסקופ הזה. כך, כוחו של ההורוסקופ האישי יפה בעתות קריטיות בחיים, אך הוא גם יפה בעתות של שלווה – לכל מי שמבקש להכיר את עצמו טוב יותר ולהעניק לעצמו כלי נוסף להתמודדות עם אתגרי החיים.


דירוג

1 thoughts on “הורוסקופ אישי – לגעת בכוכבים בנגיעה אישית

  1. גלילה הגיב:

    מפה אישית שעושים לבד אונליין זה טוב בשביל מי שממש מתמצא בתחום… כל השאר, לכו לאסטרולוג אמיתי שיסביר לכם בדיוק את כל הקשרים בין כל הכוכבים במפה שלכם… זה מרתק וזה תורם המון. לדעתי כדאי לפחות פעם אחת בחיים… לפעמים אפשר לגלות שכל הזמן הלכת בכיוון שלא התאים לך ולא הבנת למה…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה