שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקנים אונליין

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מיסטיקנים אונליין: כל התשובות, כל הזרמים הרוחניים, כל המומחים
בכל זמן שתרצו, תוכלו לנסח היטב את השאלה המטרידה אתכם, או סתם לפנות ולגלגל שיחה על הדברים המשמעותיים בעבורכם. מיסטיקנים אונליין יהיו שם בכל זמן של היום ושל הלילה, וישמחו לגלות לכם דרכים חדשות להסתכלות על חייכם.
בימינו הפך השימוש במיסטיקה ובמטפלים אלטרנטיביים מסוגים שונים, לצורך קבלת תשובות וכיוונים חדשים לחיים, לנפוץ מאוד. לא אחת אנחנו מוצאים את עצמנו מבקשים תשובות בידע שמעבר לחמשת החושים, בעולמות שלא הכרנו או שאיננו יכולים להגיע אל הנסתר בהם בכוחות עצמנו.

באילו תחומים אפשר לקבל עזרה?
עזרתם של מיסטיקנים תוכל לסייע לנו בתחומים רבים ושונים של חיינו. בין אם אתם עסוקים בבעיות גדולות ומתמשכות כמו מציאת זיווג או קשיים תדירים בפרנסה; בין אם אתם חווים תקופה לא פשוטה שבה אתם חשים שאיבדתם כיוון, שאבדו לכם השמחה או הטעם לחיים או שאתם נאלצים להתמודד עם מחלה שלכם או של אדם קרוב אליכם; ובין אם אתם מתלבטים לאיזה תאריך לקבוע את יום הנישואין שלכם או איך לקרוא לילד שלכם, או בכלל אם להמשיך בקשר הזוגי שבו אתם נמצאים או לא. בכל אלה, ובעצם בכל נושא המטריד אתכם, תוכלו לפנות לעזרת המיסטיקה ולקבל תשובות המדויקות לכם, לזמן ולמקום שבו אתם נמצאים.

מיסטיקנים אונליין
פתאום באמצע הלילה…
אחד היתרונות הגדולים של הפורמט הזה הוא שאפשר לקבל סיוע מיידי – כלומר בכל שעה משעות היום או הלילה. משמעות הדבר היא שאינכם צריכים להישאר לבד עם הלבטים, עם החששות או עם הקושי – אלא יש לכם כיום אפשרות לשפוך את אשר על לבכם ולקבל עצות ממומחים בכל התחומים, בכל שעה שתרצו.

מיסטיקנים אונליין – המומחה המתאים
כיום אפשר למצוא אונליין מיסטיקנים מכל התחומים: אסטרולוגיה, קבלה, פתיחה בקלפי טארוט, פירוש חלומות, נומרולוגיה, הילרים ומתקשרים ויועצים רוחניים מאסכולות נוספות. כך, כל אחד יכול לחפש ברשת את התחום שבעזרתו הוא מעוניין לקבל עזרה, ולבחור מתוך תחום זה את המומחה שנראה לו המתאים לו ביותר. מובן שחלק ניכר מן המיסטיקנים משלבים בין תחומי ידע ומיסטיקה שונים, וכך קיים מגוון עשיר מאוד.

איך זה מתבצע?
לאחר שאיתרתם את המיסטיקן המועדף עליכם, את זה שאתם מרגישים שבפניו אתם רוצים לשפוך את לבכם ואת עצותיו אתם מעוניינים לקבל, אתם פשוט יוצרים קשר אונליין, פונים אליו, ומקבלים אפשרות לנהל שיחה טלפונית במשך כמה זמן שתחפצו, עד שתקבלו את כל התשובות הדרושות לכם. המיסטיקן שעמו בחרתם לדבר ישמע את שאלתכם או את הבעיה שלכם, ובאמצעות הכלים שבהם הוא משתמש – תקשור, פתיחה בקלפים, הכנת מפה אסטרולוגית או כל דבר אחר – יוכל לפרש בעבורכם את התשובות שהתקבלו ולהבין יחד איתכם מהי הדרך הנכונה לכם כעת, מה הבחירה או מה ההנחיה שאתם מקבלים מהרוח כדי לפעול הלאה ולשפר מצבכם.


דירוג

1 thoughts on “מיסטיקנים אונליין

  1. שובל פ. הגיב:

    זה אופציה ממש טובה לדעתי, אני השתמשתי כמה פעמים באפשרות הזאת להתקשר באמצע הלילה… לפעמים זה בדיוק הדבר שעוזר וזה מדהים שיש שם מישהו שיכול להרגיע ולעזור לך להבין מה צריך לעשות עכשיו. היתה פעם אחת שהתקשרתי וממש קיבלתי תשובה למשהו שהייתי צריכה להחליט למחרת ולא הצלחתי להגיע לתשובה… אחרי שדיברתי עם אחת מהם (אני לא אכתוב כדי לא לעשות פה פרסום, שלא יורידו לי את התגובה… חחח) היא הסבירה לי בדיוק מאיפה החשש שלי מגיע וזה היה ממש נכון! אחכ כבר החלטתי בלי בעיה. ברגוע…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה