שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מילון פירוש חלומות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מילון פירוש חלומות: חלמתם על נחש, על חתונה או על בית ואתם רוצים לדעת מה המשמעות?
מה המשמעות של חלום על נחש ולמה הוא כל כך מפחיד אותנו? אילו משמעויות יש לחלום על חתונה והאם הוא בהכרח מודיע לי שאתחתן בקרוב? ואיך יודעים מה עתיד לקרות כשחלמנו על מוות? כיום קל למצוא פרשנויות ראשוניות למשמעויות של סמלים בחלומות שלנו – באמצעות מילון פירוש חלומות.

אם בימי קדם אנשים היו זקוקים לעזרתם של פותרי חלומות מקצועיים, בעלי ניסיון רב ובעלי מוניטין, כיום יש לנו גישה עצמאית לפרשנות – הבסיסית לפחות – של חלומותינו. הסמלים המופיעים בחלומות משותפים לכל בני האדם, ועל כן ניתן להיעזר בהבנת משמעויותיהם כדי להבין את חלומותינו, לפחות בשלב הראשוני.

איך מפרשים חלום?
פירוש מלא של חלום נותר עדיין אמנות מורכבת שיש ללמוד אותה, ובעיקר – יש להיות מיומנים בה ובעלי ניסיון רב בפתרון חלומות. כלומר, כדי לקבל הבנה מלאה של חלום שחלמנו, עדיין מומלץ להיעזר במומחה לפענוח חלומות, שידע לחבר בעבורנו את כל הקצוות ולתת לנו את התמונה המלאה של חלומנו, בהתאם למציאות חיינו.

מילון פירוש חלומות
עם זאת, חלומות – בהיותם דוברים את שפת הדימויים – מורכבים מסמלים, סימנים ודימויים המשותפים לכל בני האדם; ככאלה, יש פרשנויות קבועות לסמלים מסוימים המופיעים בחלומות, כקשורים לתת המודע הקולקטיבי של האנושות. כלומר, סמלים שעוברים בכל התרבויות לאורך כל שנות האנושות וקשורים במיתוסים המשותפים לכלל האנושות – הם סמלים אוניברסליים שפרשנויותיהם ידועות.

פירוש עצמאי
לאור זאת, ניתן להיעזר במאגרים של פירושים קבועים ומקובלים לדימויים האוניברסליים, ולהתאימם להבנתנו את החלום. באופן הזה אולי לא נוכל להבין לעומק את החלום שחלמנו, אך נוכל לקבל מושג באשר למשמעות הקריטית של הדימויים הזכורים לנו מן החלום ומעסיקים אותנו גם לאחר שהתעוררנו.

מהו מילון החלומות?
מאגרי פרשנויות כאלה מצויים כיום ברשת, ובהם ניתן למצוא פירושים למבחר רב מאוד של סמלים ושל דימויים המופיעים בדרך כלל בחלומות של אנשים. מאגרים אלה נקראים מילון פירוש חלומות, וכשמם כן הם; על פי רוב הם יהיו מסווגים לפי נושאים – חלומות על בעלי חיים, חלומות על אירועים משמעותיים בחיים, חלומות על יסודות טבע, חלומות על איברי גוף וכדומה, או שיסווגו על פי אותיות האל"ף-בי"ת. במקרה כזה נוכל להיכנס לאות הרלוונטית על פי מילת המפתח הקשורה בחלום שלנו, ולמצוא את הפרשנות על אודותיה. למשל חלום על שיניים שנפלו – נחפש תחת האות ש' – שיניים. חלום על נפילה ממקום גבוה נחפש תחת האות נ' – נפילה, וכן הלאה. במילונים מסוימים אף מופיעות פרשנויות מפורטות יותר למונחים מסוימים, למשל לא רק "נפילה" אלא "נפילה לתוך מים", "נפילה ממקום גבוה", "נפילה מרכב נוסע" וכדומה. נציין כי בחלק מהמילונים יש גם אפשרות לשלוח און ליין בכתב חלום שלכם ולקבל פרשנות על אודותיו בתוך פרק זמן קצר יחסית.


דירוג

1 thoughts on “מילון פירוש חלומות

  1. רויטל הגיב:

    מילון ממוחשב זה נחמד, אבל ברור שזה לא מכסה את כל האופציות ולא מאפשר באמת להבין את המשמעות השלמה. נראה לי שכדי להבין את המשמעות השלמה צריך באמת להתייעץ עם מישהו שיכול לעזור לראות את התמונה השלמה שקשורה אליך באותו זמן, לא?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה