שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תקשור און ליין

תקשור און ליין: כאן ועכשיו, תשובות אישיות בכל הנושאים
בכל נושא שתרצו, בכל זמן ובכל שעה – תוכלו לבחור את המתקשר המתאים לכם ותקבלו את התשובות שאתם זקוקים להן. תקשור און ליין לא מאפשר לכם להישאר לבד ברגעים הלא פשוטים שלכם.
תקשור הפך לאופציה פופולרית בתחומי הייעוץ והמיסטיקה, ואנשים רבים פונים כיום למתקשרים לצורך קבלת הנחיה ותשובות בנושאים שמטרידים אותם.

למה תקשור?
עזרה הניתנת באמצעות תקשור תכוון אתכם לתשובות ה"גבוהות" יותר הנכונות בעבורכם, תשובות ברמת הנשמה או ה"עצמי הגבוה" – שכמובן יתורגמו לפרקטיקה, למעשיוּת של העולם הזה. תקשור מאפשר לשואל להתחבר לידע מממדים גבוהים יותר – ממדים המצויים מעבר להיגיון הרגיל שלנו, לחשיבה הליניארית שלנו. פעמים רבות התשובות שיתקבלו יהיו מפתיעות; למשל, נשאל על זוגיות ונקבל תשובה על כך שהשורש לבעיות שלנו בזוגיות מצוי בכלל בתחום העיסוק שלנו. לעתים נקבל תשובה שנדמית כלא הגיונית – לשכל הישר שלנו. זאת משום שהידע המגיע במצב של תקשור אינו מתקבל באמצעים הרגילים שבהם אנחנו משתמשים כשאנחנו חושבים על פתרון לבעיה. זאת גם הסיבה שבגללה תקשור לעתים קרובות שופך אור חדש על מצבים שהיו "תקועים" זמן רב בחיינו, ואנחנו מסוגלים לחולל מהפך באמצעות הדברים שאנו מגלים.

תקשור און ליין
מידע און ליין בנושא
כיום קיים מידע און ליין נרחב בנושאי התקשור; בין השאר אפשר לקרוא על שיטות שונות לתקשור, לקרוא תקשורים שתומללו על ידי מתקשרים שונים ולגלות מחוזות רוחניים חדשים, לקרוא מידע שהתקבל בתקשור על התקופה שאנחנו נמצאים בה ועל תדרים חדשים הנכנסים לחיינו, לראות סרטונים בנושאי תקשור ואף הקלטות של תקשורים חיים. נוסף על כך, אפשר למצוא מידע רב על אודות מתקשרים און ליין – בפורומים, באתרים ייעודיים, בפורטלים רוחניים ובאתרים אישיים של מתקשרים.

מתקשרים און ליין
אופציה נוספת שפתחה בפנינו הרשת היא האופציה של מתקשרים און ליין; מדובר באפשרות ליצור קשר עם מתקשרים, באמצעות פנייה און ליין, באתרים ייעודיים או דרך האתרים האישיים של המתקשרים. האפשרות הזו פורשת בפנינו מבחר גדול מאוד של מתקשרים, כולל תחומי ההתמחות שלהם, התמונות שלהם והמלצות מאנשים שקיבלו מהם עזרה. כך נוכל לראות מי מהם "מהדהד" עם נשמתנו, ולבחור בו.

היתרון הגדול של האפשרות לתקשור און ליין הוא העובדה שאפשר ליצור קשר עם מתקשר בכל שעה משעות היממה – תמיד יש עם מי לדבר. פונים אליהם באמצעות האתר ונענים מיד. כך, כאשר אנחנו נמצאים במצוקה וזקוקים לאוזן קשבת שגם תוכל לייעץ לנו, נוכל לבחור את המתקשר המועדף עלינו ולקבל סיוע מיידי. התקשור נעשה טלפונית, והוא מתקיים בדיוק כמו פגישה פנים אל פנים; חשוב להבין שמתקשר אינו חייב לראות אתכם או לשבת עמכם באותו חדר כדי להיות מחובר לתדר האנרגטי שלכם ולתקשר בעבורכם את התשובות וההנחיות הנכונות לכם באמת באותו זמן.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

תגובה אחת בדף “תקשור און ליין

  1. לילי הגיב:

    עובד, לגמרי. התנסיתי באופציה הזאת כמה פעמים והיה לי המזל ליפול על מתקשרים ממש מוכשרים ומדויקים. אין כמו האפשרות שמישהו יעזור לך באמצע הלילה כשדברים ממש מטרידים אותך ויתן לך נקודת מבט חדשה לדברים. מומלץ.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה