שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מדריך לבחירת יועץ מומחה מוביל

מומחים לתקשור – מדריך לבחירת יועץ מומחה מוביל
מתקשרים יש המון כיום, מתקשרים מומחים יש המונים, מתקשרים שמתמחים בתחומים שונים של תקשור יש לא מעט, ובעיקר – יש הרבה בלבול והצפה בתחום התקשור כיום, כאשר כמעט כל אחד יכול לעשות קורס תקשור ולהפוך למתקשר בעצמו. אז איך תדעו לבחור יועץ מומחה מוביל באמת? הכנו לכם מדריך תמציתי שמתמקד בדברים שבאמת באמת חשובים.

איך תזהו תקשור אמיתי?
תקשור אמיתי קל מאוד לזהות – אבל רק אחרי שיודעים מה צריך לחפש. נתחיל מזה שתקשור לא אמיתי בדרך כלל יהיה תקשור כללי. מה זה אומר? זה אומר שהמתקשר ישמע בחצי אוזן את הבעיה שלכם או את השאלה שלכם, וישר יגיד לכם דברים – שיהיו כלליים ויוכלו בעצם להתאים לכל אחד במצבכם. כשלא מודעים לזה, קשה מאוד לשים לב לזה, כי זה יישמע לנו טבעי, זה יכול להישמע לנו כאילו הוא אומר דברים שנכונים רק לנו.

איפה אתם בדברים שהוא אומר?
אז אם הדברים האלה יכולים להיות נכונים גם לכם, איך תדעו בכל זאת להבדיל? אז ככה, חפשו במה שהוא אומר את הדברים שמאפיינים רק אתכם. אם זה תקשור אמיתי, המתקשר ידע אינפורמציה שאף אחד לא יודע, הוא ידע להגיד לכם דברים מאוד אישיים עליכם – על המאפיינים שלכם, על המקום שלכם בחיים, על אנשים שנמצאים בחיים שלכם עכשיו, על הרצונות הכי עמוקים שלכם ועל הפחדים הכי גדולים שלכם. אם הוא מוסר לכם מידע שברור לכם שיש בתוכו מאפיינים אישיים שלכם, שאף אחד לא יכול לדעת, מדובר בתקשור אמיתי.

בחירת יועץ מומחה מוביל

בחירת יועץ מומחה מוביל

איך תבחינו בין יועץ מומחה מוביל ליועץ שאינו מקצועי?
בהמשך לזה, אפשר להבדיל בין יועץ מומחה מוביל לאחד שאינו כזה, באמצעות דבר אחד נוסף – מעבר לעניין התקשור האמיתי, כמו שהסברנו קודם. הדבר הנוסף שיעזור לכם להבדיל בין יועץ מומחה מוביל ומקצועי ובין יועץ שאינו מקצועי, הוא האופן שבו הוא יוצר את היחסים איתכם. למה הכוונה? אם הוא מעצים אתכם, אם המסרים שלו מטרתם לאפשר לכם לראות את עצמכם טוב יותר ולנהל טוב יותר את החיים שלכם, להבין את עצמכם ולבחור עבור עצמכם בדרך שנכונה לכם; אם הוא מתכוון להדריך אתכם אל עצמכם ולתת לכם כלים בתשובות שלו – הוא מומחה מוביל.

אילו מסרים הוא מעביר לכם?
לעומת זאת, אם המסרים שלו הם חד משמעיים, נותנים לכם תשובות ואומרים לכם "ככה זה" בלי להסביר, מרגישים לכם לא מדויקים לכם או לא ברורים והוא אינו מוכן לענות על השאלות שלכם; או אם – במילים אחרות – הוא משאיר את הכוח אצלו ונותן לכם רק תשובות נקודתיות מאוד – סימן שהוא מנסה להפוך אתכם באיזושהי צורה לתלויים בו… ומזה אתם רוצים לברוח מהר ככל האפשר. יועץ מומחה ומוביל לעולם לא ינסה לגרום לכם להיות תלויים בו, הוא לעולם לא יגרום לכם להבין שהתשובות נמצאות רק אצלו – אלא להפך, שהתשובות נמצאות אצלכם והוא רק מסייע לכם להגיע אליהן, הוא רק צינור עבורכם, וכל מטרתו היא לאפשר לכם לעשות את זה בעצמכם בסופו של דבר. לאפשר לכם לא להצטרך אותו בסופו של דבר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט