שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

קלף טארוט יומי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

קלף טארוט יומי: הכוונה מדויקת ליום שלם
בוקר טוב! איזה מין יום מחכה לכם היום? קמתם מהמיטה ואתם סקרנים לדעת? אל דאגה, לחיצה אחת קטנה ותוכלו לגלות: קלף טארוט יומי – הוא כאן כדי לפתוח לכם את הבוקר, תרתי משמע.
רובנו אוהבים הכנה לפני כל דבר; אנחנו מעדיפים לדעת לאן אנחנו מגיעים ומה בערך אמור לקרות שם, אנחנו אוהבים לתת לעצמנו מושג איך הדברים עומדים להיראות, וכחלק מזה – אנחנו גם אוהבים לדעת איזה מין יום צפוי לנו כשאנחנו קמים בבוקר ולפני שאנחנו יוצאים אליו. זאת הסיבה שאנחנו קוראים את ההורסקופ היומי שלנו, למשל, אבל זה דבר שמאפיין אותנו כאנשים באופן כללי. אחת האופציות הנוספות שעומדות בפנינו לקבל הכוונה ליום הצפוי לנו היא פתיחת קלף טארוט יומי.

אז איך זה עובד?
קלפי טארוט הם קלפים שעובדים בשיטה פשוטה – הם בעצם "מתקשרים" עם תת המודע שלנו וחושפים בפנינו דברים שלפעמים אנחנו לא מעזים לומר לעצמנו, או שפשוט באמת איננו מודעים אליהם. כאשר אנחנו שולפים קלף טארוט אנחנו מאפשרים לתת המודע שלנו לעבוד עם העל מודע שלנו ולכוון אותנו – במודע. זאת הסיבה שקלפי טארוט מדויקים מאוד בדרך כלל; הם נבחרים ללא קשר לחלק השולט שלנו, לקוגניציה, הם עוקפים אותה.

קלף טארוט יומי
איך בוחרים קלף טארוט יומי?
קלף טארוט יומי אפשר לבחור כיום בשלל אתרים ברשת, שבהם מצויות תוכנות מיוחדות לטארוט. נכנסים לאתר שבו קיימת אחת מהן, פורסים את הקלפים ושולפים את הקלף שלנו. הקלף המתקבל הוא הכיוון הנכון לנו לאותו יום, ואיתו נוכל להתהלך במשך כל היום. לדוגמה, אם בפתיחה היומית של קיבלתי את קלף "הקוסם", זה הוא יום שבו עליי להשאיר בצד את חוסר הביטחון שלי ולסמוך על עצמי, להראות את עצמי, לתקשר עם אנשים, להיות בטוחה ביכולות שלי ולהציג אותן – והדברים ייפתחו לכיוון חיובי. בכל דבר שאתקל באותו יום, אזכור את ההכוונה הזו ואפעל על פי בהתאם לסיטואציה ולהבנתי. בשליפה ממוחשבת של קלף טארוט יומי אנחנו מקבלים גם פרשנות ספציפית כתובה לקלף המסוים, ולאופן שבו הוא מתאים להתנהלות יומיומית.

טיפים נוספים
יש אתרים שבהם מצרפים קלף טארוט יומי לתחזית האסטרולוגית היומית של כל מזל, ויש אתרים שבהם אפשר לקבל פתיחה יומית הכוללת כמה קלפים. נוסף על כך, אפשר כמובן גם להשתמש בבית בקלפים ממשיים, בדיוק באותו אופן – לפרוס אותם ולבחור אחד מהם, להכוונה יומית. כמו כן, אפשר לכוון את השאלה לנושא מסוים ולבקש הכוונה יומית לגביו – למשל זוגיות, עסקים או פגישה מסוימת שעתידה להתרחש באותו יום; הקלף הממוחשב או הפיזי שנשלוף ישמש הכוונה לדבר המסוים שעליו שאלנו – לאותו יום, לסיטואציה הספציפית. נוכל לפרש אותו בהתאם להבנתנו ולעשות שימוש בהכוונה הזו ביחס לפגישה, לדייט, לשיחה עם אדם חשוב לנו או לבחירה שעלינו לבחור באותו יום.


דירוג

1 thoughts on “קלף טארוט יומי

  1. שפרה הגיב:

    נשמע מגניב… אף פעם לא ידעתי שהקלפים קוראים את התת מודע כמו שכתוב פה… זה באמת נכון? ככה זה עובד?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה