שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

עליזה גדליהו

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
עליזה גדליהו
עליזה גדליהו
זמין/ה לשיחה

עליזה גדליהו מתקשרת ומפרשת חלומות
עליזה גדליהו היא אחת המתקשרות ומפרשות החלומות המובילות והידועות בתחום זה כיום. במשך שנים היתה לה תכנית ברדיו, היא השיבה לשאלות בפורומים שונים וסייעה לאנשים בדרכים שונות. את כוחותיה גילתה לפני שלוש עשרה שנים, כאשר עברה ניתוח לב פתוח וחוותה חוויה של יציאה מהגוף. כאשר חזרה אל גופה והתעוררה מן הניתוח, כבר לא היתה אותו אדם שנכנס אליו. היא מספרת כי תמיד תקשרה, אך חשבה ש"משהו לא בסדר איתה", ולכן לא עסקה בכך. כאשר הקיצה מהניתוח היה לה ברור שהיא מתקשרת ושזה ייעודה האמיתי, ואז החלה לפתח את זה ולקבל אנשים באופן פרטי.

בד בבד גם גילתה את הקשר המשפחתי הענף שלה לתחום המיסטיקה; סבה היה רב מקובל בפרס, ואמה גם היא מתקשרת. מעבר לכך, עליזה מספרת כי היא חלמה חלומות מוחשיים ביותר, שבהם יצאה ממצרים וביקרה בהר סיני, ואף פגשה במשה רבנו ובאהרון הכהן. בחלום זה היא קיבלה את ההכרה בכך שיש לה כוחות ריפוי אדירים בידיים. בשיחה איתה מדגישה עליזה גדליהו כי ייעודה בחיים הוא לטפל באנשים ולעזור לאנשים. "כשאני לא עושה את זה, משהו בנשמה שלי פשוט מת לגמרי."

תחומי העיסוק של עליזה גדליהו מתקשרת ומפרשת חלומות
את עבודתה היא מבצעת באמצעות תקשור ישיר לבורא עולם ובאמצעות מסרים ברורים ובהירים שהיא מקבלת בחלומות, לעתים היא משתמשת בנומרולוגיה קבלית. עליזה מסבירה כי היא אינה מאמינה בתקשור עם מלאכים, בכישופים או בדברים דומים. "אני מתקשרת ישירות עם בורא עולם," היא אומרת, "כשאני פוגשת אדם אני שומעת את כל התשובות והמסרים בתוכי, ואני מעבירה אותם בדיוק כמו שהם."

כאשר אדם מגיע אליה, היא יודעת בדיוק מה נכון ומה לא נכון, מה אמת ומה שקר, מה יתקיים ומה אינו יכול להתקיים. "אי אפשר לעבוד עליי," היא אומרת וצוחקת. "אני יודעת בדיוק איך נראה הבית של מי שמגיע אליי, אני רואה אותו כמו ברנטגן – הכול הכול – את המשפחה שלו, את מערכות היחסים שלו, את הדברים שהוא עושה, איפה הוא חי ומה הדברים שהוא לא מספר לי." היא מדגישה שכאשר אדם שואל אותה שאלה היא תמיד תגיד את התשובה האמיתית כמו שהיא רואה אותה. אם מישהו מגיע אליה עם שאלה של זוגיות, למשל, ושואל אם בן הזוג שעזב אותו יחזור הביתה, היא יודעת להגיד למה אותו בן זוג עזב, ואם יש סיכוי שיחזור או שהקשר אכן נועד להסתיים. אם יש סיכוי שיחזור, היא נותנת ברכה שתסייע למהלך הזה.

דבר נוסף שעליו מספרת עליזה הוא נוכחות של נשמות של אנשים שנפטרו מן העולם. "אני לא עושה תקשור יזום עם נשמות של מתים, כי אסור להפריע להן," חשוב לה להדגיש, "אבל הרבה מאוד פעמים מישהו מגיע אליי עם איזושהי שאלה או נושא אחר בכלל, ויחד איתו מגיעה נשמה של נפטר שקרוב אליו ומבקש להעביר לו מסר." עליזה מספרת כי הרבה פעמים נשמות כאלה מגיעות כדי לבקש משהו קונקרטי, כדי לבקש סליחה או לסגור מעגל עם הקרובים שנותרו בחיים, ואפילו כדי לתת מסרים ברורים לגבי ריבים בין האחים על ירושות למשל. "היתה לי אישה שהגיעה הנשמה של אימא שלה וביקשה לסדר משהו בקבר שלה. שלחתי אותה לעשות את זה והיא חזרה ואמרה לי שבאמת משהו שם, בקבר עצמו, היה לא בסדר והיא סידרה אותו."

ייחודה של עליזה גדליהו מתקשרת ומפרשת חלומות
ייחודה של עליזה נעוץ גם ביכולת המופלאה שלה לפרש חלומות. אגב, את התחום הזה היא גם מלמדת בסדנאות שהיא בונה ומנחה. לדבריה, היכולת לפרש חלומות באופן בהיר היא חלק מהתקשור. "כשאדם מגיע אליי עם חלום שחלם, אני מיד יודעת לפרש אותו באופן מדויק. למשל, היתה מישהי שהגיעה אליי עם חלום על ירידה במדרגות, ומיד אישרה את הדברים כשאמרתי לה שמדובר בירידה כלכלית." או אדם אחר שהגיע אליה וסיפר שהוא חולם על אחיו, שיש לו כאבי ראש כל הזמן. היא ביקשה מאותו אדם לשלוח את אחיו לעשות בדיקות, והתגלה שיש לו גידול ממאיר בראש – שהתגלה בזמן, ועל כן הצליחו להציל אותו.

כשהיא מלמדת פירוש חלומות בסדנאות, היא משתמשת בסיפורי מקרה ובחלומות לדוגמה, ומסבירה מה זה אומר. היא מלמדת כיצד לקרוא את החלום בין השורות, איך להרגיש את האדם, איך להבין למה הוא מספר דווקא את הסיפור הזה, למה דווקא אותו חלום הגיע אליו באותו זמן.

מעבר לכך, עליזה גדליהו גם עושה ניקוי עופרת וניקוי של עין הרע, צרות עין, קנאה וכדומה. היא מדגישה שניקוי כזה הוא ניקוי אנרגטי בעצם ושאין צורך לחכות לפגיעה ממשית של עין הרע, חלילה, ואומרת שהוא מומלץ לכל אחד שעובד עם אנשים ושהבית שלו פתוח, לצורכי הגנה.

טיפ לפני יצירת קשר עם עליזה גדליהו
כאשר רוצים לשאול גם על מישהו אחר, עליזה אומרת שיש להביא או לשלוח לה תמונה של אותו אדם. מעבר לכך, אין צורך להכין שום דבר אלא רק לדעת מה אתם רוצים לשאול, כמובן. כל השאר כבר מגיע מאליו ברגע שהיא שומעת את האדם.

יצירת קשר
דף הפייסבוק https://www.facebook.com/aliza46

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדוייקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד.
עליזה גדליהו מתקשרת
עליזה גדליהו מתקשרת
זמין/ה לשיחה


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה