שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מהם תיקונים מגלגולים קודמים?

מהם תיקונים מגלגולים קודמים?
"למרות שהוא היה אדם טוב, הוא סבל המון וכל הזמן קרו לו דברים רעים…"; "הם היו פשוט צדיקים, אי אפשר לתפוש ששניהם הלכו יחד ככה, בגיל כל כך צעיר…"; "היא אף פעם לא הזיקה לאף אחד, היא כזאת עדינה ונעימה – אני לא מבינה איך היא חלתה במחלה כל כך קשה…" – אם גם אתם מכירים את המשפטים האלה ומזדהים עם חוסר ההבנה שתוקף אותנו לפעמים לנוכח דברים קשים שקורים בחיים, אולי תרצו לקרוא איזו תשובה מציעה לזה התאוריה של הגלגולים הקודמים, ואיך זה קשור ל"תיקונים".

התאוריה של הגלגולים הקודמים
על פי גישות רוחניות רבות, ובכללן גם היהדות והקבלה, נשמתו של אדם "יורדת" להתגשם בגוף לא רק פעם אחת – אלא פעמים רבות. על פי תורות אלו, הנשמה – החלק החי הפועם בתוכנו והופך אותנו למי שאנחנו – הוא חלק רוחני נצחי, שנכנס לתוך גוף כדי לממש את התכלית שלו, את הייעוד שלו, את מטרתו הרוחנית. הדרך שבה נשמות לומדות היא באמצעות התמודדות עם מה שקורה בחיים האלה, בעולם הגשמי שלנו, כלומר – כאשר הן נמצאות בתוך גוף פיזי הן בעצם עושות את העבודה הרוחנית שלהן. כל זה קורה פעם אחר פעם, משום שהחיים הגשמיים שלנו קצרים מאוד כידוע, ורוב הנשמות חוזרות לכאן שוב ושוב כדי להמשיך בעבודתן, שאותה התחילו בגלגולים הקודמים.

תיקונים מגלגולים קודמים

גלגולים קודמים – חלק רוחני נצחי.

מהם תיקונים מגלגולים קודמים?
איך כל זה קשור ל"תיקונים"? ובכן, תיקונים מגלגולים קודמים הם פשוט העבודה הפנימית שכל אחד מאיתנו אמור לעשות בעת היותו בגוף. התיקונים האלה נעשים, כאמור, באמצעות דברים שונים שאנו עוברים בחיינו כאן, בעולם הזה. חלק מהדברים הללו הם פשוט אנשים שאנחנו פוגשים, דברים שאנחנו מתמודדים עמם ביום-יום שלנו, דפוסים נפשיים שאנחנו מתמודדים עמם וממשיכים להכשיל אותנו שוב ושוב, ואפילו – האנשים שהם המשפחה שלנו, שעמם יש לנו בדרך כלל התמודדות קרובה ולא תמיד פשוטה – לאורך כל גלגול החיים.

ואיך כל זה קשור לדוגמאות שנתנו בפתיחת המאמר? לפעמים חלק מהתיקונים יכולים לבוא בצורה שלנו, כאנשים, קשה מאוד להבין, להכיל ולקבל. אלו המאמינים בגישה הזו, של גלגולים, יאמרו לכם כי כל אדם בוחר מראש את המאורעות המשמעותיים בחייו – ויודע שהוא עומד להתמודד עמם, לצורך כיבוש של עוד חלק רוחני בתוכו, לצורך מימוש הייעוד שלו – הייעוד הנשמתי – ולצורך התקדמות במשימותיו בגלגולים השונים. לפיכך, על פי גישות אלו, גם כאשר קורה דבר שאנחנו מתקשים להבין, דבר שנראה נורא ואיום – מדובר בתיקון נשמתי מגלגול אחר, שאותו הסכימה אותה נשמה לעבור, בהיותה למעלה, בממדים הרוחניים.

חשוב לדעת שכיום יש מיסטיקנים שעוסקים בשחזור גלגולים ומתמחים בכך, והם יכולים לסייע לכם לדעת מה קרה איתכם בגלגולים אחרים, וכיצד עליכם להמשיך בגלגול הנוכחי כדי לפתור את הבעיות שלכם ולתקן את התיקונים שעליכם לתקן – בדרך הטובה והפשוטה ביותר. חפשו אותם אצלנו באתר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט