שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

דוד סיבוני

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
דוד סיבוני
דוד סיבוני
זמין/ה לשיחה

דוד סיבוני קבלה, נומרולוגיה וקלפים
מאז ומתמיד התעניין דוד סיבוני בכל דבר רוחני. לדבריו, כל מה ש"אין בו טעם" לא "תפס" אותו. בדיעבד, מסתבר כי את הכשרתו המקצועית החל עוד בתור ילד צעיר מאוד, כאשר למד את שיטת סילבה (שיטה לאימון שכלי). משם הגיע לנינג'יצו – אומנות לחימה המבוססת על רוחניות, ובה הוא עוסק באופן מקצועי זה שנים רבות, כיום הוא בדרגת דאן 7. במאמר מוסגר מסביר סיבוני שבשלב מסוים בדרגות הנינג'יצו מפסיקים להתקדם בפיזי ומתחילים להתקדם ברוחני. מאחר ששדה התמחותו הראשוני מבוסס על עקרונות רוחניים, נדמה שהמעבר משם לקבלה ולפרקטיקות רוחניות נוספות היה אך טבעי בעבורו.

סיבוני מספר כי התוודע לקבלה בזכות המדריך שלו לאומנויות לחימה; לאחר כל אימון היה נשאר עם המדריך ולומד עד השעות הקטנות של הלילה. לאט לאט החל סיבוני ללמוד בעצמו ולאחר מכן למד גם באופן מוסדר יותר, באחד המרכזים הגדולים לקבלה. משם נפתחה בפניו גם הנומרולוגיה ואחר כך גם הקריאה בקלפים מסוגים שונים. גם את שני אלה למד באופן מסודר והתמקצע בייעוץ באמצעותם.

תחומי העיסוק של דוד סיבוני קבלה, נומרולוגיה וקלפים
כיום עוסק דוד בייעוץ רב תחומי ומשולב בכל התחומים הללו. הוא מייעץ באמצעות נומרולוגיה רגילה ונומרולוגיה קבלית, פותח בקלפי צוענים ובקלפי רונות וכן פותח בספרי קודש.
סיבוני מדגיש כי הוא מסייע לכל אדם במקום שבו הוא נמצא; בין היתר הוא עוסק בפתרון בעיות בתחומי הזוגיות, הפרנסה, הכוונה מקצועית, בחירת שמות ופירוש שמות, פתיחת מזל, ניקוי וטיהור אנרגטי, שותפויות עסקיות, בריאות, מעברים, צמתים מרכזיים בחיים ועוד. בעת בדיקת זוגיות ופתרון בעיות בתחום זה הוא משתמש גם בנומרולוגיה הקבלית, וכך תשובתו מתייחסת גם למהות התיקון שבין בני הזוג ולא רק ל"הצלחה" או ל"אי הצלחה".
נוסף על הייעוץ, סיבוני גם מנחה ערבי תוכן חווייתיים בנושאי המיסטיקה והרוח השונים, ואפשר להזמין אותו למגוון רחב מאוד של סוגי אירועים וקהלי יעד. כמו כן הוא מלמד קורסים בתחומי הנומרולוגיה, המדיטציה, הקבלה, קלפי צוענים, קלפי רונות וכן קורס ייחודי להכנת חותמות וקמעות קבליים – המותאמים באופן אישי לכל אדם.

ייחודו של דוד סיבוני קבלה, נומרולוגיה וקלפים
ייחודו של סיבוני הוא בשילוב העשיר שבין התחומים והכלים השונים אשר ברשותו. הוא מסביר כי בזכות השילוב הזה הוא מסוגל לתת את התשובה הנכונה ביותר, המתאימה ביותר והטובה ביותר לכל אדם בכל מצב.
נוסף על כך, גם חלק מהכלים שברשותו ייחודיים ואינם שכיחים בנוף המיסטיקה המקומי. ראשית, התמחותו בקבלה בהחלט מיושמת לפרקטיקה. באמצעות הידע המעמיק שלו בקבלה הוא נותן טיפים קבליים להצלחה ולכיוונון מחדש במצבי חיים שונים, כולל עצות מעשיות, כלים להגנה ולפתרון בעיות.

כלי נוסף ועוצמתי שלו הוא תטא הילינג קבלי; "לאן שהתטא הילינג מגיעים – בקבלה רק מתחילים את העלייה, עולים משם בעולמות – ושם עושים את הזימונים ומחברים את השמות ועושים את הריפוי. הרבה מעבר לעולם העשייה," הוא מסביר. כלי זה גם משמש לפתיחת חסימות אנרגטיות ולפתיחת מזל. נוסף על אלה, סיבוני מכין חותמות כוח וקמעות לפי כל כללי הקבלה. קלף הקמע הוא אישי לגמרי ונכתב בשעה מסוימת לאדם מסוים, לפי הבקשה והצורך שלו.
מלבד קלפי הרונות וקלפי הצוענים, סיבוני משתמש בקלפים קבליים בשם "חותמות שלמה". אלה קלפים שעליהם חותמות שלמה – קמעות. הרעיון שלהם הוא לא רק לקבל תשובה של "כן/לא/כדאי/לא כדאי" – אלא גם מה הפתרון. באמצעות הסמלים והשמות שמתקבלים, דוד מפענח את ההנחיה ואת הפתרון ומסביר איך לעבוד עמם באמצעות מדיטציה, דמיון מודרך ועוד.

ייחוד נוסף של סיבוני הוא הפתיחה בספרי קודש. הוא או הלקוח פותחים באחד מספרי הקודש – תורה, תנ"ך, תהילים או ספר הזוהר – ולאחר מכן דוד מפענח באמצעות שיטה מיוחדת במינה את המסר שהתקבל, על ידי שימוש ב"ספר הגורלות". סיבוני מסביר כי זה הוא ספר קבלי מתקופת האר"י הקדוש, שמחליף את ה"אורים ותומים", שהיו לכוהנים בתקופת בית המקדש (עמם היו מתייעצים לצורך קבלת תשובות מדויקות). עוד הוא מספר שצריך להפעיל כוונות מסוימות כדי שהתשובה תתקבל בצורה טובה ונכונה, ורק רומז כי החישוב נעשה באמצעות התעלות מעל נ' שערי בינה ופירוש מדויק של המסר שהתקבל.

מטופלים ותלמידים מספרים על דוד סיבוני
"דוד היקר, כשבאתי אליך דרך בתי, חשבתי שהכול אבוד אחרי מה שעברתי. התחושה היתה שהאדמה מתחת לרגליי נעלמה… אחרי הפגישה איתך וחותם הכוח שהכנת לי – הכול השתנה, כמעט ביום אחד… הפסקתי לבכות ולרחם על עצמי ופשוט קיבלתי כוחות נפש לקום ולהמשיך הלאה. מודה אני לבורא עולם שהפגיש בינינו בדיוק בזמן הנכון. תודה על הכול!"
"דוד, אני מודה לך על הכול! לימדת אותי לאהוב בני אדם… לבי פתוח לאהבה כיום בזכות התהליך איתך – הנומרולוגיה, הקמעות והתטא-הילינג הקבלי. אתה קוסם! ממליץ בחום."
"דוד היקר, המפגש שלך עם בני הנוער השאיר אצלם שמחה בלב וצמא ללימוד. אני מאחל לעצמי שאזכה לשתף איתך פעולה בהמשך חיי וממליץ עליך בחום לכל אחד. באהבה ובהערכה."

טיפ לפני יצירת קשר
את כל הדברים האלה אפשר לעשות גם אונליין, בשיחה טלפונית. לפני שיחה עם דוד סיבוני יש להכין תאריך לידה מלא ושם מלא. סיבוני מציין כי הוא תמיד שואל את הלקוח איזה כלי או כלים הוא מעדיף, ועל פי רוב ישתמש גם בנומרולוגיה וגם בקלפים ואף בפתיחה בספרי הקודש, אלא אם כן ללקוח יש העדפה לאחד מהם.

יצירת קשר
האתר האישי http://www.siboni.biz

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
דוד סיבוני נומרולוג
דוד סיבוני נומרולוג
זמין/ה לשיחה


דירוג

10 thoughts on “דוד סיבוני

 1. בוריה קוזוקין הגיב:

  דוד סיבוני הוא ללא ספק אחד האנשים המעניינים וללא ספק מן המומחים בתחומם. אני מרגיש שכל מפגש איתו מחכים אותי קצת ואני לא מפסיק להתפעל מהתובנות המדוייקות שדוד מגיע אליהן גם כשהמידע שעומד לרשותו הוא מועט.
  אם מחפשים רוגע שנוסך ביטחון וכנות אמיתית ברצון לסייע, אין מה לחפש במקום אחר.

  בוריה קוזוקין, מאמן מומחה.

 2. עקל הגיב:

  אמת לא כזה יודיע מה לכתוב ולא יכולתי להיות אדיש .!
  מדובר באדם מיוחד ואמין ועומד אחרי כול מלה . שיהיה לו בהצלחה ולכולם
  מאשהו מקסים

 3. אושרית הגיב:

  דויד המקסים,
  אפתח בזאת ואומר לך תודה ענקית על האישיות המדהימה ואיכותית שעומדת מאחוריי הנומרולוגיה והקבלה.
  הכרתי אותך בתקופה מאוד קשה נפשית, תקופת משבר של ממש ,תקופה בה הייתי מאוד מבולבלת,עם המון שאלות כמו מה לעשות ואיך ועם המון התנגדויות בין הלב להיגיון. הפגישה ושיחת הטלפון הארוכה שניהלת עימי היו משמעותיות מאוד עבורי,הסברת לי שהכל בסדר והכל קורה מסיבה וכמובן שלטובה;) הראית לי שיש
  נקודת אור בקצה שהצליחה להעלות חיוך ומוטיבציה בחזרה, הסברת לי על קווי האופי שלי ,את היכולות הנפשיות והמקצועיות שיש לי והחברתיות ברמה שלא חשבתי שניתן לבטא בכלל..
  כושר ההתמצאות שלך במה שעברתי במשך כל השנתיים האחרונות ומה עומד לקרות הלאה כל אותן תשובות שקיבלתי ממך היו כ-"זרי דפנה" שעליהם יכולתי להישען ולהיות רגועה יותר.
  במשך כל השיחה השארת אותי עם פה פעור,עם תחושה מחוזקת יותר ובעיקר נחת מדברים שישבו על ליבי.
  כשדברים שאמרת בהחלט קרו הבנתי כי לא סתם התפעלתי מרמת הדיוק שלך,והערצתי את המקצועיות שבך.
  אני רוצה להודות לך בהזדמנות זו על ההקשבה שלך כשהייתי צריכה אותך,על הטלפונים בכל שעה שתמיד ענית לי ,ובעיקר על שהצלחת להחדיר 
  בי את הכוח שבקרוב הכול מסתיים ותקופה חדשה עומדת בפתח.
  אין מילים בפי להמחיש את הרגע והתחושה כשאני חוזרת אל אותו דף שרשמת לי בו את כל ה"דגשים" החשובים שאמרת לי ופירטת על המפה בכל פעם שאני נתקלת בקצת קושי או סתם כי אני נזכרת וכל פעם מזדהה מחדש מאחר ואכן יש מילים בדברייך.
  תודה על המתנה והזכות להכיר אותך.

 4. רביד הגיב:

  דוד היקר ההקשבה הסובלנות שלך עזרה לי מאוד
  ממליצה בחום

 5. מירי אלעזר הגיב:

  אני ממליצה רק על מי שאני סומכת עליו ודוד הוא אחד מהנומרולוגים, שכל כך מדוייק באבחון שלו, מעבר לזה הוא עושה קמעות שאין דברים כאלה, הכי עוזרים ושומרים עליך,
  לך דוד אני רוצה לומר תודה על ליווי בדרך הלא פשוטה שעברתי ועל שמירה מכל רע
  שוב תודה
  מירי אלעזר

 6. זופניק שושנה הגיב:

  דוד היקר.
  זוהי הזדמנות להודות בכתב על כל הטוב שהרעפת עלי.
  על הטיפול המסור במשך מספר שנים, על הסבלנות והעיקשות לרפא אותי ממחלה שבדכ קשה להתפטר ממנה.
  ישר כח.
  המשך בדרכך לעזור לאנשים עם כל הכישורים המיוחדים שניחנת בהם.
  שושי

 7. אסף הגיב:

  דוד היקר, אין מילים לתאר את היכולת המופלאה שלך לאבחן ולנתח בצורה מדוייקת את מצבי החיים ולעזור להתמודד ע"י מתן פרספקטיבה שקולה ומאוזנת לכל מצב ומצב. ניחנת במתת מופלאה בהכנת קמיעות שלדעתי גם אתה לא מבין את הכוח והיכולת המופלאה שלך בהכנתם. אחרי שקיבלתי ממך את הקמע אמרת לי שהקמע לא יעבוד לבד ושאני צריך לבצע על מנת שהוא יפעל.. ויחד עם זאת, למרות שהייתי פאסיבי הקמע שהכנת מצא את הדרך לעזור לי ולהגשים את ייעודו.. ובכך בעצם הוא נתן לי את הכוח להתעורר, לקום ולפעול.. דוד היקר, המילה 'תודה' חסרת משמעות אל מול הוקרת התודה שאני חש על כל העזרה וההכוונה שקיבלתי ממך.

 8. מיטל הגיב:

  דוד היקר מלא בידע קבלי איש מרתק ניחן ביכולות ריפוי אדירות תצליח בכל שתעשה מיטל ותמי

 9. אוריאל הגיב:

  דוד זהו אדם מיוחד, איש מקצוע אמיתי עם ידע מטורף! אינטואיציה יצאת דופן בעל כח תמרון והשפעה לחיוב כמובן ואם זה מישהו לסמוך עליו? המלצתי החמה היא דוד סיבוני היקר.
  תודה על הכל 🙂

 10. לימטרחיה וקנין שפירא הגיב:

  דוד איש מיוחד בעל ידע עתיק עמוק ושופע. איש רגיש ומלא בכל טוב. ממליצה באהבה.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה