שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

אסטרולוגיה שבועית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אסטרולוגיה שבועית – כל מוצאי שבת – פק"ל!
לפני שאתם מתכננים את השבוע הבא שלכם וקובעים פגישות ביומן, כדאי שתבדקו בתחזית האסטרולוגית השבועית מה עומד לקרות בו ואילו דברים מתאימים להיעשות בו. אל תגידו שלא ידעתם…
שבוע חדש – יום ראשון מתחיל, ואתם ממהרים לפגישה שקבעתם. אתם עומדים בפקק ובדיוק אז אתם מגלים שיש לכם פנצ'ר בצמיג הקדמי. באותו רגע מודיעים לכם מהגן שהילד שלכם לא מפסיק להתעטש מהבוקר ויש לו חום… אתם צריכים לבטל את הפגישה, לעבור לנתיב השני ולנסוע לקחת אותו. יש ימים כאלה.
יש שבועות שבהם ימים מתאימים יותר וימים מתאימים פחות לדברים מסוימים. יש שבועות שבהם יש ימים שמתאים להיות בהם לבד או "להנמיך פרופיל" ככל האפשר, ויש ימים שבהם כדאי לקדם את כל הפגישות והשיחות החשובות שלנו. מה ההבדל? ההבדל הוא שמצב הכוכבים בשמים משתנה בכל יום והמערך הכללי שלהם משתנה בין שבוע לשבוע. היחסים בין הכוכבים משפיעים עלינו באופן כללי ועל כל מזל באופן אחר, ולכן לא כל יום מתאים לכל דבר. כדאי להיות מודעים לכך במידת האפשר, ולהתארגן בהתאם מראש.

תחזית אסטרולוגית שבועית – המפתח לארגון נכון
בדיוק לשם כך יש לנו את התחזית האסטרולוגית השבועית; מדובר בתחזית המתפרסמת באמצעי התקשורת השונים על ידי אסטרולוגים שונים, ובה כל אחד מהם מפרט מה צפוי לבני כל אחד מהמזלות באותו שבוע. לדוגמה, יש שבועות שבהם מתרחשת נסיגה של כוכבים חשובים שקריטיים לתקשורת שלנו, או שבועות שבהם יש יחסים הנחשבים ל"בעייתיים" בין הכוכב האחראי על המזל שלנו ובין הכוכב האחראי על עשייה מקצועית ביחס למזל שלנו.
על פי רוב, באסטרולוגיה השבועית מפרטים האסטרולוגים מה צפוי לכל אחד מן המזלות בכל אחד מימות השבוע; בחלק מן התחזיות מחלקים את השבוע לחלק ראשון ולחלק שני ובחלקן מתייחסים לכל יומיים יחד מבחינת השפעת הכוכבים (ראשון-שני, שלישי-רביעי וכן הלאה).

אסטרולוגיה שבועית
לחזור ליומן
לאחר שקראתם את התחזית האסטרולוגית השבועית, המתפרסמת בדרך כלל בסוף השבוע הקודם, תוכלו לחזור ליומן שלכם ולבדוק אם הדברים שקבעתם מראש מתאימים עדיין לצפוי על פי התחזית. אם הם אינם מתאימים, ויש לכם אפשרות לשנות – כדאי שתעשו זאת. אם אין לכם אפשרות לשנות, תוכלו לפחות לדעת מה צפוי לקרות ולהיערך לכך – טכנית ומנטלית.

לנשום עמוק
אם כן, האסטרולוגיה השבועית מאפשרת לנו להתכונן לשבוע הצפוי לנו, ולהתמודד עם הדברים שעולים במהלכו מתוך אורך רוח רב יותר, מתוך הבנה מלאה יותר ומתוך מודעות רבה יותר.
זאת אומרת שבפעם הבאה שתיקלעו לסיטואציה כמו זו שמתוארת בפסקת הפתיחה, גם אם לא תוכלו לשנות את התכניות במציאות כבר, לפחות תוכלו להיזכר שלא קראתם את התחזית האסטרולוגית השבועית שלכם, לפתוח את הטלפון הנייד (אחרי שעצרתם בשוליים כדי להחליף את הצמיג), לקרוא את התחזית השבועית ולהבטיח לעצמכם שבפעם הבאה תקראו אותה במוצאי שבת, לכל המאוחר…


דירוג

1 thoughts on “אסטרולוגיה שבועית

  1. אורנה הגיב:

    באמת רעיון טוב להשתמש בזה בתור מצפן שבועי, אני מתחילה מעכשיו. עד עכשיו לא תמיד קראתי את התחזית השבועית, רק את היומית, ועכשיו נראה לי שאתחיל להכניס את זה לחיים שלי. לפעמים זה ממש יכול לעזור לראות איך כדאי להתכונן לשבוע והאמת, בעיקר מה לא כדאי לעשות. ובאמת, מי לא רוצה לדעת מראש מה יכול להיות, ומי שמאמין באסטרולוגיה, הנה, יש לו עוד דרך לכוון את החיים שלו…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה