שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מחפשים נומרולוג מפורסם?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מחפשים נומרולוג מפורסם? שלושה דברים שכדאי לשים לב אליהם
הייעוץ הנומרולוגי הפך כמעט לנחלת הכלל כיום. הוא מבוסס על חכמת המספרים והוא יכול לכוון אתכם בכל מקום ובכל שלב בחיים. אפשר להיעזר בו בנושאים כמו זוגיות, משפחה, עסקים, הכוונה מקצועית, בריאות וכדומה – ורבים מכם אכן נעזרים בו, אוהבים אותו, מוצאים אותו מדייק ומועיל – גם בעצות יומיומיות וגם בצומתי חיים גדולים.

אנחנו מברכים על כך, ואצלנו באתר תוכלו למצוא כמה וכמה נומרולוגים מומלצים מאוד. אם אתם מחפשים דווקא נומרולוג מפורסם כזה או אחר, כדאי שתבדקו שלושה דברים לפני שאתם רצים להתייעץ.

האם הוא נראה לכם באופן אישי?
גם אם מישהו מפורסם, זה עדיין לא אומר שהוא מתאים לכם. מה עושים? כאשר מצאתם כמה נומרולוגים מפורסמים, בדקו אם הם נראים לכם; אם נראה לכם שהם יתאימו לכם באופן אישי. איך עושים את זה? נכנסים לאתר שלו, קוראים היטב את הדברים הכתובים שם ובודקים אם הם "מהדהדים" בנפשכם, קוראים המלצות שכתבו עליו, מתבוננים בתמונות שלו ובודקים אם אתם מרגישים שאתם רוצים להיפגש עם האדם הזה ואם הוא "מדבר" אליכם באישיותו – כפי שעולה מן התמונות ומן הכתוב באתר שלו.

האם יש לכם המלצות ממקור ראשון לגביו?
לאחר מכן, אנחנו מאוד ממליצים לנסות למצוא המלצות ממקור ראשון על אותו נומרולוג מפורסם, לנסות ליצור קשר ישיר עם אנשים שחוו ייעוץ אצלו. באופן הזה תוכלו לשאול אותם את השאלות שחשובות לכם, לשמוע כיצד הם מדברים עליו ומתארים אותו וכיצד השפיעה עליהם ועל חייהם החוויה שחוו בייעוץ אצלו. אם כל אלה נשמעים לכם ואתם מזדהים עמם, אם הם יוצרים בכם חשק לפגוש אותו, לכו על זה. אפשרות נוספת היא לבקש לדבר כמה מילים עם הנומרולוג עצמו, לפני שמתחייבים לשיחה או קובעים מועד לשיחה. לבקש הסבר על האופן שבו הוא עובד ויוכל לסייע לכם וכדומה. כך תוכלו להרגיש בעצמכם אם נכון לכם או לא.

האם אתם יכולים לחכות לזמן שהוא יהיה פנוי?
אם הוא מוצא חן בעיניכם והשתכנעתם במקצועיות שלו, בדקו למתי הוא פנוי. אחד הקשיים המרכזיים אצל נומרולוגים מפורסמים הוא שלעתים התורים אצלם ארוכים ומיועדים לחודשים רבים קדימה. אם תוכלו להתאזר בסבלנות, אם הבעיה שלכם אינה דחופה ואינכם זקוקים לייעוץ מיידי – תוכלו לקבוע תור מראש ולחכות עד המועד המיוחל. יכול להיות שבמקרה יהיה תור פנוי קרוב. כך או    כך, כדאי להביא בחשבון שיכול להיות שזו תהיה המציאות, ותצטרכו לעמוד בפני החלטה כזו, אם לחכות לו או להתייעץ עם נומרולוג שאולי מפורסם פחות, אבל זמין לכם מתי שאתם צריכים אותו – והוא נעים, אמין ומקצועי באותה מידה לפחות.

הנומרולוגים שלנו באתר מחכים לשיחת הטלפון שלכם, הם כאן בכל שעה וישמחו לסייע לכם באמצעות הידע האדיר שלהם. נסו אותנו, בלי לחכות בתור – בכל רגע שתרצו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט