שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

רגינה טוהר ורסנו

רגינה טוהר ורסנו נולדה ביפו וגדלה במצפה רמון. מאז גיל צעיר בילדותה היתה מודעת לעולמות שמעבר ומחוברת אליהם; היא ראתה תמונות וקיבלה מסרים ממסרים שונים לאורך כל חייה. רגינה מספרת כי גם אמה עסקה במיסטיקה וכי העיסוק הזה עובר במשפחתה, ארבעה דורות אחורה מאמה.

דרכה המקצועית של רגינה
כילדה, רגינה עמדה לצד אמה וצפתה בה, וביודעה שגם היא בעלת יכולות מיסטיות – חיכתה לכך שיבשיל הזמן בעבורה לעסוק בכך באופן מקצועי. האירוע המכונן, זה שהוביל אותה לעסוק במיסטיקה באופן מקצועי, אירע כאשר היתה כבת חמש עשרה; היא פתחה בקלפים בעבור אחיה – וצפתה במדויק אירוע בלתי צפוי שהתרחש שעות ספורות לאחר מכן. נקודה זו היתה לה מעין אישור לכך שכל הדברים שידעה וראתה מאז ילדותה, אמנם היו נכונים והגיעו ממקורות עליונים. מגיל תשע עשרה החלה לעסוק בקריאה בקפה ובפתיחה בקלפים. כאשר החליטה לעסוק בכך באופן מקצועי ולקבל תשלום ממטופליה בעבור שירותיה, אף קיבלה את אישורו ואת ברכתו של האדמו"ר מסטפנש.

תחומי עיסוק של רגינה טוהר ורסנו
טוהר ורסנו מגדירה עצמה כמדיום המקושרת בעיקר לעולם הקבלה. היא עוסקת בתקשור, פותחת בספר הזוהר ובתהילים, קוראת בקפה ומשתמשת בקלפי טארוט. לטענתה, הקלפים והקפה הם "בעיקר בשביל הלקוחות, שזקוקים לדבר מה מוחשי". בעבורה הם משמשים אך צינור לפתיחת הידע הנוגע לאותו אדם שמגיע אליה. מלבד אלה, היא משתמשת בנומרולוגיה מערבית וקבלית, ואף מסייעת בפתרון חלומות, בהחזרת אהבה ובהסרת כישופים ועין הרע. את כל אלה רגינה מחילה על כל שאלה שאדם שואל אותה, וכמובן מתמחה בתחומים כגון זוגיות, פרנסה, בריאות ועוד.

בהקשר לתחום הבריאות, מעניין לספר כי רגינה עצמה חוותה מה שנחשב ל"נס רפואי", או אולי נכון יותר לומר, חוויה בריאותית שעמדה כנגד דעת הרופאים ובניגוד לכל הסיכויים. ממש לאחר שהודיעו לה שלא תוכל ללדת יותר, היא גילתה שהיא בחודש החמישי להיריון, היריון שהסתיים בהצלחה – בלידת בנה.

פעילויות מיוחדות של רגינה טוהר
נוסף על כך שהיא מקבלת מטופלים לייעוץ מיסטי באופן פרטני, רגינה גם עובדת עם קשישים, עורכת הפרשות חלה, מציעה ערבי אטרקציות ומשתתפת בחתונות, באירועים משפחתיים, בבר מצוות ובחינות בתור הערך המוסף של הערב. כמו כן, היא מקיימת הרצאות אינטראקטיביות לארגונים ומסעות לקברי צדיקים.
רגינה טוהר גם ידועה כמי שאינה מושכת ידה מתחזיות פוליטיות ומדיניות, ומפרסמת אותן. בין השאר, היא צפתה את מאסרו של עמרי שרון.

מטופלים מספרים
"תודה על תקופה נפלאה, תודה על אהבה והערכה, יושר ופתיחות, תודה שעזרת ולא נתת לי ליפול גם כשהיה מאוד קשה…"
– שמעון

"תודה שבזכותך זכינו להיכנס לחופה וקידושין, בלעדייך זה לא היה קורה. תודה שעמדת לצדנו בכל התלאות והקושי שהיו מנת חלקנו בשנה זו. תודה שאת עדיין איתנו בעודנו עומדים ללדת את בתנו השנייה…"
– משה ואורטל בן ארוייה

רגינה טוהר ורסנו מכתב תודה

רגינה מציינת את חשיבות הסודיות האישית בעבודתה, ומדגישה כי חשוב לה שאנשים ידעו שכל מה שנאמר לה על ידם נשאר אצלה בלבד. עוד היא מציינת שבשל כך, אנשים חוזרים אליה גם אחרי שנים רבות לפגישות נוספות, וכן כי היא מלווה אנשים לאורך תקופות חיים שלמות, ובכל פעם שהם זקוקים לעזרתה הם שבים להיוועץ בה.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט