שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

תאריך לידה אסטרולוגיה – הרבה מעבר למה שידעתם

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

תאריך הלידה על פי האסטרולוגיה – הרבה מעבר למה שידעתם
אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה שבועית, אסטרולוגיה חודשית… איך תאריך הלידה שלכם קשור לכל אלה ומה עוד אפשר לגלות באמצעותו?
עולם האסטרולוגיה הוא עולם מלא, עשיר, מרתק ומלא מידע, והוא יכול לבלבל את מי שאינו מכיר אותו לעומק. במאמר הזה נעשה לכם סדר במונחים הבסיסיים הקשורים בתאריך הלידה שלכם ובאופן שהוא בא לידי ביטוי באסטרולוגיה.

תאריך לידה – מזל השמש באסטרולוגיה
האסטרולוגיה היומית, השבועית והחודשית שכל אחד מכם קורא, מתייחסת למזל השמש שלכם בלבד. כל אחד מכם קורא אסטרולוגיה המתייחסת ל"מזל שלו", הוא המזל האישי שלו. כאשר שואלים אתכם "איזה מזל אתם?" ואתם משיבים "אריה" (נניח), הכוונה היא בעצם למזל השמש שלכם. ומה הוא מזל השמש? הוא מייצג את המקום שבו היתה השמש בלבד בזמן שנולדתם, ואת השייכות שלכם לקבוצה של אותו מזל. כך למשל, מי שנולד בין התאריכים 23.7 עד 22.8 – שייך למזל אריה. זה הזמן בשנה שבו השמש נמצאת במזל אריה.

בטבעו של כל מזל נמצאות תכונות מסוימות, מאפיינים, נטיות לב מאפיינות, עיסוקים ואפילו מראה מאפיין. אולם – כל זה נכון רק לגבי מזל השמש. מה שרבים אינם יודעים הוא שמזל השמש הוא רק קצה הקרחון בכל הנוגע לאדם, ולעתים הוא כלל איננו המשפיע ביותר על האדם. על כל אחד מכם חלות השפעות רבות מאוד, הנובעות מכמה וכמה כוכבים אישיים. מזל השמש, זה שאנו מכנים "המזל שלי", הוא רק אחד מהם.

מפה אישית – הרנטגן של תאריך הלידה
אז אילו כוכבים נוספים משפיעים על כל אחד מכם? הכוכבים הנוספים המשפיעים עליכם הם בין השאר: הירח, ונוס, מרס, מרקורי, צדק, יופיטר, פלוטו, שבתאי, אוראנוס, נפטון. נוסף עליהם ישנו גם "מזל האופק" של כל אחד. מיקומו של כל אחד מהם, יחד עם מיקומו של מזל השמש – יוצרים השפעות ייחודיות, רבות ומגוונות, על כל אחד מאיתנו. למעשה, השילוב ביניהם, המיקום של כל אחד מהם, ההשפעות ההדדיות ביניהם – כל אלה יוצרים את האדם הייחודי שאתם. את החד-פעמיות של כל אחד מאיתנו.
המיקום של כל אחד מהכוכבים משפיע עלינו באזורים אחרים של חיינו, והשילוב ביניהם יוצר משהו חדש לחלוטין. כך למשל, הירח אחראי לתת המודע ולתחום הבית בחיינו. מי שיש לו ירח בסרטן בבית 10 למשל, אינו דומה כלל למי שיש לו ירח בבתולה בבית 8.

בהמשך לדוגמה הזאת, גם שני אנשים בעלי ירח בסרטן בבית 10 שלכל אחד מהם ונוס ושמש במזל אחר ובבית אחר – יהיו שונים לחלוטין בכל הקשור לביטויי החיים שלהם.
כלומר, תאריך הלידה האסטרולוגי שלכם הוא מכרה זהב של ממש בכל הקשור לאפיון, לקבלת ייעוץ, לתשובות הנוגעות לתחומי חיים שונים ולשאלה "מה נכון לי?" מדובר בדבר כל כך אינדיבידואלי, ואפשר לגלות אותו רק באמצעות הפקה של מפה אסטרולוגית אישית שלמה ומלאה, ופענוח שלה על ידי אסטרולוג מומחה.
סקרנים? הגיע הזמן לקבל רנטגן של תאריך הלידה שלכם… אנחנו מבטיחים לכם שתופתעו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט