שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

נומרולוגיה – אותיות ומספרים

נומרולוגיה – אותיות ומספרים – האם היא מכוונת אותנו בחיים?
תורת המספרים, וליתר דיוק – תורת הקשר בין אותיות למספרים, ובשמה הידוע – הנומרולוגיה, היא חכמת ייעוץ מיסטית שאפשר לקבל באמצעותה הכוונה מדויקת לכל תחום בחיינו. רוצים לדעת איך? המשיכו לקרוא.

מהי נומרולוגיה – הקשר בין אותיות למספרים
נומרולוגיה היא שיטת חיזוי וייעוץ מיסטי, שלפיה לכל ספרה יש ערך איכותי ולכל אות יש ערך ספרתי. למה הכוונה? הכוונה היא שלכל אחת מן האותיות יש "תרגום" לספרה כלשהי מ-1 עד 9, וכך אפשר לחשב את הערך הספרתי של כל מילה קיימת. נוסף על כך, הערך הספרתי מעיד על תכונות מסוימות של אותה מילה, ובהסתכלות רחבה ומהותית יותר – הוא מעיד על התכונות ועל הערכים הטמונים באותו דבר במציאות. בשיטה זו עושים שימוש רחב בשמות של אנשים, מתוך תפיסה ששמו של האדם טומן בחובו את מהותו של האדם ואת הדברים שעליו לעשות בחייו אלה, ואפשר לאתר אותם באמצעות התרגום למספרים והשימוש בנומרולוגיה.

איך משתמשים בנומרולוגיה?
הבסיס בניתוח הנומרולוגי הוא תאריך הלידה המלא שלכם בצירוף שמכם האישי. לעתים יש נומרולוגים שמשתמשים גם בשם האם ואולי גם בשם האב, אבל על פי רוב – כל החישובים – יצירת המפה הנומרולוגית המלאה – נעשים באמצעות תאריך הלידה של האדם ושמו המלא. את ערכו המספרי של השם המלא מחשבים כפי שהוסבר לעיל, מתרגמים כל אחת מן האותיות לספרה, וסכום הספרות נותן את הערך של השם הפרטי, את הערך של שם המשפחה וגם את הערך של שניהם יחד (יש חשיבות לכל אחד מהם בנפרד וחשיבות לשניהם יחד). את אלה, יחד עם חישוב סכום תאריך הלידה, לוקח הנומרולוג – ומשניהם יחד הוא בונה את המפה הנומרולוגית האישית מאוד שלכם, ומתוכה הוא יכול להפיק מגוון רחב מאוד של תשובות הנוגעות לחייכם, בתחומים רבים מאוד.

עולם הנומרולוגיה - מסובך, אך מספק תוצאות מדהימות.

עולם הנומרולוגיה – מסובך, אך מספק תוצאות מדהימות.

איך יכולה הנומרולוגיה לכוון אותנו בחיים?
מכאן, ברור מאוד שהנומרולוגיה יכולה לכוון אותנו בחיים. לגמרי. איך היא עושה את זה? ליתר דיוק, הנומרולוג היועץ עושה את זה באמצעותה, הוא זה שמכוון אתכם. באמצעות הנתונים שלכם ובניית המפה האישית, הנומרולוג יכול לתת לכם תשובות לגבי המקום הנוכחי שלכם בחיים, דברים שנכונים לעשות בשנה הזאת ואפילו בחודש הזה, ודברים שאינם מתאימים, מועדים עתידיים שבהם נכון יהיה לעשות דברים חשובים – כמו להתחתן, לעבור דירה, לקנות נכס, להיכנס להיריון (כן, כן, יש אפשרות לאתר מועדים מדויקים לפוריות באמצעות הנומרולוגיה), להתחיל עבודה חדשה ועוד.

כמו כן, באמצעות הנומרולוגיה תוכלו לקבל תשובות על סוגי העיסוקים המתאימים לכם באמת – החל מכיוון מקצועי ועד האופן שבו נכון לכם לעבודה והסביבה המתאימה לכם, תוכלו לקבל תשובות לגבי סוג הזוגיות המתאים לכם ובן הזוג המתאים לכם, כמו גם לגבי הדברים שאינם נכונים בהתנהלות שלכם עד כה – אם אתם עדיין מחפשים אחר הזוגיות המיטיבה שלכם.

אז אם אתם זקוקים לעזרה, בכל תחום, בשאלה מיידית או בצומת מרכזי בחייכם – פנו עכשיו ליועץ מומחה נומרולוגיה, תוכלו לעשות זאת באמצעות הטלפון, שכן אין צורך להיפגש פנים אל פנים כדי לקבל הכוונה נומרולוגית לכל דבר בחיים. הרימו את הטלפון וספרו לנו איך היה – על אילו שאלות שהפתיעו אתכם הצלחתם לקבל תשובות מדויקות באמצעות הנומרולוגיה?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה